PŘEDSEVZETÍ DO ROKU 2010

3. února 2010 v 20:36 | blbka. |  written.
 • předsevzetí číslo jedna : alespoň jednou týdně si nachystám věci do školy a udělám všechny úkoly které mám mít udělané. (neporušeno)
náhodou sem fakt pilná studentka a všecko, protože dělám grafy do matiky a dokonce i úkoly a plánuju že se budu učit na písemky které se píšou příští týden. a protože dávám pozor i u žambocha a to už je co říct. navíc moje aktuální známky jsou dvě dvojky a jednička. prostě sem nejlepší na světě, chápeš ne.

 • předsevzetí číslo dvě : nebudu připomínat svým kamarádkám jejich události z minulosti, protože nechci aby mi ony připomínaly ty moje. (není zcela jisté jestli bylo porušeno)
zrovna teď si fakt nevzpomenu jestli sem se někomu z mých drahých smála. pokud se někdo cítí ublížen nebo nějakým způsobem poškozen tak ať mi dá vědět a já to tu speciálně kvůli němu přepíšu na porušeno.

 • předsevzetí číslo tři : po páté hodině nebudu nic jíst. sbohem, večery plné jídla. bude mi po vás smutno. (porušeno asi milionkrát)
tohle byla dost velká blbost, protože žeru a žeru a žeru a asi mě nic na světě nezastaví. řekla bych že od silvestra sem musela přibrat aspoň tak stopadesát kilo i když původní efekt měl být tak trošku opačný, protože mi nezáleží na NĚČÍM názoru.

 • předsevzetí číslo čtyři : pokud ještě navštívím nějakou chio párty budu se lépe vyhýbat fotoaparátu a taky dalším věcem / lidem. (neporušeno protože nebyla příležitost)
je dost riskantní tohle tvrdit ale řekla bych že nic takového už vůbec nehrozí. aspoň ne teď,když se s někým vídám každý den a je nejlepší nejlepší. i když je pravda,že tak to bylo celou dobu a stejně mi to bylo k hovnu. no, každopádně jsem to ještě neporušila takže bych si zasloužila poplácání po ramenech á la ginger.

 • předsevzetí číslo pět : budu se snažit nevylít vosk na koberec a nerozflákat další talíře aby mi maminečka zrušila zákaz zapalování svíček a vonných tyčinek protože je potřebuju k životu. (neporušeno protože nebyla příležitost)
očividně to k životu zas tak nepotřebuju protože jinak bych asi dávno umřela protože maminka mi pořád nedovolila cokoliv v pokoji zapalovat a schovala mi všechny čajové svíčky které jsem měla v hezké zelené tašce a nechce mi je už nikdy vrátit. je to moc smutné. chci je. snad mi je zase vrátí když teď ví že k nám zase možná začne chodit někdo.

 • předsevzetí číslo šest : v bufetu si nebudu kupovat vanilkové šátečky protože jsou moc drahé a kalorické. radši si koupím džusík a loupák za dvě padesát a všichni budou šťastní. (porušeno)
vůbec se mi to nedaří, protože většinou každý pátek přijde někdo jako martin aspoň s pěti vanilkovýma šátečkama a to přece nejde si aspoň nekousnout. takže když si kousnu, prostě si musím jít koupit svoje vlastní. a pořád dokola, znáš to ne ?

 • předsevzetí číslo sedm : budu sem psát poctivě každý den. maximálně co dva dny abych měla na konci roku dlouhý článek shrnující rok 2010 pokud se ho vůbec dožiju, ŽE. (porušeno)
nepsala sem kvůli tomu že sem měla třeba trochu zaracha nebo se mi nechtělo psát když sem věděla kolik lidí to všechno čte. hlavně NĚKDO. a taky někdo. a ještě další a další někdo pro které nemám speciální rozlišení protože si to nezaslouží. ne že by si to NĚKDO zasloužil !!

 • předsevzetí číslo osm : nebudu dělat nemravnosti s nesprávnými lidmi. (porušeno)
některé sázky o vanilkové šátečky se prostě asi nevyplácí. to je asi tak všechno co bych řekla k tomuto tématu.

 • předsevzetí číslo devět : v druhém pololetí budu mít maximálně tři trojky a žádnou čtyřku. [ve skutečnosti bych si přála nula trojek jenže to se mi nepodaří.] (ještě se neví jestli se poruší)
vzhledem k tomu jak hezky se začal únor 2010 se to zatím moc pěkně daří. ale nebuďme přehnaní optimisté. víšjak.

 • předsevzetí číslo deset : nebudu se tak často stravovat v dragonovi. (neporušeno)
pokud znamená ne tak často alespoň jednou za čtrnáct dní. protože hranolkám z dragona se přece nedá odolat a jsou nejlepší na světě i když je tam dávají úplně studené. who cares.

