Únor 2010

spadneš do náruče konkrétního někoho.

25. února 2010 v 10:27 | blbka. |  written.
safrk mě evidentně nesnáší takže ho asi taky nesnáším. vlastně se mu ani nedivím když do písemky napíšu jenom zadání a podpis a kytičku zezadu a pak mu řeknu že si vždycky najdu něco lepšího než učit se. nemám ráda ten jeho pohled.

nebavím se s danyjelem, protože mi nic neříká a já mu vždycky musím říct všechno protože mě donutí. je úplně hrozný. a pořád sem leze a čte si co píšu a nevím čeho tím chce jako docílit.

pavel mi ukradl sluchátka a já sem si toho nevšimla takže sem je celou hodinu angličtiny hledala jako debil, takže ho pěkně zbiju až ho potkám protože sem si už myslela že jsou navždy ztracené a navíc teď nemůžu poslouchat hudbu když je tu takkkk hrozná nuda.

musím si do svého deníčku poznamenat tři návštěvy čajovny které tam nemám. docela by mě zajímalo kolikrát sem tam už byla za únor a kde na to pořád beru finanční prostředky.

pan profesor safrk se vyptával co dělám ve volném čase a úplně mě vyslýchal a pak mi řekl že žiju úplně promarněný život a v podstatě mi naznačil že kdybych se půl hodiny denně učila a přečetla ročně milión odborných časopisů nebo něčeho takového, tak vůbec promarněný není.

po čtvrté hodině jdu domů a pak na preventivní prohlídku, čehož se dost bojím protože mě bude měřit a vážit a potom zjistí že sem slepá jako slepec a že jsem prostě trošku postižená.

martin mi koupil deli, výměnou za to že mi bude moct říkat pavlí. nevím proč sem na to přistoupila. myslím že ho za to brzo přizabiju.

mám krásnou fotku s kryštofem ale nevím jestli si ji mám dát na facebook protože už tam jednu s ním mám. mé problémy mají opravdu hluboký smysl. ach.

štve mě že nás jistý nejmenovaný už nemá rád a chci ať je to zase takové, jaké to bylo o letních prázdninách protože to bylo nejlepší na světě. teď nemyslím úplně všechno z letních prázdnin, nic jiného bych už nikdy vrátit nechtěla.

linda je postižená zamilovanka protože stála před učebnou češtiny a poslouchala jak jistí nejmenovaní lidé čtou. muselo to být opravdu opravdu krásné. ^^

jako, štve mě že můj milý má zaracha, protože pak sem s ním jen dvacet minut denně a mám s ním "rande" jenom o přestávkách což není ani zdaleka dostačující.

už jen 8 minut. nelíbí se mi jak je napsané osm, vypadá to úplně divně.

doufám že potkáme někoho s lindou protože už mě to nebaví, když už je viděl i pavel a já pořád nic. silvestrovské schody se teď neberou v potaz, to ještě totiž nebylo ono, chápeš ne. to bude dan jistě moc a moc šťastný.

tři minuty !!

můj milý pojede asi na lyžák na bílou. takže asi taky budu chtít jet na bílou, chápeš ne. navíc tam jede i linda s kiki, takže to bude fajjn. sice tam chce i mirunečka s martičkou, ale to se nějak přežije. snad.

ráda s ním stojím u topení.

let's freeze together.

23. února 2010 v 17:19 | blbka. |  written.
konečně ta bílá sračka taje, pokud znova nasněží tak se asi zabiju. jak moccc se těším až budu mít nové sluneční brýle, protože tamtěm mým milým starým se ulomila nožička kterou zlomil laštovička a mamka ji ztratila, takže za to může radim.

víš co, už zase se mi sem nechce psát protože mé statistiky říkají že tady včera bylo jedenáct lidí ! vůbec nevím kde se to sakra bere když má o tomhle blogu vědět jenom úplně málo !

štve mě pavel, protože mi vyhrožuje že mi nepošle slibovaných devět tisíc písniček a tak, a pořád mě provokuje tím že mi na icq posílá úplně nejskvělejší písničky na světě a nechce mi říct kde je hledá. grr.

nesnáším to jak píše a jeho xDDD smajlíky, myslím že by se to měl odnaučit. je to jediná chyba na kterou sem přišla když se mě k8 ptala na jeho chyby a nevěřila mi že žádnou jinou nemá.

lindinečka vyhrála okresní kolo anglické olympiády ! je to úplně borka, já chci taky umět anglicky tak dobře jako ona. proto chcu na tigrida, chápeš, mně by prostě nestačila elementary school in dobrá, já potřebuju něco speciálního, protože sem hloupoučká. troššššku.

zjistila sem že když nemám peníze tak zhubnu. takže nechci peníze tak aspoň na rok abych si nemohla koupit žádné jídlo. jo, to bude úplně nejlepší.

můj drahý mě štve a prý mu to nevadí, no to je moc hezké. dnešní velká přestávka byla fakkkt moc skvělá. ještě k tomu mi potvrdil že si jeho rodiče myslí že na něj mám špatný vliv, i když sem chtěla slyšet "ale néé to není pravda, oni tě mají rádi." asi nemají. nedivím se. je to moc smutné. a ještě k tomu se se mnou zítra vůbec nechce procházet na určitých místech a vůbec nebyl nadšený z toho že zítra asi přijde do školy bejátka, a prostě vůbec, hádat se s ním bylo to poslední co mi ještě chybělo v mém tragickém životě.

už zase sem dlouho neviděla ten hrozný pár který se mi vůbec nelíbí takže je dost možné že se třeba rozešli nebo něco takového. nebudu říkat že by mě to potěšilo, já přeci všem přeju jenom štěstí.

mimochodem, včera mi vrtali do zubu a strašně to bolelo. no dobře, možná kecám, spíš bolela ta injekce, protože když ti někdo zapíchne jehlu do patra tak to není moc příjemné. ale bylo to úplně hrozné a když sem přijela domů tak sem usnula a zaspala sem ostravku takže sem tam přišla až o hodinu pozdějc. grejttt. (ano, můj maraton skvělých událostí očividně nemá konec.)

taky sem byla v čajce a pavel s bejátou na mě byli velice nepříjemní. a pak sem musela běžet domů protože sem vůbec nestíhala. alespoň že už tam není led. i tak, představ si mě jak běhám a to ti musí stačit.

a safrk mě štve, protože se každý den ptá na dana a chce po mně ať mu vyřizuju že se za ním má stavit, prý až s ním budu mít rande mu to mám říct. jako nechápu proč říká dvacetiminutovému setkání na chodbě rande, ale budiž, odpustíme mu to.

víšco, asi končím. protože prostě proto. nečti to tady.

just forget the world.

21. února 2010 v 21:27 | blbka. |  written.
všechno je to děsně kůl a prima a vůbec, všechno mi skvěle vychází. v posledních dnech je to všechno nejúžasnější na celém světě, vážně. asi tomu zatleskám. ať už kurva skončí únor a s únorem by pěkně mohl odejít i sníh a tohle skvělé období.

můžete mi někdo vysvětlit odkud se tady včera vzalo třináct lidí a kdo to sakra je ? děkuji.

beáta mě štve protože zatím co já sem chudák a truchlím tady tak ona si někde provozuje pátou fázi a ještě k tomu je ani nikdo nevyrušuje, to se mi vůbec nelíbí, že zrovna já musím mít tu největší smůlu.

lindinečka je ve vztahu. úplně moc se těším na úterý až budu ve škole a on nebude mít zvlněné vlasy, abych to viděla na vlastní oči, protože si to nějak neumím představit. a pokud přijde i bejátka, tak to bude nejúžasnější na celém světě, protože uvidí pár roku plus dana plus pavla plus MĚ, samozřejmě.

mimochodem, jsem chudá, protože beáta si do čajky vezme padesát korun a pak si objedná frappé a malé a velké pistácie a ještě vodní dýmku a spoléhá na to že já jsem bohatá a hodná kamarádka která to za ni moc ráda zaplatí. pch.

můj přítel má zaracha za to že neuklidil kuchyň ! úžžžasné. no, možná že to nebude jenom za tu kuchyň, ale spíš tak nějak za slet událostí posledních dvou týdnů. myslím že mě jeho rodiče nemají rádi a že si musí myslet že na něj mám špatný vliv.

