bez titulku.

20. února 2010 v 13:29 | blbka. |  written.
sem smutná, protože dneska to jsou už dva dny. řekla bych že je teď moje závislost číslo jedna, což není vůbec ale vůbec dobré. hned z několika důvodů. každopádně mám dojem že to do úterka asi určitě nevydržím.

už třetí den se mě drží nálada nahovno. všechno je úplně na nic a všichni mě serou. včera mi ji sice pavel na chvíli zvednul ale pak to bylo zas strašně moc skvělé. áááááááá asi se tady zabiju nebo tak něco, potřebuju aby přijel. ano, přesně takkk. teď nemyslím pavla beátko, neboj.

pokud chces uspet musis se zamerit na to co je ted v tomto sporu stredem u me. zmínila sem se už jak nesnáším to jak píše ? grr. každopádně je moc a moc milý protože mi pošle celých 232 MB své hudby. to už je co říct, znáš ho. čekám, co za to bude požadovat protože říkal že doufá že si na to vzpomenu až něco bude chtít on.

dneska sem si stáhla soundtracky všech sérií doktora house a vybrala z toho všeho ty co se mi líbí a pak sem si stáhla soundtrack z o.c., kde jsou mimochodem nejkrásnější písničky na celém světě, plus budu mít za chvilku ještě celou složku od NĚKOHO, takže myslím že mám co poslouchat aspoň tak na týden.

matka mě obviňuje, že prý za to že nám odchází fén můžu já, protože mám delší vlasy. logika nadevše !

asi tak za hodinu jedem k sestřence kam sem se těšila celý týden ale teď se mi tam najednou vůbec nechce, to kvůli té nálady, chápeš ne. asi tam ale budu spát a zítra pojedeme autobusem (!!) k nám do čajky a bude to fajn fajn fajjjjn. a jestli ne, tak se zabiju.

chci nějaké nové tričko paul frank protože tamto které sem vyhrála na aukru a poslala peníze na účet už strašně dávno mi ještě nepřišlo a už asi ani nikdy nepřijde a ty dvě co mám už se mi moc nelíbí. chtělo by to vyhrát v loterii.

a taky by to chtělo plno dalších věcí ale o tom až příště.