grr.

18. února 2010 v 10:17 | blbka. |  written.
asi se zabiju. jako fakt. je to nejhorší na celém světě.

PROTOŽE sem byla dneska už dvakrát v ředitelně a půjdu tam ještě jednou, do třetice všeho dobrého a zlého, proč ne, ŽE. spíš toho zlého. protože mašínová tady bude až od půl dvanácté a prý nám dá trest. pořád sem moc nepochopila proč nás chtějí trestat když sme jenom seděli v jídelně, ale to už je vedlejší. asi to pochopím až budu starší ! :D

PROTOŽE je můj drahý drahý pryč, takže velkou přestávku budu trávit sama samotinká na schodech, nebo možná s lindou, pokud ovšem nebude zaneprázdněna NĚKÝM nebo krávou ká kterou nemůžu ani vidět ani slyšet. navíc už sem si snědla svačinečku takže je to katastrofa, protože nebudu mít co jíst a peníze mám v šatně kam se mi nechce.

PROTOŽE mi uschla na farmville celá úroda mrkví !!!!

PROTOŽE mě tady danyjel pořád obtěžuje takže si musím každou chvilku vyndat sluchátko z ucha. a ještě k tomu pořád nepotvrdil mou žádost o sourozenectví !! nesnáším ho. jo. přesně tak.

PROTOŽE to dneska někomu hrozně sluší a mám tendenci dělat ááá šneček ! což ovšem není vůbec ale vůbec dobré, protože mě už ani nezdraví. ten hlavní důvod raději ani nebudu psát, protože ten je snad úplně jasný. teď uvažuju o tom jestli mě vůbec někdy zdravil. who cares.

PROTOŽE se nemůžu ani pořádně těšit na odpoledne neboť se k někomu budu muset dostat autobusem, což neumím, takže nakonec půjdu pěšky a to se mi úplně rozedře noha nebo něco podobného a navíc přijdu pozdě !! mám úplně těžký život, všímáš si ?

jediné štěstí že mám svůj skvělý mobil s úžasnými sluchátky (ve kterém mám asi šest giga hudby, podotýkám že všechny písničky a názvy alb jsou přepsané s malými písmenky protože velká nenávidím. musím se pochlubit protože včera mi to zabralo většinu dne.) a že mám dneska zdravé vlasy plné života protože sem zase spala s nějakým humusem na hlavě a že má ta co mě nesnáší opar takže je vysoce přitažlivá.

ach, stejně se na to odpoledne těším.