to nejkrásnější co mám jsi ty.

10. února 2010 v 20:42 | blbka. |  written.
mám takový dojem že ze mě safrk chce udělat za každou cenu idiota a proto mi schválně dává u tabule příklady které předtím vůbec nikdo nedělal aby to byl chyták nebo něco takového a aby mi pak mohl říkat ať nedělám z komára velblouda, čemuž sem se vůbec nesmála jak naprostý debil.

stále nemám dárek pro někoho k valentýnovi. je to moc smutné protože ještě ani zhruba nemám představu. asi mu koupím bonboniéru a bude. a nebo nějakého kýčovitého plyšáka za kterého se určitě bude strašně stydět.

je to úplně trapas protože někdo umí uvařit prý úplně všechno protože měl na základce vaření což se mi vůbec nelíbí protože já umím tak maximálně špagety s kečupem nebo čínskou polívku a to je tak zhruba všechno.

moje mamka je postižená a povídá si se zubem.

dneska sem teda byla s beátou v čajce. kupodivu bez pavla a kupodivu to bylo úplně fajn a dozvěděla jsem se plno zajímavých informací a tak. a taky sem dneska byla hodná dcera která maminku navštívila dvakrát v práci a pak s ní šla dokonce domů a vůbec nechtěla peníze. (ty dvě stovky se nepočítají.)

chci na tigrida. jako fakt chci. a linda je naštvaná že ji chci opustit. jenže tam mají bufet kde ti udělají tousty nebo hamburger ! :D ne ale fakt jako. prostě tam chci jenže se tam stejně nedostanu protože berou strašně málo lidí. je to moc smutné.

možná že zítra budu mít taky návštěvu. je to moccc hezké. protože pokud ji budu mít zítra i pozítří a pak v neděli půjdem někam, bude to moc fajn. teda jenom pokud tam kam půjdem nepřijde taky jeden skvělý pár s rezervací v bon café. spíš jedna polovina toho páru. grrrc.

mám jenom jednu jeho rukavici a tu druhou nemůžu najít takže počítám s tím že mě zabije nebo něco podobného protože se dneska netvářil moc nadšeně když sem mu řekla že tu druhou musím teprve začít hledat.

jsem ve skupinách miluju jeho úsměv, miluju když se na mě krásně usmívá a tvůj úsměv je nejkrásnější dárek jaký mi můžeš dát takže na tom asi něco bude. umřu umřu umřu z něho !!! prostě proto.