chcem sa z teba napiť.

16. února 2010 v 21:24 | blbka. |  written.
danyjel a kryštof a martin a beáta a pavel jsou kreténi protože se na mně dneska domluvili a nezávisle na sobě mi celý den říkali že mi šilhá jedno oko a že je to dost humus a tak. asi je zabiju nebo tak něco protože sem už z toho byla úplně zděšená a chtěla se zabít.

pak je tu ještě jeden člověk kterého od včerejška oficiálně nesnáším a vůbec prostě, nechápu proč dělá závěry když vůbec nic neví a je zase strašně chytrý a vůbec prostě, nesnáším ho a je to čurák. po dnešním telefonátu jsem přesvědčena o tom že jeho teorie je špatná.

konečně mám nový mobil !!! nejšťastnější na celém světě :D

mám samé dobré známky. jsem na sebe hrdá. mimochodem jedna má spolužačka je úplně vadná a tak vůbec. je mi z ní špatně a je to kráva.

a já dneska nemám čas na psaní protože se musím jít učit pracovat se svým novým mobilem, chápeš ne.

píšu si s vlčkem a je to úžasně chutná debata protože mi tu píše o tom jak pavlovi věnuje svojí fotku potřenou vlastním potem, no to bude určitě moc a moc skvělé. asi se z toho úplně zgrcám. a vyzvídá kdo je pikový král jenže já sem pikovému králi slíbila že to nikomu neprozradím.

mám ráda když prostě jenom tak zavolá, protože to nemohl vydržet. to je to nejlepší co se ti může stát a hned se ti zlepší den i když ti to třeba trochu zkomplikuje večerní plán kterýs měla na minutu rozvržený. komu to vadí. nikomu. áááááách.

mé drahé kamarádky jsou simulantky. jedné vůbec nic není a dělá že jí něco je jenom aby nemusela vstávat v pět ráno na autobus a dobrovolně si stříká do krku nějaký humus co strašně smrdí a ta druhá si nějakým zázrakem umí nasimulovat teplotu a já sem pak s kikinkou chudák sama samotinká.

a vůbec, ve čtvrtek chci do čajky. nebo mi někdo vymyslete náhradní plán protože já se s někým pořád hádám o tom kdo vymyslí co budeme dělat. myslím že to nakonec stejně dopadne jako vždycky. ^^