 • předsevzetí číslo jedenáct : od nového roku budeme s lindou počítat kolikrát jsme navštívily čajovnu. (neporušeno)
píšu si to hezky do svojeho malého deníčečku na úkoly a písemky a rozvrhy a chtěla bych. nebudu tady psát kolikrát jsem ji navštívila za leden, to až pak v článku shrnujícím rok 2010.

 • předsevzetí číslo dvanáct : budu se hezky starat o svoje věci a nepoztrácím prupisky a gelovky ze svého pouzdra které ještě nemám. (neporušeno)
snad nevadí že si zhruba tak co čtrnáct dní dokupuju aspoň prupisky za tři koruny. to se přece vůbec nepočítá.
 • předsevzetí číslo třináct : nebudu se hádat s bee pokud to nebude nezbytně nutné (porušeno)
ona je totiž úplně blbá. stěžuje si že na ni seru a vůbec jí nevolám přitom to vůbec není pravda a nemůžu za to že nemám mobil a když už jí volám tak mi to nezvedne. pořád má nějaký problém. dalo by se diskutovat o tom jestli tohle bylo nebo nebylo nezbytně nutné, že.

 • předsevzetí číslo čtrnáct : nebudu poslouchat jednu písničku týden v kuse. (neporušeno)
celé album se nepočítá. takže. asi se to nějak samo odnaučilo.

 • předsevzetí číslo patnáct : už nikdy se neopiju do takové míry abych si pamatovala desetinu všeho co se stalo. (neporušeno)
prozatím. protože sem přece hodná dívka, co se umí ovládat a nepotřebuje se vždycky střískat do němoty, ŽE.

 • předsevzetí číslo šestnáct : nebudu úmyslně vzpomínat na staré doby a pouštět si písničky s nimi spojené. (porušeno)
tohle se asi neodnaučím nikdy. protože to nejde. a vzpomíná se na to dobře. teď už jo protože už je to tak strašně dlouho takže to ani nebolí. a už vůbec nejsem přecitlivělá kráva. takže můžu. open your eyes je nejlepší na světě totiž.

 • předsevzetí číslo sedmnáct : začnu méně pomlouvat. (porušeno)
nevšimla sem si žádné změny. ne že bych se snažila o to abych si nějaké všimla. tu s odrostem půl metru pomlouvám pořád, puffinku taky a myslím že by se našli i další takže to raději nebudu rozebírat.

 • předsevzetí číslo osmnáct : peníze z obědů neutratím hned v prvním týdnu měsíce a budu se snažit aby mi vydržely alespoň do dvacátého. (porušeno)
kdybych nenašla na chodníku ty tři stovky tak už sem zase největší sociál všech sociálů. ne že bych nebyla i tak když chodím do jídelny a chci od každého knedlíky nebo něco jiného. ale to už je vedlejší.

 • předsevzetí číslo devatenáct : každý den si budu dávat do očí čočky i kdyby se mi nechtělo! (porušeno)
neměla sem je v očích asi měsíc. stejně už mám nějak moc dioptrií takže nevidím ani s nima takže je dost zbytečná námaha vstávat ráno o pět minut dřív.

 • předsevzetí číslo dvacet : každý den si budu umývat svoje hnusné adia které už vůbec nejsou bílé. (porušeno)
moc líná a taky už mě to zas tak moc nesere protože sou stejně celé uvnitř od krve protože mi ty kurvy odírají paty takže vůbec nevadí že sou trošku špinavé a ne bílé.

 • předsevzetí číslo dvacet : nedám komárovi další důvod k tomu aby se mi smál a psal mi svá moudra. (porušeno)
žádný důvod sem mu sice nedala ale svoje chytré kecy si stejně nenechal pro sebe takže mě s nimi obtěžoval na icq a tak. nicméně sem se dozvěděla plno zajímavých informací. a nebo taky ne.

 • předsevzetí číslo dvacet jedna : začnu mít ráda pana profesora gauru a polčáka staršího a budu doufat že mě taky začnou mít rádi a nebudou na mě takoví jací byli doposud. (porušeno)
jsou na mě pořád stejní a nikdo mě nemá rád !! přitom se tak strašně moc snažím. gaura je idiot a pořád chce vidět co píšu a dívá se na mě tím svojím skvělým pohledem no to si děláš srandu co to jako je.

 • předsevzetí číslo dvacet dva : nestane se ze mě stíhačka a žárlivka protože na to nemám právo. (neporušeno)
... a ani důvod a tak. a navíc nechci být. a prostě.

 • předsevzetí číslo dvacet tři : už nikdy nebudu trpět pro toho pro kterého se musí trpět. [neplatí jen pro rok 2010] (neporušeno?)
tohle nelze tak jednoznačně určit protože určitých pár dní to bylo celkem kritických.

 • předsevzetí číslo dvacet čtyři : přestanu se smát 60% druhé cé. (neporušeno)
už se jim nesměju, už s nimi dokonce chodím k tondovi a pijou moje frisco !