je to moc smutný příběh.

a ještě k tomu sem narcista, protože se pořád dívám na svoje nové fotky. jenže to neplatí, protože na té profilovce se mi líbí tak maximálně to srdíčko z mobilu, které tam vůbec nemělo být ale teď když tam je to vypadá úplně dobře. jo, jsem nejlepší na světě, chápeš ne.

mirušinka mě asi nesnáší a myslí si o mně že sem namyšlená kráva s příliš vysokým sebevědomím co se povyšuje nad ostatní. kdovíproč si to asi myslí trošku víc lidí, ale komu to vadí, mi to nevadí, takže. cítím se nepochopená, protože nikdo nechápe můj velice specifický smysl pro humor. jedině snad pan profesor polčák mladší, potřebuju si s ním o tom vážně pohovořit.

nechápu co všichni vidí na olympiádě a proč to tak řeší.

budete na mě prosím zítra v 10 až 10:30 myslet a přát mi samé dobré věci a taky to ať mi nevrtají a netrhají zuby ? děkuji.

už chci úterní velkou přestávku sakra ! hned z několika důvodů zmíněných již výše. spíš teda z jednoho. osobní značka heroinu, víš co myslím ne ?

bez titulku.

20. února 2010 v 13:29 | blbka. |  written.
sem smutná, protože dneska to jsou už dva dny. řekla bych že je teď moje závislost číslo jedna, což není vůbec ale vůbec dobré. hned z několika důvodů. každopádně mám dojem že to do úterka asi určitě nevydržím.

už třetí den se mě drží nálada nahovno. všechno je úplně na nic a všichni mě serou. včera mi ji sice pavel na chvíli zvednul ale pak to bylo zas strašně moc skvělé. áááááááá asi se tady zabiju nebo tak něco, potřebuju aby přijel. ano, přesně takkk. teď nemyslím pavla beátko, neboj.

pokud chces uspet musis se zamerit na to co je ted v tomto sporu stredem u me. zmínila sem se už jak nesnáším to jak píše ? grr. každopádně je moc a moc milý protože mi pošle celých 232 MB své hudby. to už je co říct, znáš ho. čekám, co za to bude požadovat protože říkal že doufá že si na to vzpomenu až něco bude chtít on.

dneska sem si stáhla soundtracky všech sérií doktora house a vybrala z toho všeho ty co se mi líbí a pak sem si stáhla soundtrack z o.c., kde jsou mimochodem nejkrásnější písničky na celém světě, plus budu mít za chvilku ještě celou složku od NĚKOHO, takže myslím že mám co poslouchat aspoň tak na týden.

matka mě obviňuje, že prý za to že nám odchází fén můžu já, protože mám delší vlasy. logika nadevše !

asi tak za hodinu jedem k sestřence kam sem se těšila celý týden ale teď se mi tam najednou vůbec nechce, to kvůli té nálady, chápeš ne. asi tam ale budu spát a zítra pojedeme autobusem (!!) k nám do čajky a bude to fajn fajn fajjjjn. a jestli ne, tak se zabiju.

chci nějaké nové tričko paul frank protože tamto které sem vyhrála na aukru a poslala peníze na účet už strašně dávno mi ještě nepřišlo a už asi ani nikdy nepřijde a ty dvě co mám už se mi moc nelíbí. chtělo by to vyhrát v loterii.

a taky by to chtělo plno dalších věcí ale o tom až příště.

zabij mě.

18. února 2010 v 20:42 | blbka. |  written.
ne, opravdu jsem se neměla na to odpoledne tak moc těšit.

dnešní den je nejhorší v mém dosavadním životě a jsem přesvědčená o tom že ho ještě hodně dlouhou dobu žádný nepředčí. doufám. bože bože !! taková hezká třešnička na dortu toho úžasného dne plného skvělých věcí.

fakt neumím jezdit autobusem. dojela sem úplně někde jinde než sem chtěla a když sem se snažila dostat se na správnou cestu tak sem zabloudila a ocitla se v úplně divné části města. a to tu jako bydlím už nějaký pátek a pořád se tu pořádně nevyznám a neznám perfektně dopravní síť !! tak sem volala danovi že nevím kde sem a on se mi smál a říkal že mi půjde naproti akorát musím zjistit nějaký záchytný bod a mluvil se mnou jako s idiotem.

taky se mi vysypal celý sáček skořicového cukru do tašky. to už je ale vedlejší věc.

to ovšem není ani ZDALEKA to nejhorší co se mi za celý dnešek přihodilo a že toho bylo fakt dost. to ale trošku přeskočím protože se tady nehodlám ztrapňovat ještě víc, už tak stačí že sem sem napsala o tom že sem se ztratila ve frýdku místku a nastoupila sem do špatného autobusu.

a zabiju se ještě více protože jdu v pondělí k zubaři (!!!) a ještě k tomu jsme objednaní na 10:30 což znamená velkou přestávku což znamená že je to nejhorší na světě protože se s ním neuvidím zítra ani pozítří ani popozítří ANI V PONDĚLÍ !! až v úterý a to jenom o přestávce a navíc sem s ním byla naposledy teď a zrovna s takovou skvělou zkušeností, takže se asi zabiju už úplně protože si celý víkend budu říkat BOŽE BOŽE BOŽE, TAKOVOU SMŮLU MŮŽU MÍT JEDINĚ JÁ ! hlavně že to mám brát s humorem ! se asi posral. stejně je nejlepší.

to bude mít sestřenka radost, když k ní v sobotu přijedem a já jí budu vyprávět takové skvělé příhody kterým se jistě zasměje stejně jako linda, která mi řvala do mobilu smíchy anebo bea, která se v mobilu smíchy dusila. opravdu nevím, co je víc k pláči. mají mě litovat ! :D

a nejlepší na celém světě je brečet vzteky a pak dostat sešit s nejhorší známkou jaká existuje.

a ještě k tomu mi v jedné fázi volá maminka a řve na mě úplně dlouho do telefonu za to že sem se jí neozvala a nedala vědět kde sem když sem říkala že budu v pět takže zítra nemůžu k lindě ani nikam takže !!!

a vůbec jako, všichni se mi jenom smějou. já chci taky někoho tak vtipného ! někoho kdo má v životě takovou smůlu že to ani není možné abych se mu mohla smát ! nebo vlastně ne, jkdyž se to vezme kolem a kolem tak já v něm zas takovou smůlu nemám, ovšem dnešek mi to pěkně vynahradil, ŽE.

grr.

18. února 2010 v 10:17 | blbka. |  written.
asi se zabiju. jako fakt. je to nejhorší na celém světě.

PROTOŽE sem byla dneska už dvakrát v ředitelně a půjdu tam ještě jednou, do třetice všeho dobrého a zlého, proč ne, ŽE. spíš toho zlého. protože mašínová tady bude až od půl dvanácté a prý nám dá trest. pořád sem moc nepochopila proč nás chtějí trestat když sme jenom seděli v jídelně, ale to už je vedlejší. asi to pochopím až budu starší ! :D

PROTOŽE je můj drahý drahý pryč, takže velkou přestávku budu trávit sama samotinká na schodech, nebo možná s lindou, pokud ovšem nebude zaneprázdněna NĚKÝM nebo krávou ká kterou nemůžu ani vidět ani slyšet. navíc už sem si snědla svačinečku takže je to katastrofa, protože nebudu mít co jíst a peníze mám v šatně kam se mi nechce.

PROTOŽE mi uschla na farmville celá úroda mrkví !!!!

PROTOŽE mě tady danyjel pořád obtěžuje takže si musím každou chvilku vyndat sluchátko z ucha. a ještě k tomu pořád nepotvrdil mou žádost o sourozenectví !! nesnáším ho. jo. přesně tak.

PROTOŽE to dneska někomu hrozně sluší a mám tendenci dělat ááá šneček ! což ovšem není vůbec ale vůbec dobré, protože mě už ani nezdraví. ten hlavní důvod raději ani nebudu psát, protože ten je snad úplně jasný. teď uvažuju o tom jestli mě vůbec někdy zdravil. who cares.

