miluju ...

9. února 2010 v 18:54 | blbka. |  written.
... když po mně otec řve že nezhasnu lampičku a odejdu si z domu a pak přijdu domů a všude všechno svítí i když on odcházel poslední. tomu vážně nerozumím. vysvětlete mi to někdo, prosím prosím.

... když jdu za mojí maminkou do práce pro nějaký finanční obnos a ona mě místo toho pošle domů pro klíče a řekne mi ať se za ní ještě stavím pokud teda nějaký finanční obnos chci, což pro mě znamená další půlhodinu cesty NA LEDU navíc.

... když se domluvím s beátou že půjdem do čajky, protože dnešek byl jediný den kdy spolu můžeme býti, protože jinak bysme spolu byly až v sobotu a chci s ní probrat události nedávno minulé a ona si tam dotáhne pavla kterému už mimochodem nic neříkám protože je to drbna všech drben.

... když mám na nehtech červený lak a na jednom nehtu se třeba trošku oloupává takže postupně musím zkousat všechen lak ze všech nehtů protože jinak mě to hrozně rozptyluje, když je sloupnutý jenom jeden takže mám pak strašně přitažlivé červené drobečíčky v zubech. jo já vím že je to strašně chutné a vůbec.

... blonďatý melír a fén na vlasy kvůli kterým mám oškubané všechny vlasy a ještě k tomu úplně poškozené a ostříhané takže už vůbec nejsou tak krásné jako v létě. spíš minulý podzim.

... chození do školy když máme na sedum takže jdu sama a ve tmě a na ledu a ještě více miluju když na tom ledu spadnu a zhasnou pouliční lampy takže s mou skvělou šeroslepostí vidím už úplné hovno.

... když jdu do čajky nejdřív s lindou a kiki a nedám si vodárnu protože čekám na beátu a ona si pak přijde s tím pavlem o kterém sem už tady mluvila takže jsem pak nucena odejít a nedat si tu vodárnu a ještě nechat tomu čajovníkovi deset korun navíc.

... když se obleču do plavek a málem se pobliju a pak mám z toho úplně špatnou náladu protože chci mít tělo hodné nošení plavek mezi lidmi, jenže se mi pro to nechce nic udělat a doufám že se s tím něco udělá samo. naifffffka.

... když mi safrk říká že na D začíná plno krásných slov a tváří se jako děda vševěda co má přehled úplně o všem a taky miluju když mi odveze mého přítele na nějakou pošahanou soutěž v počítání matematiky zrovna v den kdy ho tam vůbec odvážet nemá !

... když stojím s někým na chodbě a kolem jde ten kretén NĚKDO a má strašně krásný pohled a ani nepozdraví a udělá jenom takový ten pohyb hlavou který může znamenat více věcí. je to úplný čurák a nesnáším ho.

... když píšeme asi tak sto písemek týdně a já se musím učit protože chci aspoň jedno předsevzetí dotáhnout do konce takže se dneska budu muset podívat na biologii a matiku a fyziku a chemii a dějepis abych toho pak neměla moc. logika navždy.

... ho. tohle má tak trošku úplně jiný význam než u těch ostatních věcí, chápeš ne ?