 • předsevzetí číslo dvacet pět : začnu být hodná pravdomluvná dcera nechodící pozdě domů a pomáhající v domácnosti. (porušeno)
moje domácí vězení trvalo a asi pořád trvá. doufám že brzo skončí a už nikdy žádné nebude protože to byly nejhorší dva týdny mého života ! :D

 • předsevzetí číslo dvacet šest : začnu být hodná vnučka navštěvující babičky a dědečky alespoň jednou za měsíc. (porušeno)
v podstatě by se dalo říct že pokud by babičky a dědečci nepřišli na návštěvu k nám tak je ani nevidím. to ale není moc hezké protože toho budu určitě litovat. někdy. až. nebuďmě morbidní. raději.

 • předsevzetí číslo dvacet sedm : začnu být hodná studentka mající založené všechny sešity se všemi zápisy. (neporušeno)
viz předsevzetí číslo jedna.

 • předsevzetí číslo dvacet osm : nebudu zlá na lindu když si to nepřeje. (porušeno)
no, možná se to nějak porušilo samo. třeba když sem na ni řvala ať jde okamžitě pryč a že už ji nikdy nechci vidět. za to sem ale vůbec nemohla. stejně jako za další věci, že.

 • předsevzetí číslo dvacet devět : přestanu poslouchat chio rádio každý týden a nebudu chodit na jejich stránky tak často protože si pak připadám jako maniačka nebo co. (neporušeno)
sem totiž úplně nezávislá. a umím bez nich žít narozdíl od někoho. teď to není někdo s malýma. někdo jiný koho raději nebudu jmenovat a až zjistí kdo to je tak na mě bude řvát že to není pravda a že to taky umí.

 • předsevzetí číslo třicet : už nikomu nebudu půjčovat svá trička. (neporušeno)
možná ale nějaké svoje půjčím někomu. až se mi bude chtít a bude vhodná příležitost, chápeš ne.

 • předsevzetí číslo třicet jedna : začnu hrát na housle častěji než jednou týdně.(porušeno) :
vytáhnu je jedině každé pondělí a to jsou tak strašně hezky rozladěné že z toho vypadnou všechny struny a posune se kobylka, takže ondřej stráví dvacet minut jejich laděním ale komu to vadí, že. nestěžuje si.

 • předsevzetí číslo třicet dva : budu hodná na svého mladšího sourozence pod podmínkou že mě přestane v noci strašit a dělat si ze mě srandu a řvát na mě kvůli skleničkám v pokoji a smradu z vonných tyčinek. (neporušeno)
jsme na sebe hodní vzájemně a jezdíme spolu do kina a máme se moc rádi. nebo spíš se máme rádi jenom když je vhodná příležitost anebo se nám chce. ale to už je vedlejší. už na něho nejsem tak moc zlá jako dřív.

 • předsevzetí číslo třicet tři : budu se dívat na každý díl himym. (porušeno)
ale když sem nemocná nebo nejsem ve škole a ležím tak se podívám na všechny co máme na kazetě. stejně je to lepší v angličtině ale nejsem schopná se dokopat k tomu abych si to našla pěkně na netu. (ne martine, neztratila jsem tvoje dvdčko !!)

 • předsevzetí číslo třicet čtyři : už nikdy nebudu umírat z nesprávných lidí v nesprávnou chvíli. (porušeno)
tohle se snad nikdy nenaučím.

 • předsevzetí číslo třicet pět : přestanu se smát prvačkám. (neporušeno)
pokud nepočítám eryčku a lucinku tak se mi to celkem daří. dokonce si píšu s tou co má na fotkách modrou rtěnku, takže sem na tom fakt dost dobře.

 • předsevzetí číslo třicet šest začnu chodit včas do vyučování. (neporušeno)
doufám že už mě nikdy nezastaví veselka protože se ho bojím. někdo se ho prý nebojí protože ho měl veselka jako třídní ! já ho chci taky. nejenom veselku. někoho taky. spíš vlastně jenom to druhé. toho druhého.

 • předsevzetí číslo třicet sedm : budu se přezouvat do žlutých conversek. (porušeno)
našla sem svoje krásné růžové popsané roztrhané které jsou mnohem vhodnější. každopádně chci do školy jako přezůvky plyšové psí hlavičky, protože to bude moc krásné. něco jako má ivoš.

 • předsevzetí číslo třicet osm : už nikdy si na oči nedám oranžové brýle a vrátím je jejich předchozímu majiteli. (porušeno)
sice se to nějak porušilo ale teď už se to neporuší protože se ulomila i jejich druhá nožička takže už stejně ani nedrží. moje milá říká ať je vyhodím jenže mně se nechce a fakt si je připíchnu na nástěnku. vzpomínkové, chápeš ne.

 • předsevzetí číslo třicet devět : už nikdy nebudu blbá. (porušeno)
blbá budu asi naffffffurt. komu to vadí. dá se s tím žít.

BYTHEWAY : porušeno bylo 21 z 39 předsevzetí zhruba za měsíc, z čehož vyplývá že předsevzetí nikomu k ničemu nejsou. takže.