PROTOŽE se nemůžu ani pořádně těšit na odpoledne neboť se k někomu budu muset dostat autobusem, což neumím, takže nakonec půjdu pěšky a to se mi úplně rozedře noha nebo něco podobného a navíc přijdu pozdě !! mám úplně těžký život, všímáš si ?

jediné štěstí že mám svůj skvělý mobil s úžasnými sluchátky (ve kterém mám asi šest giga hudby, podotýkám že všechny písničky a názvy alb jsou přepsané s malými písmenky protože velká nenávidím. musím se pochlubit protože včera mi to zabralo většinu dne.) a že mám dneska zdravé vlasy plné života protože sem zase spala s nějakým humusem na hlavě a že má ta co mě nesnáší opar takže je vysoce přitažlivá.

ach, stejně se na to odpoledne těším.

maybe i'm dreaming.

17. února 2010 v 21:15 | blbka. |  written.
sem nenažraná jako prase. dneska sem byla s mou maminkou v rossmanu a koupila mi bonbónky za 49 korun protože byly úplně čerstvě přivezené to znamená měkké a né tvrdé a to znamená že nejlepší na celém světě. celý ten sáček sem sežrala sama a pak mi koupila ještě praženou kukuřici na které mám ne zrovna moc šťastné vzpomínky. (?!) kukuřici nebo facku ?

můj skvělý mobil má tři plochy ! to znamená že potřebuju velký trojitý obrázek aby je pokryl všechny tři. a mám to úplně dobře zařízené a vůbec, dneska sem s mobilem ležela od čtyř asi do osmi a přepisovala sem celý seznam kontaktů jako kretén. stálo to za to, už s ním skoro umím !

zassssse volal. to ani není možné jak strašně moc je skvělý ! nejskvělejší v úplně celém vesmíru, chápeš ne. usmaží mi palačinky z kterých umřu a pak budeme dělat úplně divné věci jako skládání puzzle nebo něco co vymyslí jenže on to udělá tak že vymyslí více věcí a já si budu muset vybrat a já si nechci vybírat prostě. takže tak.

mamka mi dneska říkala že babiččin pes už není panna a bude mít štěňata. tak se těším. alespoň budu mít důvod jezdit k babičce. škoda že s lindou asi nepojedu protože má překročený limit asi tak stokrát nebo kolikrát. kdo chce jet se mnou ?

vůbec se mi nelíbí že se mě každý den safrk ptá na daniela. dneska se mě ptal kdy má volno. nechápu co tím vším pořád sleduje jako !

mimochodem, už se mi nějak přestává dařit dávat pozor což se mi vůbec nelíbí. vždyť jsem na sebe byla tak pyšná ! no, prostě je to úplně hrozné. protože už mám skluz v chemii protože ta divná divná mluví moc potichu a nebo je to spíš tím že ji neposlouchám, v biole už zase spím a matiku přestávám chápat ! potřebuju trošku probrat.

zamilovala sem se do owl city !!! vůbec nechápu proč sem si jejich alba nestáhla už dřív když je znám už dlouho. ten zpěvák má sice trochu hlas jak buzna ale na to se dá zvyknout. jsou nejlepší na světě a dan z nich zítra umře až mu je pustím. nebo jako asi neumře ale bylo by to moc hezké.

martin se chová jako debil v poslední době. nevím jestli je to tím že jsem se dříve chovala jako debil taky nebo tím že začal hrát wowko nebo tím že byl debil odjakživa akorát sem si toho nevšimla. tomu se říká otázka k zamyšlení. je to hrozné. já chci zpátky martínka-ne-debila.

dneska sem poprvé mluvila s panem ředitelem. doufám že taky naposledy. protože ten kretén kryštof mu řekl že nemám stravenku a ještě k tomu řekl že si šel přidat aby to dal mně !!!! což vůbec není pravda. tak si mě a martina zavolal a říkal že prý kdo nemá stravenku tak má do jídelny vstup zakázán a že za ním máme přijít zítra do ředitelny. co to jako je, chodím tam už .. odvždycky ?

DALA BYCH SI PALAČINKY !!! ne němcovy.

zítra jedu za někým domů. prý abych si zvykla na jeho rodiče když on je u nás pořád. myslím že to asi nepřežiju. ale snad to nebude tak hrozné, pokud mě třeba neuvidí jíst nebo něco takového, ŽE.


chcem sa z teba napiť.

16. února 2010 v 21:24 | blbka. |  written.
danyjel a kryštof a martin a beáta a pavel jsou kreténi protože se na mně dneska domluvili a nezávisle na sobě mi celý den říkali že mi šilhá jedno oko a že je to dost humus a tak. asi je zabiju nebo tak něco protože sem už z toho byla úplně zděšená a chtěla se zabít.

pak je tu ještě jeden člověk kterého od včerejška oficiálně nesnáším a vůbec prostě, nechápu proč dělá závěry když vůbec nic neví a je zase strašně chytrý a vůbec prostě, nesnáším ho a je to čurák. po dnešním telefonátu jsem přesvědčena o tom že jeho teorie je špatná.

konečně mám nový mobil !!! nejšťastnější na celém světě :D

mám samé dobré známky. jsem na sebe hrdá. mimochodem jedna má spolužačka je úplně vadná a tak vůbec. je mi z ní špatně a je to kráva.

a já dneska nemám čas na psaní protože se musím jít učit pracovat se svým novým mobilem, chápeš ne.

píšu si s vlčkem a je to úžasně chutná debata protože mi tu píše o tom jak pavlovi věnuje svojí fotku potřenou vlastním potem, no to bude určitě moc a moc skvělé. asi se z toho úplně zgrcám. a vyzvídá kdo je pikový král jenže já sem pikovému králi slíbila že to nikomu neprozradím.

mám ráda když prostě jenom tak zavolá, protože to nemohl vydržet. to je to nejlepší co se ti může stát a hned se ti zlepší den i když ti to třeba trochu zkomplikuje večerní plán kterýs měla na minutu rozvržený. komu to vadí. nikomu. áááááách.

mé drahé kamarádky jsou simulantky. jedné vůbec nic není a dělá že jí něco je jenom aby nemusela vstávat v pět ráno na autobus a dobrovolně si stříká do krku nějaký humus co strašně smrdí a ta druhá si nějakým zázrakem umí nasimulovat teplotu a já sem pak s kikinkou chudák sama samotinká.

a vůbec, ve čtvrtek chci do čajky. nebo mi někdo vymyslete náhradní plán protože já se s někým pořád hádám o tom kdo vymyslí co budeme dělat. myslím že to nakonec stejně dopadne jako vždycky. ^^

kam zmizíme spolu my dva ?

15. února 2010 v 21:35 | blbka. |  written.
danyjel toho zas strašně moc ví a asi mu už nikdy nic neřeknu protože má zase v plánu mě ztrapňovat před každým koho potká, takže to bude vážně vážně vážně moc skvělé. asi se půjdu zabít.

jsem nejlepší na světě protože když dávám pozor tak mám jenom jedničky a dvojky. ta pětka z občanky se nepočítá protože to byla náhoda a kamp mě určitě vyvolal schválně protože ví že nikdy nic nevím a mé vyjadřovací schopnosti vůbec nejsou dostačující.

našla sem tu úžasnou písničku kde se hraje na klavír ! hledám ji asi už od listopadu nebo tak nějak, kdy sme ji s beou slyšely v čajce a mohly sme z ní chcípnout a maminka mi dneska řekla že je to určitě z forresta gumpa tak sem si stáhla soundtrack a je taaam !!

chtěla sem počítač vypnout už asi tak nějak v půl osmé ale nakonec se to nějak protáhlo, takže jak se znám tu budu sedět aspoň zas tak do desíti. ale rozhodla sem se že tomu bude konec a dodržím to. od zítřka vypínám počítač v devět ! sem řekla.

těším se na svůj nový skvělý mobil !!!

a víš co, můj bratr má takovou dobrou stránku na které každý den dvakrát klikneš a to ti přidá čtyři body, a když takhle budeš klikat každý den a nasbíráš 425 bodů tak ti pošlou ipod nano 16GB !! chci červený. nutně. už jen 105 dní. grejt.

a chci tu košili co má katie reiss !!

jak to tak vidím tak stejně nakonec půjdu zase zítra do čajky. s bejátkou. musíme to všechno probrat a udělat porovnání. bude to fajjjn. teda doufám, pokud mi ji ovšem nepřebere pavel, ŽE !!

jde to na tobě vidět, pozná se to na očích. já ho nesnáším. nebo ne, nenesnáším. není zas tak hrozný a někdy se dá dokonce snést a štve mě že sem nebyla v ostravce zrovna dneska když s náma hrál a mohla sem mít skvělý pohled na něj vedle ondry barona což by bylo určitě strašně vtipné ale já radši simuluju vykloubený palec a sedím / ležím si v čajce !

a vůbec, chci ať linda chodí s NĚKÝM. sem řekla. protože jim to spolu slušelo tenkrát na těch schodech a myslím že by jim to mohlo slušet i na dalších místech.

a jedna ká je tak trošku vlezlá a netaktní a tak. a vůbec je to kráva a zní hrozně falešně a je mi z ní na blití jenom když ji vidím, o to je to horší když promluví, to už fakt skoro bliju. je to hrůza hrůz. obdivuju mou drahou že je schopna s ní trávit tolik času.

a takkkkkkk.

