just forget the world.

21. února 2010 v 21:27 | blbka. |  written.
všechno je to děsně kůl a prima a vůbec, všechno mi skvěle vychází. v posledních dnech je to všechno nejúžasnější na celém světě, vážně. asi tomu zatleskám. ať už kurva skončí únor a s únorem by pěkně mohl odejít i sníh a tohle skvělé období.

můžete mi někdo vysvětlit odkud se tady včera vzalo třináct lidí a kdo to sakra je ? děkuji.

beáta mě štve protože zatím co já sem chudák a truchlím tady tak ona si někde provozuje pátou fázi a ještě k tomu je ani nikdo nevyrušuje, to se mi vůbec nelíbí, že zrovna já musím mít tu největší smůlu.

lindinečka je ve vztahu. úplně moc se těším na úterý až budu ve škole a on nebude mít zvlněné vlasy, abych to viděla na vlastní oči, protože si to nějak neumím představit. a pokud přijde i bejátka, tak to bude nejúžasnější na celém světě, protože uvidí pár roku plus dana plus pavla plus MĚ, samozřejmě.

mimochodem, jsem chudá, protože beáta si do čajky vezme padesát korun a pak si objedná frappé a malé a velké pistácie a ještě vodní dýmku a spoléhá na to že já jsem bohatá a hodná kamarádka která to za ni moc ráda zaplatí. pch.

můj přítel má zaracha za to že neuklidil kuchyň ! úžžžasné. no, možná že to nebude jenom za tu kuchyň, ale spíš tak nějak za slet událostí posledních dvou týdnů. myslím že mě jeho rodiče nemají rádi a že si musí myslet že na něj mám špatný vliv.

je to moc smutný příběh.

a ještě k tomu sem narcista, protože se pořád dívám na svoje nové fotky. jenže to neplatí, protože na té profilovce se mi líbí tak maximálně to srdíčko z mobilu, které tam vůbec nemělo být ale teď když tam je to vypadá úplně dobře. jo, jsem nejlepší na světě, chápeš ne.

mirušinka mě asi nesnáší a myslí si o mně že sem namyšlená kráva s příliš vysokým sebevědomím co se povyšuje nad ostatní. kdovíproč si to asi myslí trošku víc lidí, ale komu to vadí, mi to nevadí, takže. cítím se nepochopená, protože nikdo nechápe můj velice specifický smysl pro humor. jedině snad pan profesor polčák mladší, potřebuju si s ním o tom vážně pohovořit.

nechápu co všichni vidí na olympiádě a proč to tak řeší.

budete na mě prosím zítra v 10 až 10:30 myslet a přát mi samé dobré věci a taky to ať mi nevrtají a netrhají zuby ? děkuji.

už chci úterní velkou přestávku sakra ! hned z několika důvodů zmíněných již výše. spíš teda z jednoho. osobní značka heroinu, víš co myslím ne ?