ty si tolik štěstí ani nezasloužíš.

7. února 2010 v 20:41 | blbka. |  written.
a tak tu sedím a nudím se. nebo jako nenudím se ale mohlo by to být lepší, že. kdyby třeba přišla nějaká návštěva nebo něco podobného. nebo ne, nic podobného.

můj kreténský bratr mě dneska ráno vzbudil asi v půl deváté tím že si zkoušel lyžáky a to zapínání cvakalo strašně nahlas takže sem ho skoro zabila. kvůli němu se mi chtělo odpoledne strašně spát jenže se musím pochválit protože sem se učila a dokonce uklízela a přitom v jednom kuse čuchala k jeho korálkům. protože sem prý fetišistka ale to není pravda.

zase sem se stala závislou na přátelích. v podstatě nedělám nic jiného než sedím a dívám se a čuchám a žeru a spím. velice pestrý život. a nemám ráda lidi co říkají že znají přátelé nejvíc ze všech protože je nikdo nemůže znát víc než já s bratrem. my jsme totiž nejlepší chápeš ne. bože za chvíli budu horší než ginger !! :D

mimochodem se fakt strašně těším až bratr odjede na lyžák a celý týden tady nebude oxidovat ! ještě k tomu když má maminka odpolední týden, co víc si přát. nehledej za tím skryté důvody, prostě sem ráda sama doma víš. nebo možná ne úplně sama. pořád tam bude tatínek. grejt.

komár by na mě byl hrdý protože tu mám uklizeno, což se u mě moc často nestává. nebo spíš relativvvně uklizeno na moje poměry.

a byla tu beátka a když sem ji šla doprovodit a vracela sem se zpátky tak sem pořád padala na led a dost to bolelo. je to úplně hrozné a chci jet zítra do školy autobusem ! asi to tak udělám, jenže už sem zapomněla kterým se těch sto metrů jezdí. no, uvidíme.

on je nejlepší na světě. jo ? a na jak dlouho ?

je hrozná. a nesnáším ji. ale stejně ji mám uplně nejradši. i když mi říká samé hnusné věci a nutí mě ať s ní chodím až k baráku když ona už vleze jenom do vchodu a já musím dalších dvacet minut jít sama a na ledu.

a víšco ty korálky už skoro nevoní protože už z nich ta vůně tak trochu vyprchala. možná to bude tím že je měla u sebe asi hodinu beáta a nechtěla mi je vrátit. takže mu je asi zítra vrátím aby zase hezky načuchly a pak si je zase půjčím. mám to moc pěkně vymyšlené. a na krku mám už úplně plno věcí. čtyřlístek a lindineččino / moje / jeho srdce bez klíčku a ještě nějaký shit náhrdelníček z nějakého shit časopisu a teď ještě jeho korálky. krása krása.

nevím proč pořád mluvím o jeho korálkách když nejsou vůbec zas tak moc podstatné. možná trochu kecám protože sou nejdůležitější na světě chápeš.

a nechce se mi zítra do ostravičky. raději bych dělala něco jiného. a zajímalo by mě jestli pan profesor vaclík četl to moje psaníčko. asi se ho zeptám. nebo ne nezeptám . raději. mohl by chtít rozebírat co znamená fáze 1-x.