áááách.

14. února 2010 v 22:05 | blbka. |  written.
umřu úplně nejvíc na celém světěě !!!!

a zajímalo by mě jak je možné že tu včera bylo deset lidí. to se mi vůbec nelíbí. krásného valentýna přeju.

merci.

13. února 2010 v 17:04 | blbka. |  written.
.. za to že znáš to. napsané to nevypadá moc hezky.

včera sem viděla pana profesora polčáka mladšího snad poprvé v záchvatu smíchu a to takovém že skoro brečel a říkal že ten text nedává. moc sem nepochopila co je na mojí slohovce tak směšného ale bylo to celkem milé. já sem taky brečela smíchy protože na něho byl moc pěkný pohled.

soooooooo wonderful.

spala u nás kačenka a bylo to fajn fajn fajn a dozvěděla sem se plno zajímavých a smutných věcí. jako třeba že asi pojede na rok do ameriky za bratrem. a taky vtipných věcí. jako třeba že její kluk se pochcal. a nemám to nikde šířit. bylo to moc a moc fajjjn.

trošku si nevím rady s tím jestli mám vyplnit v přihlášce na tigrida hlavní jazyk angličtinu na kterou půjde asi tak milion lidí a berou jich 45, nebo na francouzštinu na kterou půjde nevím kolik, ale určitě míň než na angličtinu, ale berou jenom 15. je to dilema všech dilemat. poraďte mi prosím někdo z nestranných nezaujatých.

dneska sem panikařila a kupovala dárek někomu. zítra to bude fakt úžasné. asi to zabalím to vánočního balicího papíru aby to nebyl takový trapas. ano, přesně tak. já totiž nejsem na nějaké takové ty přiteplené přeslazené věci chápeš ne.

nejdeme se polechtat pírkem na erotogenních zónách ?

chci tu bonboniéričku z tesca za šedesát korun. sice je úplně malá ale má uplně dobrou krabičku která vypadá strašně hezky i když se do ní asi moc věcí nevejde.

mám nové peace náušnice z takka !! sou těžké jak prase a možná mi trošku natahujou ucho dolů ale komu to vadí. jsou nejlepší na celém světě !

mimochodem, mám objednaný mobil. ten co má úplně každý ale jako já za to nemůžu protože sem ho chtěla dříve než ho měl úplně každý. já ho chci už od vánoc kdy ho dostal ondřej. takže to znamená že do týdne by mi mohl přijít můj skvělý vysněný samsung star s osmigigovou paměťovkou a SLUCHÁTKAMA !!! jak strašššššně se těším. ještě to chce novou simku a tarif mých pět.

soooooooo breathtaking.

a taky chci tamto přáníčko s křečkem co má na té fotce takový ten dobrý ksicht s očima že když se na něho podíváš tak se musíš smát i když ti je ho vlastně líto protože on za to nemůže. škoda že je to takkkk růžové.

strašně mě irituje že angličani a američani nebo něco takového mají úplně dobré skupiny a ty české jsou úplně trapné anebo mají docela dobrý název ale nechci se tam přidat už jenom z principu protože tam mají tisíc smajlíků nebo srdíček. grc. stop skupinám se smajlíkama !!!

mimochodem bude asi dost trapas pokud on mi dá něco ne-valentýnského a ode mě dostane jednu větší přiteplenou blbost než druhou. jako bych snad nemohla říct něco jako víš co dane ? tak si nic nebudem dávat a jenom někam půjde. ne, já se ho radši zeptám co by chtěl a ještě k tomu se stejně nic nedozvím. grrr.

nejvíc dokáže naštvat když děláš celý den testy všeobecného přehledu jak kretén a nakonec zjistíš že příjmačky se píšou z obecných studijních předpokladů což je asi něco jiného i když nevím v čem ale existuje na to jiná učebnice takže rozdíl tam asi někde bude.

uvažuju o tom že polčákovi mladšímu dám svůj starý blog ale je to moc riskantní a vůbec, nechci ať se směje mým infantilním problémům.

až potkáš housenku tak ji nezašlápni, protože ji možná ještě budeš chtít až vyleze z kukly. miluji tě, tvůj motýlek.

takže, jdu si asi dělat testy obecných studijních předpokladů.

LOVVVVE HIM.

mistr rejndrop.

11. února 2010 v 20:13 | blbka. |  written.
mám hlavu jako meloun protože se učím a učím. dějepis na zítřek a pak ty všeobecné testy které sou těžké jako prase takže myslím že se teď hodně dlouho nudit fakt nebudu.

hubnu oficiálně s mojí maminkou i když tvrdí že to nepotřebuju. hlavně že ona váží o dvě kila míň než já a říká o sobě že je tlustá !!!

jedna kamarádka z tigrida říkala že mi zjistí kolik lidí se tam ročně hlásí, jenže já vlastně nevím jestli to chci vědět abych to nevzdala hned. no, každopádně pokud se na ty testy podívám každý den aspoň trochu možná bych mohla mít alespoň nějakou šanci, že.

dneska po obědě sem šla hrát s klukama ping pong a jen sem si znovu potvrdila že nesmím dělat žádný sport protože by mě to zabilo protože v prvních dvou minutách mě franta bouchnul tou pálkou do hlavy takže teď mám na čele trochu bouli. ach, jak přitažlivé.

a víšco asi bych měla omezit psaní článků protože to pak vypadá že vedu nezajímavý život ve kterém nemám na práci nic lepšího než psát bezúčelné kecy někam kde to stejně nikdy nikdo nenajde (snad!).

takže, jdu na další testííík.

prrrrostě to nejlepší.

11. února 2010 v 10:26 | blbka. |  written.
všichni jsou na mě naštvaní protože sem jim řekla že chci na tigrida. oni tomu vůbec nerozumí. tadeáš s martinem teď chtějí jít údajně na sportovní gympl. a kryštof do třince. jenže to není fér protože co když je vezmou a mě ne a já tu pak zůstanu ?! :D to by nešlo. sobeckost přece není špatná vlastnost !!!

bratr se v sobotu vrací, takže na něj pěkně počkám a pak si objednám konečně můj skvělý nový mobil. pak už stačí jenom tarif mých pět a budu nejvíce šťastná na celém světě.

asi si od maminky z práce půjčím knížku otázek na všeobecné příjmačky abych se na to mohla trochu podívat a abych to pak uměla. taky bych se mohla podívat i na literaturu protože v té tak trochu spím a je to druhé kritérium na které se budou dívat. asi sem se zbláznila ale já tam prostě chci.

kdyby to někoho zajímalo tak sem teď v í vé téčkách a je to nuda a zase nedělám co mám a je to hrozně hrozné.

moje sestra je teď chudák malá někde na kapačkách a na odběrech krve a asi to dost bolí a je to humus takže na ni myslím a chci aby to přežila.

za pět minut je velká přestávkaaaaa !! ach, těším se. moc. moc. moc.

