maybe i'm dreaming.

17. února 2010 v 21:15 | blbka. |  written.
sem nenažraná jako prase. dneska sem byla s mou maminkou v rossmanu a koupila mi bonbónky za 49 korun protože byly úplně čerstvě přivezené to znamená měkké a né tvrdé a to znamená že nejlepší na celém světě. celý ten sáček sem sežrala sama a pak mi koupila ještě praženou kukuřici na které mám ne zrovna moc šťastné vzpomínky. (?!) kukuřici nebo facku ?

můj skvělý mobil má tři plochy ! to znamená že potřebuju velký trojitý obrázek aby je pokryl všechny tři. a mám to úplně dobře zařízené a vůbec, dneska sem s mobilem ležela od čtyř asi do osmi a přepisovala sem celý seznam kontaktů jako kretén. stálo to za to, už s ním skoro umím !

zassssse volal. to ani není možné jak strašně moc je skvělý ! nejskvělejší v úplně celém vesmíru, chápeš ne. usmaží mi palačinky z kterých umřu a pak budeme dělat úplně divné věci jako skládání puzzle nebo něco co vymyslí jenže on to udělá tak že vymyslí více věcí a já si budu muset vybrat a já si nechci vybírat prostě. takže tak.

mamka mi dneska říkala že babiččin pes už není panna a bude mít štěňata. tak se těším. alespoň budu mít důvod jezdit k babičce. škoda že s lindou asi nepojedu protože má překročený limit asi tak stokrát nebo kolikrát. kdo chce jet se mnou ?

vůbec se mi nelíbí že se mě každý den safrk ptá na daniela. dneska se mě ptal kdy má volno. nechápu co tím vším pořád sleduje jako !

mimochodem, už se mi nějak přestává dařit dávat pozor což se mi vůbec nelíbí. vždyť jsem na sebe byla tak pyšná ! no, prostě je to úplně hrozné. protože už mám skluz v chemii protože ta divná divná mluví moc potichu a nebo je to spíš tím že ji neposlouchám, v biole už zase spím a matiku přestávám chápat ! potřebuju trošku probrat.

zamilovala sem se do owl city !!! vůbec nechápu proč sem si jejich alba nestáhla už dřív když je znám už dlouho. ten zpěvák má sice trochu hlas jak buzna ale na to se dá zvyknout. jsou nejlepší na světě a dan z nich zítra umře až mu je pustím. nebo jako asi neumře ale bylo by to moc hezké.

martin se chová jako debil v poslední době. nevím jestli je to tím že jsem se dříve chovala jako debil taky nebo tím že začal hrát wowko nebo tím že byl debil odjakživa akorát sem si toho nevšimla. tomu se říká otázka k zamyšlení. je to hrozné. já chci zpátky martínka-ne-debila.

dneska sem poprvé mluvila s panem ředitelem. doufám že taky naposledy. protože ten kretén kryštof mu řekl že nemám stravenku a ještě k tomu řekl že si šel přidat aby to dal mně !!!! což vůbec není pravda. tak si mě a martina zavolal a říkal že prý kdo nemá stravenku tak má do jídelny vstup zakázán a že za ním máme přijít zítra do ředitelny. co to jako je, chodím tam už .. odvždycky ?

DALA BYCH SI PALAČINKY !!! ne němcovy.

zítra jedu za někým domů. prý abych si zvykla na jeho rodiče když on je u nás pořád. myslím že to asi nepřežiju. ale snad to nebude tak hrozné, pokud mě třeba neuvidí jíst nebo něco takového, ŽE.