prrrrostě to nejlepší.

11. února 2010 v 10:26 | blbka. |  written.
všichni jsou na mě naštvaní protože sem jim řekla že chci na tigrida. oni tomu vůbec nerozumí. tadeáš s martinem teď chtějí jít údajně na sportovní gympl. a kryštof do třince. jenže to není fér protože co když je vezmou a mě ne a já tu pak zůstanu ?! :D to by nešlo. sobeckost přece není špatná vlastnost !!!

bratr se v sobotu vrací, takže na něj pěkně počkám a pak si objednám konečně můj skvělý nový mobil. pak už stačí jenom tarif mých pět a budu nejvíce šťastná na celém světě.

asi si od maminky z práce půjčím knížku otázek na všeobecné příjmačky abych se na to mohla trochu podívat a abych to pak uměla. taky bych se mohla podívat i na literaturu protože v té tak trochu spím a je to druhé kritérium na které se budou dívat. asi sem se zbláznila ale já tam prostě chci.

kdyby to někoho zajímalo tak sem teď v í vé téčkách a je to nuda a zase nedělám co mám a je to hrozně hrozné.

moje sestra je teď chudák malá někde na kapačkách a na odběrech krve a asi to dost bolí a je to humus takže na ni myslím a chci aby to přežila.

za pět minut je velká přestávkaaaaa !! ach, těším se. moc. moc. moc.

tak. a už vůbec nemám dobrou náladu protože to nejde když on ji taky nemá a za celou přestávku se ani jednou neusmál protože říkal že to nejde. no dobře, nakonec se možná trochu usmál ale vůbec to nebyl takový ten jeho úsměv.

a měl celkem dost důvodů, jeden z hlavních prý ten že první co viděl když vylezl ze třídy byl komár a já ho ještě pěkně dorazím když mu řeknu že nemám jeho rukavice a vezmu mu korálky a oznámím mu že chci jít na jinou školu. asi přirozený talent nebo tak něco, chápeš ne.

jo a jinak pokud by tě to lindo zajímalo tak má na sobě komár to hnusné černé tričko spitfire a radim má to hezké červené a černé a trochu kudrnaté vlasy. jen tak pro info, protože by tě to určitě zajímalo. :D

nelíbí se mi když se na mě kiki dívá vražedným pohledem.

a vůbec, chci zhubnout. hned teď. nelíbí se mi to protože se mi zdá že sem stokrát tlustčí než sem byla. no spíš se mi to nezdá ale je to tak takže s tím pěkně něco udělám a už vůbec nebudu žrát tortilly v půl desáté večer nebo si vařit špagety když zrovna dojím knedlíčky s jahodama protože sem pak z toho moc a moc nešťastná. takže, začínám od zítřka. a budu každý den dělat sto dřepů a pak takové ty sedy lehy. a pak se nebudu moct vůbec pohnout. jo to bude fajjjjn. těším se.

po téhle hodině píšem z fyziky a já to neumím takže bych se na o asi mohla ještě podívat protože je mi celkem k ničemu mít na ruce napsaný miniaturní taháček něčeho co tam s mojim štěstím vůbec nebude.