kam zmizíme spolu my dva ?

15. února 2010 v 21:35 | blbka. |  written.
danyjel toho zas strašně moc ví a asi mu už nikdy nic neřeknu protože má zase v plánu mě ztrapňovat před každým koho potká, takže to bude vážně vážně vážně moc skvělé. asi se půjdu zabít.

jsem nejlepší na světě protože když dávám pozor tak mám jenom jedničky a dvojky. ta pětka z občanky se nepočítá protože to byla náhoda a kamp mě určitě vyvolal schválně protože ví že nikdy nic nevím a mé vyjadřovací schopnosti vůbec nejsou dostačující.

našla sem tu úžasnou písničku kde se hraje na klavír ! hledám ji asi už od listopadu nebo tak nějak, kdy sme ji s beou slyšely v čajce a mohly sme z ní chcípnout a maminka mi dneska řekla že je to určitě z forresta gumpa tak sem si stáhla soundtrack a je taaam !!

chtěla sem počítač vypnout už asi tak nějak v půl osmé ale nakonec se to nějak protáhlo, takže jak se znám tu budu sedět aspoň zas tak do desíti. ale rozhodla sem se že tomu bude konec a dodržím to. od zítřka vypínám počítač v devět ! sem řekla.

těším se na svůj nový skvělý mobil !!!

a víš co, můj bratr má takovou dobrou stránku na které každý den dvakrát klikneš a to ti přidá čtyři body, a když takhle budeš klikat každý den a nasbíráš 425 bodů tak ti pošlou ipod nano 16GB !! chci červený. nutně. už jen 105 dní. grejt.

a chci tu košili co má katie reiss !!

jak to tak vidím tak stejně nakonec půjdu zase zítra do čajky. s bejátkou. musíme to všechno probrat a udělat porovnání. bude to fajjjn. teda doufám, pokud mi ji ovšem nepřebere pavel, ŽE !!

jde to na tobě vidět, pozná se to na očích. já ho nesnáším. nebo ne, nenesnáším. není zas tak hrozný a někdy se dá dokonce snést a štve mě že sem nebyla v ostravce zrovna dneska když s náma hrál a mohla sem mít skvělý pohled na něj vedle ondry barona což by bylo určitě strašně vtipné ale já radši simuluju vykloubený palec a sedím / ležím si v čajce !

a vůbec, chci ať linda chodí s NĚKÝM. sem řekla. protože jim to spolu slušelo tenkrát na těch schodech a myslím že by jim to mohlo slušet i na dalších místech.

a jedna ká je tak trošku vlezlá a netaktní a tak. a vůbec je to kráva a zní hrozně falešně a je mi z ní na blití jenom když ji vidím, o to je to horší když promluví, to už fakt skoro bliju. je to hrůza hrůz. obdivuju mou drahou že je schopna s ní trávit tolik času.

a takkkkkkk.