tak. a už vůbec nemám dobrou náladu protože to nejde když on ji taky nemá a za celou přestávku se ani jednou neusmál protože říkal že to nejde. no dobře, nakonec se možná trochu usmál ale vůbec to nebyl takový ten jeho úsměv.

a měl celkem dost důvodů, jeden z hlavních prý ten že první co viděl když vylezl ze třídy byl komár a já ho ještě pěkně dorazím když mu řeknu že nemám jeho rukavice a vezmu mu korálky a oznámím mu že chci jít na jinou školu. asi přirozený talent nebo tak něco, chápeš ne.

jo a jinak pokud by tě to lindo zajímalo tak má na sobě komár to hnusné černé tričko spitfire a radim má to hezké červené a černé a trochu kudrnaté vlasy. jen tak pro info, protože by tě to určitě zajímalo. :D

nelíbí se mi když se na mě kiki dívá vražedným pohledem.

a vůbec, chci zhubnout. hned teď. nelíbí se mi to protože se mi zdá že sem stokrát tlustčí než sem byla. no spíš se mi to nezdá ale je to tak takže s tím pěkně něco udělám a už vůbec nebudu žrát tortilly v půl desáté večer nebo si vařit špagety když zrovna dojím knedlíčky s jahodama protože sem pak z toho moc a moc nešťastná. takže, začínám od zítřka. a budu každý den dělat sto dřepů a pak takové ty sedy lehy. a pak se nebudu moct vůbec pohnout. jo to bude fajjjjn. těším se.

po téhle hodině píšem z fyziky a já to neumím takže bych se na o asi mohla ještě podívat protože je mi celkem k ničemu mít na ruce napsaný miniaturní taháček něčeho co tam s mojim štěstím vůbec nebude.


to nejkrásnější co mám jsi ty.

10. února 2010 v 20:42 | blbka. |  written.
mám takový dojem že ze mě safrk chce udělat za každou cenu idiota a proto mi schválně dává u tabule příklady které předtím vůbec nikdo nedělal aby to byl chyták nebo něco takového a aby mi pak mohl říkat ať nedělám z komára velblouda, čemuž sem se vůbec nesmála jak naprostý debil.

stále nemám dárek pro někoho k valentýnovi. je to moc smutné protože ještě ani zhruba nemám představu. asi mu koupím bonboniéru a bude. a nebo nějakého kýčovitého plyšáka za kterého se určitě bude strašně stydět.

je to úplně trapas protože někdo umí uvařit prý úplně všechno protože měl na základce vaření což se mi vůbec nelíbí protože já umím tak maximálně špagety s kečupem nebo čínskou polívku a to je tak zhruba všechno.

moje mamka je postižená a povídá si se zubem.

dneska sem teda byla s beátou v čajce. kupodivu bez pavla a kupodivu to bylo úplně fajn a dozvěděla jsem se plno zajímavých informací a tak. a taky sem dneska byla hodná dcera která maminku navštívila dvakrát v práci a pak s ní šla dokonce domů a vůbec nechtěla peníze. (ty dvě stovky se nepočítají.)

chci na tigrida. jako fakt chci. a linda je naštvaná že ji chci opustit. jenže tam mají bufet kde ti udělají tousty nebo hamburger ! :D ne ale fakt jako. prostě tam chci jenže se tam stejně nedostanu protože berou strašně málo lidí. je to moc smutné.

možná že zítra budu mít taky návštěvu. je to moccc hezké. protože pokud ji budu mít zítra i pozítří a pak v neděli půjdem někam, bude to moc fajn. teda jenom pokud tam kam půjdem nepřijde taky jeden skvělý pár s rezervací v bon café. spíš jedna polovina toho páru. grrrc.

mám jenom jednu jeho rukavici a tu druhou nemůžu najít takže počítám s tím že mě zabije nebo něco podobného protože se dneska netvářil moc nadšeně když sem mu řekla že tu druhou musím teprve začít hledat.

jsem ve skupinách miluju jeho úsměv, miluju když se na mě krásně usmívá a tvůj úsměv je nejkrásnější dárek jaký mi můžeš dát takže na tom asi něco bude. umřu umřu umřu z něho !!! prostě proto.

miluju ...

9. února 2010 v 18:54 | blbka. |  written.
... když po mně otec řve že nezhasnu lampičku a odejdu si z domu a pak přijdu domů a všude všechno svítí i když on odcházel poslední. tomu vážně nerozumím. vysvětlete mi to někdo, prosím prosím.

... když jdu za mojí maminkou do práce pro nějaký finanční obnos a ona mě místo toho pošle domů pro klíče a řekne mi ať se za ní ještě stavím pokud teda nějaký finanční obnos chci, což pro mě znamená další půlhodinu cesty NA LEDU navíc.

... když se domluvím s beátou že půjdem do čajky, protože dnešek byl jediný den kdy spolu můžeme býti, protože jinak bysme spolu byly až v sobotu a chci s ní probrat události nedávno minulé a ona si tam dotáhne pavla kterému už mimochodem nic neříkám protože je to drbna všech drben.

... když mám na nehtech červený lak a na jednom nehtu se třeba trošku oloupává takže postupně musím zkousat všechen lak ze všech nehtů protože jinak mě to hrozně rozptyluje, když je sloupnutý jenom jeden takže mám pak strašně přitažlivé červené drobečíčky v zubech. jo já vím že je to strašně chutné a vůbec.

... blonďatý melír a fén na vlasy kvůli kterým mám oškubané všechny vlasy a ještě k tomu úplně poškozené a ostříhané takže už vůbec nejsou tak krásné jako v létě. spíš minulý podzim.

... chození do školy když máme na sedum takže jdu sama a ve tmě a na ledu a ještě více miluju když na tom ledu spadnu a zhasnou pouliční lampy takže s mou skvělou šeroslepostí vidím už úplné hovno.

... když jdu do čajky nejdřív s lindou a kiki a nedám si vodárnu protože čekám na beátu a ona si pak přijde s tím pavlem o kterém sem už tady mluvila takže jsem pak nucena odejít a nedat si tu vodárnu a ještě nechat tomu čajovníkovi deset korun navíc.

... když se obleču do plavek a málem se pobliju a pak mám z toho úplně špatnou náladu protože chci mít tělo hodné nošení plavek mezi lidmi, jenže se mi pro to nechce nic udělat a doufám že se s tím něco udělá samo. naifffffka.

... když mi safrk říká že na D začíná plno krásných slov a tváří se jako děda vševěda co má přehled úplně o všem a taky miluju když mi odveze mého přítele na nějakou pošahanou soutěž v počítání matematiky zrovna v den kdy ho tam vůbec odvážet nemá !

... když stojím s někým na chodbě a kolem jde ten kretén NĚKDO a má strašně krásný pohled a ani nepozdraví a udělá jenom takový ten pohyb hlavou který může znamenat více věcí. je to úplný čurák a nesnáším ho.

... když píšeme asi tak sto písemek týdně a já se musím učit protože chci aspoň jedno předsevzetí dotáhnout do konce takže se dneska budu muset podívat na biologii a matiku a fyziku a chemii a dějepis abych toho pak neměla moc. logika navždy.

... ho. tohle má tak trošku úplně jiný význam než u těch ostatních věcí, chápeš ne ?

sem se mi dívej.

