sem se mi dívej.

8. února 2010 v 21:04 | blbka. |  written.
oficiálně nemluvím s wojnarovou, protože je to kráva a jestli mi kvůli ní už nikdy nic neřekne tak ji zabiju. a za to jí už nikdy nic neřeknu já, chápeš ne.

chce se mi do čajky jenže tam nemůžu, protože musím ještě někomu něco koupit k valentýnovi a tak. takže asi nepůjdu nikam a budu smutná protože za únor se mi ještě nepodařilo čajovnu pořádně navštívit což je dosst smutné.

a potřebuju k životu mobil protože sem dneska úplně skoro běžela po ledu do ostravičky abych se od jirky dozvěděla že mi volal a psal že zkouška odpadá. takže sem šla zase dalších patnáct minut v tom mrazu domů. grejt.

mám červené nehty a vypadá to divně. nejsem navyknutá. navyknutá sem na něco / někoho jiného. je to smutné protože s mým největším štěstím se mi to nevyplatí a pak budu brečet a tak, znáš to, zrovna tobě to vysvětlovat nemusím.

porušila sem další předsevzetí a to to že mi nebude hrát jedna a ta samá písnička do kola. pust si ji taky, ben folds - the luckiest. nejlepší na světě.

můj bratr je první den na lyžááákuuuu ! ach, jak skvělý pocit když tady nikdo nedělá hluk a nerožíná světla a nenechává otevřené dveře a neobtěžujou tě tu zvuky z jeho skvělých a smyslných stříleček a neřve na tebe ať si sakra dáš pryč věci z jeho postele.

stejně je dost hrozná ta olympiáda. protože představ si že jede v jednom autě on, danyjel, martin a bára která ho možná miluje nebo tak něco spolu se saforkem který má tak strašně neuvěřitelný přehled o tom co se děje na chodbách dží pí bí. to je dosst vražedná kombinace vzhledem k tomu že všichni tři vidí moje stavy po velkých přestávkách a taky tomu že pan profesor safrk si moc rád povídá. je to prostě hrozné.

chci zpátky svoje krásně dlouhé vlasy z léta ! je to katastrofa.

mám s ním jet na valentýnskou párty jenže asi nepojedu protože se mi tam vůbec nechce, jenže na druhou stranu se mi zase moc nelíbí představa toho nejkrásnějšího na světě spolu s pitím spolu s mnoha a mnoha dívkami toužícími po tom nejkrásnějším na světě. a nemůžu říct ani slovo . ani slovíčíčko. protože si piča chápeš ne.

terezka uhrová se přidala do skupiny nesnáším holky co mají každých 14 dní jiného kluka, ale hrozně ho milují. tak to opravdu, ale opravdu sedí. pro dnešek je toho až příliš, asi jdu spát. nebo učit se zeměpis jako pilná studentka. ha, spíš ne.