zabij mě.

18. února 2010 v 20:42 | blbka. |  written.
ne, opravdu jsem se neměla na to odpoledne tak moc těšit.

dnešní den je nejhorší v mém dosavadním životě a jsem přesvědčená o tom že ho ještě hodně dlouhou dobu žádný nepředčí. doufám. bože bože !! taková hezká třešnička na dortu toho úžasného dne plného skvělých věcí.

fakt neumím jezdit autobusem. dojela sem úplně někde jinde než sem chtěla a když sem se snažila dostat se na správnou cestu tak sem zabloudila a ocitla se v úplně divné části města. a to tu jako bydlím už nějaký pátek a pořád se tu pořádně nevyznám a neznám perfektně dopravní síť !! tak sem volala danovi že nevím kde sem a on se mi smál a říkal že mi půjde naproti akorát musím zjistit nějaký záchytný bod a mluvil se mnou jako s idiotem.

taky se mi vysypal celý sáček skořicového cukru do tašky. to už je ale vedlejší věc.

to ovšem není ani ZDALEKA to nejhorší co se mi za celý dnešek přihodilo a že toho bylo fakt dost. to ale trošku přeskočím protože se tady nehodlám ztrapňovat ještě víc, už tak stačí že sem sem napsala o tom že sem se ztratila ve frýdku místku a nastoupila sem do špatného autobusu.

a zabiju se ještě více protože jdu v pondělí k zubaři (!!!) a ještě k tomu jsme objednaní na 10:30 což znamená velkou přestávku což znamená že je to nejhorší na světě protože se s ním neuvidím zítra ani pozítří ani popozítří ANI V PONDĚLÍ !! až v úterý a to jenom o přestávce a navíc sem s ním byla naposledy teď a zrovna s takovou skvělou zkušeností, takže se asi zabiju už úplně protože si celý víkend budu říkat BOŽE BOŽE BOŽE, TAKOVOU SMŮLU MŮŽU MÍT JEDINĚ JÁ ! hlavně že to mám brát s humorem ! se asi posral. stejně je nejlepší.

to bude mít sestřenka radost, když k ní v sobotu přijedem a já jí budu vyprávět takové skvělé příhody kterým se jistě zasměje stejně jako linda, která mi řvala do mobilu smíchy anebo bea, která se v mobilu smíchy dusila. opravdu nevím, co je víc k pláči. mají mě litovat ! :D

a nejlepší na celém světě je brečet vzteky a pak dostat sešit s nejhorší známkou jaká existuje.

a ještě k tomu mi v jedné fázi volá maminka a řve na mě úplně dlouho do telefonu za to že sem se jí neozvala a nedala vědět kde sem když sem říkala že budu v pět takže zítra nemůžu k lindě ani nikam takže !!!

a vůbec jako, všichni se mi jenom smějou. já chci taky někoho tak vtipného ! někoho kdo má v životě takovou smůlu že to ani není možné abych se mu mohla smát ! nebo vlastně ne, jkdyž se to vezme kolem a kolem tak já v něm zas takovou smůlu nemám, ovšem dnešek mi to pěkně vynahradil, ŽE.