8. února 2010 v 21:04 | blbka. |  written.
oficiálně nemluvím s wojnarovou, protože je to kráva a jestli mi kvůli ní už nikdy nic neřekne tak ji zabiju. a za to jí už nikdy nic neřeknu já, chápeš ne.

chce se mi do čajky jenže tam nemůžu, protože musím ještě někomu něco koupit k valentýnovi a tak. takže asi nepůjdu nikam a budu smutná protože za únor se mi ještě nepodařilo čajovnu pořádně navštívit což je dosst smutné.

a potřebuju k životu mobil protože sem dneska úplně skoro běžela po ledu do ostravičky abych se od jirky dozvěděla že mi volal a psal že zkouška odpadá. takže sem šla zase dalších patnáct minut v tom mrazu domů. grejt.

mám červené nehty a vypadá to divně. nejsem navyknutá. navyknutá sem na něco / někoho jiného. je to smutné protože s mým největším štěstím se mi to nevyplatí a pak budu brečet a tak, znáš to, zrovna tobě to vysvětlovat nemusím.

porušila sem další předsevzetí a to to že mi nebude hrát jedna a ta samá písnička do kola. pust si ji taky, ben folds - the luckiest. nejlepší na světě.

můj bratr je první den na lyžááákuuuu ! ach, jak skvělý pocit když tady nikdo nedělá hluk a nerožíná světla a nenechává otevřené dveře a neobtěžujou tě tu zvuky z jeho skvělých a smyslných stříleček a neřve na tebe ať si sakra dáš pryč věci z jeho postele.

stejně je dost hrozná ta olympiáda. protože představ si že jede v jednom autě on, danyjel, martin a bára která ho možná miluje nebo tak něco spolu se saforkem který má tak strašně neuvěřitelný přehled o tom co se děje na chodbách dží pí bí. to je dosst vražedná kombinace vzhledem k tomu že všichni tři vidí moje stavy po velkých přestávkách a taky tomu že pan profesor safrk si moc rád povídá. je to prostě hrozné.

chci zpátky svoje krásně dlouhé vlasy z léta ! je to katastrofa.

mám s ním jet na valentýnskou párty jenže asi nepojedu protože se mi tam vůbec nechce, jenže na druhou stranu se mi zase moc nelíbí představa toho nejkrásnějšího na světě spolu s pitím spolu s mnoha a mnoha dívkami toužícími po tom nejkrásnějším na světě. a nemůžu říct ani slovo . ani slovíčíčko. protože si piča chápeš ne.

terezka uhrová se přidala do skupiny nesnáším holky co mají každých 14 dní jiného kluka, ale hrozně ho milují. tak to opravdu, ale opravdu sedí. pro dnešek je toho až příliš, asi jdu spát. nebo učit se zeměpis jako pilná studentka. ha, spíš ne.

ty si tolik štěstí ani nezasloužíš.

7. února 2010 v 20:41 | blbka. |  written.
a tak tu sedím a nudím se. nebo jako nenudím se ale mohlo by to být lepší, že. kdyby třeba přišla nějaká návštěva nebo něco podobného. nebo ne, nic podobného.

můj kreténský bratr mě dneska ráno vzbudil asi v půl deváté tím že si zkoušel lyžáky a to zapínání cvakalo strašně nahlas takže sem ho skoro zabila. kvůli němu se mi chtělo odpoledne strašně spát jenže se musím pochválit protože sem se učila a dokonce uklízela a přitom v jednom kuse čuchala k jeho korálkům. protože sem prý fetišistka ale to není pravda.

zase sem se stala závislou na přátelích. v podstatě nedělám nic jiného než sedím a dívám se a čuchám a žeru a spím. velice pestrý život. a nemám ráda lidi co říkají že znají přátelé nejvíc ze všech protože je nikdo nemůže znát víc než já s bratrem. my jsme totiž nejlepší chápeš ne. bože za chvíli budu horší než ginger !! :D

mimochodem se fakt strašně těším až bratr odjede na lyžák a celý týden tady nebude oxidovat ! ještě k tomu když má maminka odpolední týden, co víc si přát. nehledej za tím skryté důvody, prostě sem ráda sama doma víš. nebo možná ne úplně sama. pořád tam bude tatínek. grejt.

komár by na mě byl hrdý protože tu mám uklizeno, což se u mě moc často nestává. nebo spíš relativvvně uklizeno na moje poměry.

a byla tu beátka a když sem ji šla doprovodit a vracela sem se zpátky tak sem pořád padala na led a dost to bolelo. je to úplně hrozné a chci jet zítra do školy autobusem ! asi to tak udělám, jenže už sem zapomněla kterým se těch sto metrů jezdí. no, uvidíme.

on je nejlepší na světě. jo ? a na jak dlouho ?

je hrozná. a nesnáším ji. ale stejně ji mám uplně nejradši. i když mi říká samé hnusné věci a nutí mě ať s ní chodím až k baráku když ona už vleze jenom do vchodu a já musím dalších dvacet minut jít sama a na ledu.

a víšco ty korálky už skoro nevoní protože už z nich ta vůně tak trochu vyprchala. možná to bude tím že je měla u sebe asi hodinu beáta a nechtěla mi je vrátit. takže mu je asi zítra vrátím aby zase hezky načuchly a pak si je zase půjčím. mám to moc pěkně vymyšlené. a na krku mám už úplně plno věcí. čtyřlístek a lindineččino / moje / jeho srdce bez klíčku a ještě nějaký shit náhrdelníček z nějakého shit časopisu a teď ještě jeho korálky. krása krása.

nevím proč pořád mluvím o jeho korálkách když nejsou vůbec zas tak moc podstatné. možná trochu kecám protože sou nejdůležitější na světě chápeš.

a nechce se mi zítra do ostravičky. raději bych dělala něco jiného. a zajímalo by mě jestli pan profesor vaclík četl to moje psaníčko. asi se ho zeptám. nebo ne nezeptám . raději. mohl by chtít rozebírat co znamená fáze 1-x.

il est meilleur au monde.

6. února 2010 v 10:38 | blbka. |  written.
našla sem svou starou milovanou učebnici francouzštiny tak teď machruju chápeš ne. já se chci zase učit francouzsky ! byla sem dost blbá blbá blbá. ne že bych teď nebyla, teď sem akorát jiným způsobem.

moc mi nešlo spát a v noci sem se pořád budila. bylo to fakt skvělé. ale tak, hlavně že sem u sebe měla korálky, ty mi fakt pomáhaly usnout.

dneska se budu učit ! sem se rozhodla. nejdřív si přečtu zeměpis který píšem až v úterý a pak si přečtu biologii z které píšem až ve středu a potom se naučím fyziku z které píšem nevím kdy ale bylo by vhodné se to naučit. taky se asi podívám ještě na ty rovnice co teď děláme, i když na to se asi vykašlu protože mi to hezky vychází. a pak budu dělat nevím co. asi sedět s korálkama v ruce a umírat a umírat. jo, to by šlo.

vůbec nechci ať umí tak dobře vypočítávat věci. to totiž vůbec neplatí, nemůže si přece jenom tak odečíst čtrnáct.

hádej proč umřu ? proto.

měla bych se uklidnit nebo tak něco.

a chybí mi články od ginger.

beátka u nás dneska bude spát. snadd. a budem se asi bát nebo něco podobného. protože jak ji znám tak mě donutí dívat se na nějaký ten její skvělý horor z kterého se úplně poseru strachy a nebudu moct spát už nikdy a vůbec.

nesnáším když po mně matka chce ať jdu do obchodu když ona má čas a je vzhůru už od šesti a vidí že já sem v pyžamu a čas nemám. jako by si tam snad nemohla zajít sama, to ne, ona radši zaměstná všechny kolem protože má přece moc práce a zrovna se dívá na dokument o pandách !

mám na krku lindineččino srdce. s výřezem pro klíček, který už taky nemá lindinečka ale někdo. taková kýčovitá blbost ale komu to vadí. lindinečka by taky mohla dát tu kýčovitou blbost NĚKOMU, že. třeba by ji nosil hezky na krku, mohlo by to být opravdu vysoce seksy.

chce se mi lyžovat, nebo spíš pokoušet se lyžovat, ale momentálně jsou moje lyže přenastavené na bráchu takže mám smůlu. a navíc sem moc líná na to převlíct se z toho pyžama a takk. stejně to budu muset udělat protože jdu přece do toho obchodu kvůli tomu skvělému dokumentu o pandách !! nejdu nikam.

včerejšek byl nejlepší nejlepší nejlepší na celém světě. možná by byl ještě lepší kdyby něbyl někdo za stěnou. tím nemyslím někoho s malýma, prostě někdo koho nebudu raději blíže specifikovávat. chápeš ne.

chci už pořádné jaro se sluníčkem ! to bude nosit pilotky a klobouk ! achhhhhh. ♥

jdu do toho obchodu.

a teď tu mám raffaellooooo !!! co víc si přát.

umřu.

