merci.

13. února 2010 v 17:04 | blbka. |  written.
.. za to že znáš to. napsané to nevypadá moc hezky.

včera sem viděla pana profesora polčáka mladšího snad poprvé v záchvatu smíchu a to takovém že skoro brečel a říkal že ten text nedává. moc sem nepochopila co je na mojí slohovce tak směšného ale bylo to celkem milé. já sem taky brečela smíchy protože na něho byl moc pěkný pohled.

soooooooo wonderful.

spala u nás kačenka a bylo to fajn fajn fajn a dozvěděla sem se plno zajímavých a smutných věcí. jako třeba že asi pojede na rok do ameriky za bratrem. a taky vtipných věcí. jako třeba že její kluk se pochcal. a nemám to nikde šířit. bylo to moc a moc fajjjn.

trošku si nevím rady s tím jestli mám vyplnit v přihlášce na tigrida hlavní jazyk angličtinu na kterou půjde asi tak milion lidí a berou jich 45, nebo na francouzštinu na kterou půjde nevím kolik, ale určitě míň než na angličtinu, ale berou jenom 15. je to dilema všech dilemat. poraďte mi prosím někdo z nestranných nezaujatých.

dneska sem panikařila a kupovala dárek někomu. zítra to bude fakt úžasné. asi to zabalím to vánočního balicího papíru aby to nebyl takový trapas. ano, přesně tak. já totiž nejsem na nějaké takové ty přiteplené přeslazené věci chápeš ne.

nejdeme se polechtat pírkem na erotogenních zónách ?

chci tu bonboniéričku z tesca za šedesát korun. sice je úplně malá ale má uplně dobrou krabičku která vypadá strašně hezky i když se do ní asi moc věcí nevejde.

mám nové peace náušnice z takka !! sou těžké jak prase a možná mi trošku natahujou ucho dolů ale komu to vadí. jsou nejlepší na celém světě !

mimochodem, mám objednaný mobil. ten co má úplně každý ale jako já za to nemůžu protože sem ho chtěla dříve než ho měl úplně každý. já ho chci už od vánoc kdy ho dostal ondřej. takže to znamená že do týdne by mi mohl přijít můj skvělý vysněný samsung star s osmigigovou paměťovkou a SLUCHÁTKAMA !!! jak strašššššně se těším. ještě to chce novou simku a tarif mých pět.

soooooooo breathtaking.

a taky chci tamto přáníčko s křečkem co má na té fotce takový ten dobrý ksicht s očima že když se na něho podíváš tak se musíš smát i když ti je ho vlastně líto protože on za to nemůže. škoda že je to takkkk růžové.

strašně mě irituje že angličani a američani nebo něco takového mají úplně dobré skupiny a ty české jsou úplně trapné anebo mají docela dobrý název ale nechci se tam přidat už jenom z principu protože tam mají tisíc smajlíků nebo srdíček. grc. stop skupinám se smajlíkama !!!

mimochodem bude asi dost trapas pokud on mi dá něco ne-valentýnského a ode mě dostane jednu větší přiteplenou blbost než druhou. jako bych snad nemohla říct něco jako víš co dane ? tak si nic nebudem dávat a jenom někam půjde. ne, já se ho radši zeptám co by chtěl a ještě k tomu se stejně nic nedozvím. grrr.

nejvíc dokáže naštvat když děláš celý den testy všeobecného přehledu jak kretén a nakonec zjistíš že příjmačky se píšou z obecných studijních předpokladů což je asi něco jiného i když nevím v čem ale existuje na to jiná učebnice takže rozdíl tam asi někde bude.

uvažuju o tom že polčákovi mladšímu dám svůj starý blog ale je to moc riskantní a vůbec, nechci ať se směje mým infantilním problémům.

až potkáš housenku tak ji nezašlápni, protože ji možná ještě budeš chtít až vyleze z kukly. miluji tě, tvůj motýlek.

takže, jdu si asi dělat testy obecných studijních předpokladů.

LOVVVVE HIM.