úžasné.

2. února 2010 v 22:01 | blbka. |  written.
dneska jsem málem umřela. je to moc smutné. chtěla jsem toho říct tolik a přitom to tak nějak nešlo. možná že ne všechny srazy u auly musí dopadnout tak trochu špatně. i když víceméně dopadl stejně, že. neřeš to, nebo se do toho zamotáš.

chci ať si můj bratr častěji vyhazuje kolena z kloubu nebo třeba láme ruce. zní to pěkně. mám ho moc ráda, jenže takhle mi maminka možná koupí více věcí. materialistka od přírody, říká se. teda jako, maminka to říká, jenže ta tomu nerozumí takže to neplatí.

dneska sem si psala s tou prvačkou co má na fotkách velice přitažlivou modrou rtěnkou a ta mi řekla že prý chce féféfífí radima a někomu se líbí harybo, ale komár že prý nikomu, že prý je to chudák a má smůlu. tak jsem se smála. dlouho. no dobře, zas tak dlouho ne.

víš je to mnohem lepší když o tom blogu nikdo neví. sem zvědavá jak dlouho to tak zůstane, protože s mojí smůlou se to pěkně rychle rozšíří a zase budou všichni strašně chytří a takkk.

prokopala jsem staré fotky a jsou úplně roztomilé. teda spíš bratříček je tam roztomilý, já tam většinou vypadám jako démon a kazím mu to.

dneska jsem si koupila nový neinternetový deníčeček se čtverečkama a červenýma okrajema a celý starý neinternetový deníčeček si tam hezky přepíšu protože v tom starém jsem v afektu trošku spálila některé stránky a vypadá to hnusně. těším se. taky jsem dneska dala lindě facku do kosti, už ani nevím proč. omlouvám se.

mimochodem, dostala jsem dvojku z chemie a teď jsem udělala domácí úkol ! není tu nikdo kdo by mě pochválil a tak to udělám sama.

víš, on je nejlepší nejlepší nejlepšššššší na světě. i když měl 8 holek za 12 dní, každý má nějakou minulost, ŽE. áhahá. miluju se.

vůbec nevím proč se nikomu nelíbí můj změněný rodinný stav, ale u něj všichni klikají jak idioti. nelíbí se mi to, já chci ať klikají i u mě !

chci se vidět se sestřenkou. dnešní prokopávání fotek ve mně vzbudilo nostalgii a smutek. to jsem řekla moc hezky.

těším se na zítřek protože to půjdu asi s mou milou do kolosea na palačinku, pokud se na mě ovšem nevykašle nebo něco podobného, protože bych se ani nedivila, vzhledem k tomu že jsem s ní dneska nechtěla jít na koncert vážné hudby v ZUŠce.

linda ještě nemá grafy a já už dávno jo. trapasss.

já fakt poseru co můžu. asi něco jako přirozený talent ? a všechno to bude kvůli mně, no to je fakt skvělé. moc a moc.