5. února 2010 v 21:46 | blbka. |  written.
umřu z něho. umřu z něho. umřu z něho. umřu z něho. umřu z něho. umřu z něho. umřu z něho. umřu z něho. umřu z něho. umřu z něho. umřu z něho. umřu z něho. umřu z něho. umřu z něho. umřu z něho. umřu z něho. umřu z něho. umřu z něho. umřu z něho. umřu z něho. umřu z něho. umřu z něho. umřu z něho. umřu z něho. umřu z něho. umřu z něho. umřu z něho. umřu z něho.

i ty korálky voní stejně.
to by myslím pro dnešek stačilo.

jo a ještě ode dneška miluju hašlerky. protože kiki mi dneska dala dvě. asi si koupím svoje abych ji nemusela vyžírat.

taky sem dneska prodělala nejvíc na světě protože sem chtěla tortilly tak mi danyjel dal stravenku kterou sem u něho vyžebrala násilím a ještě sem mu jak blbka slíbila jedno přání které mu splním až do šesťáku a nakonec sem měla jenom hnusný špenát se čtyřma bramborovýma knedlíčečkama takže to stojí dosssst za hovno.

konečně víkend takže se jdu pěkně vyspat. pokud ovšem usnu a nebudu muset fetovat korálky celou noc.

mad about him.

4. února 2010 v 21:34 | blbka. |  written.
to už tu taky bylo, žé.

naštval mě zlý vaclík který mi nechce říct kdo mu pověděl novinku o mně a někom protože prý nikoho nepráská přitom je to úplně nezávažná věc kterou by mi klidně mohl říct tak nevím co jako dělá. mám chuť přijít k němu domů a vzít jeho tatínkovi psaníčko které sem mu dneska dala a škrtnout v něm "chtěla bych vídat na chodbách zase lukáška a povídat si s ním."

moje sestřenka má na facebooku nové fotky a když sem ji viděla naposledy vypadala úplně jinak takže se s ní budu muset sejít a vidět ji a zjistit jestli je to pořád kráva. těším see.

můj život je úplně nudný protože nedělám nic jiného než spím a jím a sedím ve škole. nebo taky stojím ve škole. u auly třeba. ale to už je nepodstatné. to je ta méně nudná část. spíš vůbec. možná že by to chtělo změnu ale rozhodně nebudu chodit s lindou na jógu, to opravdu ne.

máme obě problém s bezháčkovými xDDDD lidmi, jak řekla má drahá. akorát že ten můj člověk už je háčkový víš. ono je to mnohem hezčí a lépe se to čte. asi tak stokrát.

dneska sem ve škole vůbec nepotkala pavla a je to takové divné. asi sem zvyklá na to že když vylezu ze třídy tak tam stojí u okna s kytarou a říká hmmm tak coo má rozbitou držkuu ? nebo něco takového.

poslouchám soundtrack z mean girls a taky smyčcový kvartet. chci poslouchat něco normálního jenže sem moc líná kliknout na jiné album nebo tak něco.

koupila sem si v rossmanu bonbónky za 44 korun a celý sáček sem sežrala sama. pořád mám chuť jít a vyblít všecko co sem dneska snědla, ale pořád nechci být bulimička takže to neudělám. ale je to hrozně hrozné a navíc sem prospala asi půlku odpoledne takže sem na sebe naštvaná.

už zítraa. ach.

jdu si dát asi další vánočku abych byla už úplně největší bečka na celém světě a nikdo mě nechtěl, dokonce ani NĚKDO. ano, tak moc chci ztloustnout. nebo jako nechci ale spěju k tomu úplně rychlým způsobem.

od zítřka budeme mít konečně axmanaaaa !! ach, jak strašně se na něj těším. bude to fajn fajn fajn. rozhodně lepší než piča vontrobová kterou nesnáším. opravdu nezávidím mojim dvěma drahým že ji budou mít následující půlrok.

tadeáš s martinem vůbec nevěděli nic o fázování. tak sem jim to vysvětlila a řekla jim věci které taky nevěděli a nevím jestli sem to měla dělat protože mě teď tadeáš srovnává s jistým párem a přemýšlí z kterého má víc blít, takže mě to hrozně těší.

tady a teď a teď a tady.

4. února 2010 v 11:11 | blbka. |  written.
sedím v í vé téčkách a sem moc a moc šťastná že už nejsme v té trapné třídě nahoře kde jsou počítače z roku jedna a kde jsou zablokované všechny stránky a není už tam ani ta dobrá hra s kuličkama takže mi nezbývá nic jiného než tam sedět a psát z internetu jednu esemesku za druhou o tom jak hrozně se nudím.

víš co, beáta mě včera naštvala protože ani neví v kolik jí začíná soubor a říká že není domluvená s pavlem přitom s ním dávno domluvená je akorát mi to nechce říct. má štěstí že ta palačinka v koloseu byla úplně dobrá jako vždycky a taky že to v té čajce bylo hrozné takže se mi tam nechtělo zůstat. (o tom jestli to bylo hrozné nebo ne by se dalo diskutovat třeba s mou drahou, že.)

chceš vědět jak komár přišel o panenství ?

rozhodla sem se že začnu míň jíst. asi tak stokrát. protože toho sežeru strašně moc a vůbec to nejsou nízkokalorické věci jak bylo původně v plánu. jenom za dnešek sem snědla už dva pomeranče a chlebík s máslem a se sýrem a pak taky dvě kremky a fidorku a snickers. mám chuť jít a vyblít to, akorát nechci ať je ze mě bulimička takže o neudělám.

achhhhhhh. druhá hodina. ta po velké přestávce víš. úžasný úžasný skvělý nejlepší nejkrásnější nejlepší nejlepší nejlepší na celém světě. chápeš ne. chce se mi dělat takový ten zvuk. víš jaký ne ? ten co dělá i bea. nepředstavuj si žádné perverznosti protože v tom nic perverzního není.

moje drahá bude chodit s NĚKÝM. jo a jo prostě typičo to vyjde. to už tu párkrát bylo, akorát se trošku vystřídaly role. jenže teď už je to opravdové, takové to nehrané a vůbec to není součást plánu a nikdo nikoho nechce jenom využít, že. takže si myslím že je to úplně jasné a že v takových případech přece nemůže dělat jedničky pro nic za nic i když v jeho případě je asi možné úplně všechno. samozřejmě jim přeju všechno nejlepší v jejich novém vztahu, ale chci touto cestou oznámit mojí drahé že schůzky ve čtyřech se asi opravdu konat nebudou protože někdo a já ho nesnášíme. teda jako, někdo víc než já ale to už je nepodstatné. ztrácíš se v tom ?

naši mi dali jen tak tisícovku. asi je začínám milovat. sice tady pořád je menší detail a to ten že bratr dostal čtyři ale já přece nemám nárok když provolávám dva tisíce měsíčně. aspoň že dostanu nový mobil a tarif mých pět !!! ach, jak strašně se těším až si nebudu muset říkat tyvole neodepisuj protože pak zas budeš mít problémy a tak.

danyjel je pořád nějaký smutný. údajně má krizi se svou přítelkyní jenže mě štve protože vůbec nemluví konkrétně a když se on zeptá na něco mě tak já mu jak blbka řeknu všechno. není není není to fér. vždyť jsme přece kamarádi tak nevím proč mi to nechce říct.

je moc milé jestli fakt využil mých rad ohledně jedničky až čtyřky a tak. očividně to mělo efekt takže za to by mi aspoň mohl poslat ty písničky které sem si údajně podle něho ještě vůbec nezasloužila přitom mi je slíbil už dávno.

nevím jestli tonda myslel vážně že další super mega akcee bude u mě doma. protože to by asi moc nešlo.

těším se těším se na zítřek ! strašně moc. trojka za zdí, znáš to ne ? akorát že já na tom nejsem tak moc hrozně jako moje milá protože ona dělá trojky nebo dokonce čtyřky za zdí a v mezipatře nebo je na posteli svých rodičů což je ještě horší si myslím. tímto ji zdravím a doufám že mě nezabije.

chci si koupit tu hezkou žlutou černou řasenku kolosal něco. nevím přesně ten název. ale asi to udělám když sem teď bohatá a ne sociál. a pak přijdu domů a budu si přepisovat svůj neinternetový. zábava na úrovni víš.

stejně jako ívétéčka s paní profesorkou pechovou. myslím že budu končit protože mě z toho psaní úplně bolí ruce. asi jsem si je včera namohla při volejbale. ach, někdo by na mě byl úplně hrdý. spíš by se za mě možná styděl kdyby viděl moje podání a takové věci. ale dá se s tím žít, chápeš ne.

