prokaž loajalitu.

1. února 2010 v 19:40 | blbka. |  written.
asi je to dossst tenká hranice. jak já nesnáším to jak píše. snad jediný člověk se kterým potřebuju google, jak řekla má drahá. dobře, možná trochu uznávám že některé věci byly docela hezké ? hlavně to s plyšovou hračkou a skleničkou zeleného čaje, asi mu zatleskám. a teď už si nikdy nebudem psát protože já si odmítám psát s namyšleným idiotem a on říká že je to jeho štít a že mu podávám nekvalitní informace které nestojí ani za jeho děkuji !

byla sem v kině na tom, na čem byl tadeáš s jeho čtyřletým bráškou. v životě na to nechoďte ! ono to v tom traileru vypadalo tak roztomile. z čehož vyplývá nikdy nevěřit trailerům. fakt sem strašně moc chtěla ať už to konečně skončí. vedle mě seděla asi pětiletá tlustá číňanka (možná to nebyla tak úplně číňanka ale spíš něco jiného) co se každou chvilku dusila nachos a pak tam dělala takový ten hnusný zvuk který nesnáším.

pořád jsem vzorná studentka dávající pozor v hodinách !! chvályhodné, že ? i když bych zítra měla jít na sedm, ale mně se nechce, takže nepůjdu. ona je rebel a tak dál, znáš to ne ?

víš, možná bych měla své sestře pořídit repelent, protože můj zkrat už zase celkem spolehlivě zmizel. ono se to totiž očekávalo, že zmizí. všechno jde podle plánu, že. jenže mojí sestře není pomoci ! pořád je tady vidina schůzek ve čtyřech. ach, těším see. takkkhle moc.

ráno jsem byla přesvědčená o tom že dnešek bude mým šťastným dnem. kvůli těm třem stovkám které sem našla úplně o samotě na chodníku ! nějak se mi to nesplnilo. tak sem z toho rozmrzelá.

nechci jít ve středu do čajky. nebo jako, možná chci. ale nechci, protože prostě proto. a myslím že by tam neměla jít ani sestra, pokud ovšem už definitivně nechce prohrát / vyspat se s ním / chodit s ním (?). radši ve středu půjdu třeba někam s mou milou beátkou. nebo s někým jiným milým který určitě nebude mít časss.

už asi vím co chci. chvályhodné ? sraz u auly ? proč ne, ŽE. všechny srazy u auly přece dopadají nejlíp jak dopadnout můžou. a nebo taky ne. chvíli před tebou tady byl někdo ? ano, záměrně jsou tady malá písmenka. i když, možná by mohla být i velká. ach, jak nesnáším tolik áček za sebou. zní to moc encyklopedovsky a polčákovsky.

neměla by ses s ním tak moc bavit. vypadá to pak zavádějícně. a vůbec, všechno je pak hrozzzně zavádějící. myslím že bych se měla odnaučit psát několik písmenek za sebou protože to vypadá divně.

chci zpátky svůj domov na imperceptible !