spadneš do náruče konkrétního někoho.

25. února 2010 v 10:27 | blbka. |  written.
safrk mě evidentně nesnáší takže ho asi taky nesnáším. vlastně se mu ani nedivím když do písemky napíšu jenom zadání a podpis a kytičku zezadu a pak mu řeknu že si vždycky najdu něco lepšího než učit se. nemám ráda ten jeho pohled.

nebavím se s danyjelem, protože mi nic neříká a já mu vždycky musím říct všechno protože mě donutí. je úplně hrozný. a pořád sem leze a čte si co píšu a nevím čeho tím chce jako docílit.

pavel mi ukradl sluchátka a já sem si toho nevšimla takže sem je celou hodinu angličtiny hledala jako debil, takže ho pěkně zbiju až ho potkám protože sem si už myslela že jsou navždy ztracené a navíc teď nemůžu poslouchat hudbu když je tu takkkk hrozná nuda.

musím si do svého deníčku poznamenat tři návštěvy čajovny které tam nemám. docela by mě zajímalo kolikrát sem tam už byla za únor a kde na to pořád beru finanční prostředky.

pan profesor safrk se vyptával co dělám ve volném čase a úplně mě vyslýchal a pak mi řekl že žiju úplně promarněný život a v podstatě mi naznačil že kdybych se půl hodiny denně učila a přečetla ročně milión odborných časopisů nebo něčeho takového, tak vůbec promarněný není.

po čtvrté hodině jdu domů a pak na preventivní prohlídku, čehož se dost bojím protože mě bude měřit a vážit a potom zjistí že sem slepá jako slepec a že jsem prostě trošku postižená.

martin mi koupil deli, výměnou za to že mi bude moct říkat pavlí. nevím proč sem na to přistoupila. myslím že ho za to brzo přizabiju.

mám krásnou fotku s kryštofem ale nevím jestli si ji mám dát na facebook protože už tam jednu s ním mám. mé problémy mají opravdu hluboký smysl. ach.

štve mě že nás jistý nejmenovaný už nemá rád a chci ať je to zase takové, jaké to bylo o letních prázdninách protože to bylo nejlepší na světě. teď nemyslím úplně všechno z letních prázdnin, nic jiného bych už nikdy vrátit nechtěla.

linda je postižená zamilovanka protože stála před učebnou češtiny a poslouchala jak jistí nejmenovaní lidé čtou. muselo to být opravdu opravdu krásné. ^^

jako, štve mě že můj milý má zaracha, protože pak sem s ním jen dvacet minut denně a mám s ním "rande" jenom o přestávkách což není ani zdaleka dostačující.

už jen 8 minut. nelíbí se mi jak je napsané osm, vypadá to úplně divně.

doufám že potkáme někoho s lindou protože už mě to nebaví, když už je viděl i pavel a já pořád nic. silvestrovské schody se teď neberou v potaz, to ještě totiž nebylo ono, chápeš ne. to bude dan jistě moc a moc šťastný.

tři minuty !!

můj milý pojede asi na lyžák na bílou. takže asi taky budu chtít jet na bílou, chápeš ne. navíc tam jede i linda s kiki, takže to bude fajjn. sice tam chce i mirunečka s martičkou, ale to se nějak přežije. snad.

ráda s ním stojím u topení.