PŘEDSEVZETÍ DO ROKU 2010

3. února 2010 v 20:36 | blbka. |  written.
  • předsevzetí číslo jedna : alespoň jednou týdně si nachystám věci do školy a udělám všechny úkoly které mám mít udělané. (neporušeno)
náhodou sem fakt pilná studentka a všecko, protože dělám grafy do matiky a dokonce i úkoly a plánuju že se budu učit na písemky které se píšou příští týden. a protože dávám pozor i u žambocha a to už je co říct. navíc moje aktuální známky jsou dvě dvojky a jednička. prostě sem nejlepší na světě, chápeš ne.

  • předsevzetí číslo dvě : nebudu připomínat svým kamarádkám jejich události z minulosti, protože nechci aby mi ony připomínaly ty moje. (není zcela jisté jestli bylo porušeno)
zrovna teď si fakt nevzpomenu jestli sem se někomu z mých drahých smála. pokud se někdo cítí ublížen nebo nějakým způsobem poškozen tak ať mi dá vědět a já to tu speciálně kvůli němu přepíšu na porušeno.

  • předsevzetí číslo tři : po páté hodině nebudu nic jíst. sbohem, večery plné jídla. bude mi po vás smutno. (porušeno asi milionkrát)
tohle byla dost velká blbost, protože žeru a žeru a žeru a asi mě nic na světě nezastaví. řekla bych že od silvestra sem musela přibrat aspoň tak stopadesát kilo i když původní efekt měl být tak trošku opačný, protože mi nezáleží na NĚČÍM názoru.

  • předsevzetí číslo čtyři : pokud ještě navštívím nějakou chio párty budu se lépe vyhýbat fotoaparátu a taky dalším věcem / lidem. (neporušeno protože nebyla příležitost)
je dost riskantní tohle tvrdit ale řekla bych že nic takového už vůbec nehrozí. aspoň ne teď,když se s někým vídám každý den a je nejlepší nejlepší. i když je pravda,že tak to bylo celou dobu a stejně mi to bylo k hovnu. no, každopádně jsem to ještě neporušila takže bych si zasloužila poplácání po ramenech á la ginger.

úžasné.

2. února 2010 v 22:01 | blbka. |  written.
dneska jsem málem umřela. je to moc smutné. chtěla jsem toho říct tolik a přitom to tak nějak nešlo. možná že ne všechny srazy u auly musí dopadnout tak trochu špatně. i když víceméně dopadl stejně, že. neřeš to, nebo se do toho zamotáš.

chci ať si můj bratr častěji vyhazuje kolena z kloubu nebo třeba láme ruce. zní to pěkně. mám ho moc ráda, jenže takhle mi maminka možná koupí více věcí. materialistka od přírody, říká se. teda jako, maminka to říká, jenže ta tomu nerozumí takže to neplatí.

dneska sem si psala s tou prvačkou co má na fotkách velice přitažlivou modrou rtěnkou a ta mi řekla že prý chce féféfífí radima a někomu se líbí harybo, ale komár že prý nikomu, že prý je to chudák a má smůlu. tak jsem se smála. dlouho. no dobře, zas tak dlouho ne.

víš je to mnohem lepší když o tom blogu nikdo neví. sem zvědavá jak dlouho to tak zůstane, protože s mojí smůlou se to pěkně rychle rozšíří a zase budou všichni strašně chytří a takkk.

prokopala jsem staré fotky a jsou úplně roztomilé. teda spíš bratříček je tam roztomilý, já tam většinou vypadám jako démon a kazím mu to.

dneska jsem si koupila nový neinternetový deníčeček se čtverečkama a červenýma okrajema a celý starý neinternetový deníčeček si tam hezky přepíšu protože v tom starém jsem v afektu trošku spálila některé stránky a vypadá to hnusně. těším se. taky jsem dneska dala lindě facku do kosti, už ani nevím proč. omlouvám se.

mimochodem, dostala jsem dvojku z chemie a teď jsem udělala domácí úkol ! není tu nikdo kdo by mě pochválil a tak to udělám sama.

víš, on je nejlepší nejlepší nejlepšššššší na světě. i když měl 8 holek za 12 dní, každý má nějakou minulost, ŽE. áhahá. miluju se.

vůbec nevím proč se nikomu nelíbí můj změněný rodinný stav, ale u něj všichni klikají jak idioti. nelíbí se mi to, já chci ať klikají i u mě !

chci se vidět se sestřenkou. dnešní prokopávání fotek ve mně vzbudilo nostalgii a smutek. to jsem řekla moc hezky.

těším se na zítřek protože to půjdu asi s mou milou do kolosea na palačinku, pokud se na mě ovšem nevykašle nebo něco podobného, protože bych se ani nedivila, vzhledem k tomu že jsem s ní dneska nechtěla jít na koncert vážné hudby v ZUŠce.

linda ještě nemá grafy a já už dávno jo. trapasss.

já fakt poseru co můžu. asi něco jako přirozený talent ? a všechno to bude kvůli mně, no to je fakt skvělé. moc a moc.

prokaž loajalitu.

1. února 2010 v 19:40 | blbka. |  written.
asi je to dossst tenká hranice. jak já nesnáším to jak píše. snad jediný člověk se kterým potřebuju google, jak řekla má drahá. dobře, možná trochu uznávám že některé věci byly docela hezké ? hlavně to s plyšovou hračkou a skleničkou zeleného čaje, asi mu zatleskám. a teď už si nikdy nebudem psát protože já si odmítám psát s namyšleným idiotem a on říká že je to jeho štít a že mu podávám nekvalitní informace které nestojí ani za jeho děkuji !

byla sem v kině na tom, na čem byl tadeáš s jeho čtyřletým bráškou. v životě na to nechoďte ! ono to v tom traileru vypadalo tak roztomile. z čehož vyplývá nikdy nevěřit trailerům. fakt sem strašně moc chtěla ať už to konečně skončí. vedle mě seděla asi pětiletá tlustá číňanka (možná to nebyla tak úplně číňanka ale spíš něco jiného) co se každou chvilku dusila nachos a pak tam dělala takový ten hnusný zvuk který nesnáším.

pořád jsem vzorná studentka dávající pozor v hodinách !! chvályhodné, že ? i když bych zítra měla jít na sedm, ale mně se nechce, takže nepůjdu. ona je rebel a tak dál, znáš to ne ?

víš, možná bych měla své sestře pořídit repelent, protože můj zkrat už zase celkem spolehlivě zmizel. ono se to totiž očekávalo, že zmizí. všechno jde podle plánu, že. jenže mojí sestře není pomoci ! pořád je tady vidina schůzek ve čtyřech. ach, těším see. takkkhle moc.

ráno jsem byla přesvědčená o tom že dnešek bude mým šťastným dnem. kvůli těm třem stovkám které sem našla úplně o samotě na chodníku ! nějak se mi to nesplnilo. tak sem z toho rozmrzelá.

nechci jít ve středu do čajky. nebo jako, možná chci. ale nechci, protože prostě proto. a myslím že by tam neměla jít ani sestra, pokud ovšem už definitivně nechce prohrát / vyspat se s ním / chodit s ním (?). radši ve středu půjdu třeba někam s mou milou beátkou. nebo s někým jiným milým který určitě nebude mít časss.

už asi vím co chci. chvályhodné ? sraz u auly ? proč ne, ŽE. všechny srazy u auly přece dopadají nejlíp jak dopadnout můžou. a nebo taky ne. chvíli před tebou tady byl někdo ? ano, záměrně jsou tady malá písmenka. i když, možná by mohla být i velká. ach, jak nesnáším tolik áček za sebou. zní to moc encyklopedovsky a polčákovsky.

neměla by ses s ním tak moc bavit. vypadá to pak zavádějícně. a vůbec, všechno je pak hrozzzně zavádějící. myslím že bych se měla odnaučit psát několik písmenek za sebou protože to vypadá divně.

chci zpátky svůj domov na imperceptible !