il est meilleur au monde.

6. února 2010 v 10:38 | blbka. |  written.
našla sem svou starou milovanou učebnici francouzštiny tak teď machruju chápeš ne. já se chci zase učit francouzsky ! byla sem dost blbá blbá blbá. ne že bych teď nebyla, teď sem akorát jiným způsobem.

moc mi nešlo spát a v noci sem se pořád budila. bylo to fakt skvělé. ale tak, hlavně že sem u sebe měla korálky, ty mi fakt pomáhaly usnout.

dneska se budu učit ! sem se rozhodla. nejdřív si přečtu zeměpis který píšem až v úterý a pak si přečtu biologii z které píšem až ve středu a potom se naučím fyziku z které píšem nevím kdy ale bylo by vhodné se to naučit. taky se asi podívám ještě na ty rovnice co teď děláme, i když na to se asi vykašlu protože mi to hezky vychází. a pak budu dělat nevím co. asi sedět s korálkama v ruce a umírat a umírat. jo, to by šlo.

vůbec nechci ať umí tak dobře vypočítávat věci. to totiž vůbec neplatí, nemůže si přece jenom tak odečíst čtrnáct.

hádej proč umřu ? proto.

měla bych se uklidnit nebo tak něco.

a chybí mi články od ginger.

beátka u nás dneska bude spát. snadd. a budem se asi bát nebo něco podobného. protože jak ji znám tak mě donutí dívat se na nějaký ten její skvělý horor z kterého se úplně poseru strachy a nebudu moct spát už nikdy a vůbec.

nesnáším když po mně matka chce ať jdu do obchodu když ona má čas a je vzhůru už od šesti a vidí že já sem v pyžamu a čas nemám. jako by si tam snad nemohla zajít sama, to ne, ona radši zaměstná všechny kolem protože má přece moc práce a zrovna se dívá na dokument o pandách !

mám na krku lindineččino srdce. s výřezem pro klíček, který už taky nemá lindinečka ale někdo. taková kýčovitá blbost ale komu to vadí. lindinečka by taky mohla dát tu kýčovitou blbost NĚKOMU, že. třeba by ji nosil hezky na krku, mohlo by to být opravdu vysoce seksy.

chce se mi lyžovat, nebo spíš pokoušet se lyžovat, ale momentálně jsou moje lyže přenastavené na bráchu takže mám smůlu. a navíc sem moc líná na to převlíct se z toho pyžama a takk. stejně to budu muset udělat protože jdu přece do toho obchodu kvůli tomu skvělému dokumentu o pandách !! nejdu nikam.

včerejšek byl nejlepší nejlepší nejlepší na celém světě. možná by byl ještě lepší kdyby něbyl někdo za stěnou. tím nemyslím někoho s malýma, prostě někdo koho nebudu raději blíže specifikovávat. chápeš ne.

chci už pořádné jaro se sluníčkem ! to bude nosit pilotky a klobouk ! achhhhhh. ♥

jdu do toho obchodu.

a teď tu mám raffaellooooo !!! co víc si přát.