tady a teď a teď a tady.

4. února 2010 v 11:11 | blbka. |  written.
sedím v í vé téčkách a sem moc a moc šťastná že už nejsme v té trapné třídě nahoře kde jsou počítače z roku jedna a kde jsou zablokované všechny stránky a není už tam ani ta dobrá hra s kuličkama takže mi nezbývá nic jiného než tam sedět a psát z internetu jednu esemesku za druhou o tom jak hrozně se nudím.

víš co, beáta mě včera naštvala protože ani neví v kolik jí začíná soubor a říká že není domluvená s pavlem přitom s ním dávno domluvená je akorát mi to nechce říct. má štěstí že ta palačinka v koloseu byla úplně dobrá jako vždycky a taky že to v té čajce bylo hrozné takže se mi tam nechtělo zůstat. (o tom jestli to bylo hrozné nebo ne by se dalo diskutovat třeba s mou drahou, že.)

chceš vědět jak komár přišel o panenství ?

rozhodla sem se že začnu míň jíst. asi tak stokrát. protože toho sežeru strašně moc a vůbec to nejsou nízkokalorické věci jak bylo původně v plánu. jenom za dnešek sem snědla už dva pomeranče a chlebík s máslem a se sýrem a pak taky dvě kremky a fidorku a snickers. mám chuť jít a vyblít to, akorát nechci ať je ze mě bulimička takže o neudělám.

achhhhhhh. druhá hodina. ta po velké přestávce víš. úžasný úžasný skvělý nejlepší nejkrásnější nejlepší nejlepší nejlepší na celém světě. chápeš ne. chce se mi dělat takový ten zvuk. víš jaký ne ? ten co dělá i bea. nepředstavuj si žádné perverznosti protože v tom nic perverzního není.

moje drahá bude chodit s NĚKÝM. jo a jo prostě typičo to vyjde. to už tu párkrát bylo, akorát se trošku vystřídaly role. jenže teď už je to opravdové, takové to nehrané a vůbec to není součást plánu a nikdo nikoho nechce jenom využít, že. takže si myslím že je to úplně jasné a že v takových případech přece nemůže dělat jedničky pro nic za nic i když v jeho případě je asi možné úplně všechno. samozřejmě jim přeju všechno nejlepší v jejich novém vztahu, ale chci touto cestou oznámit mojí drahé že schůzky ve čtyřech se asi opravdu konat nebudou protože někdo a já ho nesnášíme. teda jako, někdo víc než já ale to už je nepodstatné. ztrácíš se v tom ?

naši mi dali jen tak tisícovku. asi je začínám milovat. sice tady pořád je menší detail a to ten že bratr dostal čtyři ale já přece nemám nárok když provolávám dva tisíce měsíčně. aspoň že dostanu nový mobil a tarif mých pět !!! ach, jak strašně se těším až si nebudu muset říkat tyvole neodepisuj protože pak zas budeš mít problémy a tak.

danyjel je pořád nějaký smutný. údajně má krizi se svou přítelkyní jenže mě štve protože vůbec nemluví konkrétně a když se on zeptá na něco mě tak já mu jak blbka řeknu všechno. není není není to fér. vždyť jsme přece kamarádi tak nevím proč mi to nechce říct.

je moc milé jestli fakt využil mých rad ohledně jedničky až čtyřky a tak. očividně to mělo efekt takže za to by mi aspoň mohl poslat ty písničky které sem si údajně podle něho ještě vůbec nezasloužila přitom mi je slíbil už dávno.

nevím jestli tonda myslel vážně že další super mega akcee bude u mě doma. protože to by asi moc nešlo.

těším se těším se na zítřek ! strašně moc. trojka za zdí, znáš to ne ? akorát že já na tom nejsem tak moc hrozně jako moje milá protože ona dělá trojky nebo dokonce čtyřky za zdí a v mezipatře nebo je na posteli svých rodičů což je ještě horší si myslím. tímto ji zdravím a doufám že mě nezabije.

chci si koupit tu hezkou žlutou černou řasenku kolosal něco. nevím přesně ten název. ale asi to udělám když sem teď bohatá a ne sociál. a pak přijdu domů a budu si přepisovat svůj neinternetový. zábava na úrovni víš.

stejně jako ívétéčka s paní profesorkou pechovou. myslím že budu končit protože mě z toho psaní úplně bolí ruce. asi jsem si je včera namohla při volejbale. ach, někdo by na mě byl úplně hrdý. spíš by se za mě možná styděl kdyby viděl moje podání a takové věci. ale dá se s tím žít, chápeš ne.