mad about him.

4. února 2010 v 21:34 | blbka. |  written.
to už tu taky bylo, žé.

naštval mě zlý vaclík který mi nechce říct kdo mu pověděl novinku o mně a někom protože prý nikoho nepráská přitom je to úplně nezávažná věc kterou by mi klidně mohl říct tak nevím co jako dělá. mám chuť přijít k němu domů a vzít jeho tatínkovi psaníčko které sem mu dneska dala a škrtnout v něm "chtěla bych vídat na chodbách zase lukáška a povídat si s ním."

moje sestřenka má na facebooku nové fotky a když sem ji viděla naposledy vypadala úplně jinak takže se s ní budu muset sejít a vidět ji a zjistit jestli je to pořád kráva. těším see.

můj život je úplně nudný protože nedělám nic jiného než spím a jím a sedím ve škole. nebo taky stojím ve škole. u auly třeba. ale to už je nepodstatné. to je ta méně nudná část. spíš vůbec. možná že by to chtělo změnu ale rozhodně nebudu chodit s lindou na jógu, to opravdu ne.

máme obě problém s bezháčkovými xDDDD lidmi, jak řekla má drahá. akorát že ten můj člověk už je háčkový víš. ono je to mnohem hezčí a lépe se to čte. asi tak stokrát.

dneska sem ve škole vůbec nepotkala pavla a je to takové divné. asi sem zvyklá na to že když vylezu ze třídy tak tam stojí u okna s kytarou a říká hmmm tak coo má rozbitou držkuu ? nebo něco takového.

poslouchám soundtrack z mean girls a taky smyčcový kvartet. chci poslouchat něco normálního jenže sem moc líná kliknout na jiné album nebo tak něco.

koupila sem si v rossmanu bonbónky za 44 korun a celý sáček sem sežrala sama. pořád mám chuť jít a vyblít všecko co sem dneska snědla, ale pořád nechci být bulimička takže to neudělám. ale je to hrozně hrozné a navíc sem prospala asi půlku odpoledne takže sem na sebe naštvaná.

už zítraa. ach.

jdu si dát asi další vánočku abych byla už úplně největší bečka na celém světě a nikdo mě nechtěl, dokonce ani NĚKDO. ano, tak moc chci ztloustnout. nebo jako nechci ale spěju k tomu úplně rychlým způsobem.

od zítřka budeme mít konečně axmanaaaa !! ach, jak strašně se na něj těším. bude to fajn fajn fajn. rozhodně lepší než piča vontrobová kterou nesnáším. opravdu nezávidím mojim dvěma drahým že ji budou mít následující půlrok.

tadeáš s martinem vůbec nevěděli nic o fázování. tak sem jim to vysvětlila a řekla jim věci které taky nevěděli a nevím jestli sem to měla dělat protože mě teď tadeáš srovnává s jistým párem a přemýšlí z kterého má víc blít, takže mě to hrozně těší.