Březen 2010

do you wanna play my piano ?

30. března 2010 v 19:18 | blbka. |  written.

(:
dneska mi došlo, že jelení mají parohy. teď nemyslím nikoho konkrétního, prostě jeleni. tak trošššku ironie. asi to byl osud, or something like that. mluvíme stále o jelenech, aby někdo náhodou neodběhl od cesty. jsem tak bystrá.

awwwwww, he's sooo perfect. (tento zcela nepodstatný řádek - možná ne zas tak moc nepodstatný alespoň pro mě - je tady jen - hlavně - kvůli lindy, abych napravila reputaci blogařek co neumí používat to slovo.)

vůbec nevím proč když mi NĚKDO napíše ať mu pošlu tamto co chtěl, napíšu mu tak dobře a pošlu mu to, místo abych napsala ne nepošlu ti to a ukončila konverzaci a již nikdy více si s ním nepsala a ignorovala jeho existenci stejně jako on ignoruje tu moji.

nejvíc nesnáším když musí odejít pryč zrovna když právě odcházejí pryč i naši. to dokáže celkem naštvat, víš.

beáta si raději provozuje fáze místo aby mi psala jak se má, abych se necítila tak moc osamocená. nebavím se s ní.

tatínek si myslí, že mám líbánkovou cystitidu a posílá mi o tom poučné články a říká abych to tak moc nepřeháněla. vůbec tomu nerozumí a nechce si to nechat vysvětlit.

ale je fakt dobré a příjemné ležet doma a nemoct ven, i když ti skoro nic není a venku je zrovna tak hezky ! (o co se to snažím, stejně bych byla doma i tak, protože jsem lemra líná.)

moje galerie na weheartit má už přes 80 stránek. ano, tak moc se nudím. přijďte mě někdo navštívit, prosím !!! ale ne jenom na půl hodiny jako beáta, která přijela na kole, vlastně spíš vedle kola, protože jí v půlce cesty spadl řetěz a ona ho neuměla spravit. (to máš za to že mi nepíšeš a fázuješ si když já ne ! :D)

ještě k tomu mi brácha zakázal dívat se na monka, protože mě chce dohnat a já ho poslouchám, protože mi vozí z ostravy cheeseburger.

moje sestřenice je naprostá píča protože si koupila úplně tu samou mikinu na kterou se mě ptala kde jsem ji koupila. a taky stejné brýle, akorát jinou barvu, ale jsou prostě stejné ! a ať si sežene reálného přítele, a ne imaginárního !! a taky by nemusela obtěžovat svou existencí okolí. jo, přesně tak.

chci vidět toho krásného vyžehleného, abych mohla posoudit, zda mé přítelkyně nekecaly a opravdu je tak moc dechberoucí. možná bych měla přestat psát jako kretén. možná bych měla přestat psát. jo.

xoxo.

muck.

tears of happiness.

24. března 2010 v 20:11 | blbka. |  written.
prý že ten co není nešťastný nepíše na blog. moc pravda to asi není. teda aspoň podle mě, protože já nejsem nešťastná, takže se teď cítím trošku špatně, protože jiní lidé nešťastní jsou, což je mi moc líto, ale nic s tím neudělám, protože to neumím. neumím nic.

moje maminka se mě dneska ptala jestli jsem na sado maso a taky jestli se nechci trošku zklidnit. asi to bude tím že mám po celém těle modřiny a fleky, ale vůbec nevím kde jsem k nim přišla ! přísahám.

myslím že se tady zabiju. protože lindinečka je nemocná. beátka je pryč. můj milý je zaneprázdněn a o víkendu tady není. kristíínka se mnou určitě nikam nebude chtít jít a navíc ani nemůžu, protože nemám ani korunu a maminka mi nechce žádnou dát takže musím počkat na duben. což je dost hrozné. takže nebudu mít co dělat. doufám že budu moct jít aspoň v sobotu do stounu na FRÍSTAJL BETL kámo.

včera jsem poprvé brečela štěstím. jako fakt brečela jako fakt štěstím. a on se mi smál a vůbec to nechápal a neumí utírat slzy. nebo jako umí ale dělá to úplně vtipně. je to asi jediná věc kterou neumí. asi budu zase brečet.

nebudu tady psát věci za které by mě linda zmlátila. nebudu nebudu nebudu !! i když se mi chce, to nepopírám :D

ode dneška budu zase pilná studentka. po kolikáté už ?

dostala jsem kytikytikytičku od vaclíčka.

je roztomilý když žárlí.

POTŘEBUJI MLUVIT S BEÁTOU MAJTANOVOU, DĚKUJI.

:)))))))))))))))))))))))

lovelovelove.

kráva kráv.

14. března 2010 v 13:04 | blbka. |  written.
taky máš někdy chuť všechno rozmlátit nebo tak něco ? včerejšek byl úplně nejhorší na světě. jako fakt. a nesnášíš ho. jako fakt nesnášíš. je to největší kretén na světě a říkej si co chceš. no dobře, možná mě to přejde. ale možná kvůli němu jsem včera někomu napsala že mám tak trochu pocit že na mě sere, i když jsem od něj den předtím dostala nejkrásnější růži na světě a byla s ním celé odpoledne a bylo to úplně nejlepší. možná se trošku naštval a možná pořád naštvaný je. ach ach, jsem chudinka největší na celém světě, chápeš ne.

CN umí dělit nulou.

10. března 2010 v 22:18 | blbka. |  written.
sem úplně nejvíc naštvaná na kreténa bratra protože když mu tady včera spal kamarád tak ten jeho kamarád šel na můj počítač a ještě se mě pak bratr snažil přesvědčit o tom že ho vůbec nezapínali. skoro bych tomu i věřila kdybych na icq neměla jméno zajda7. a poslední kapkou bylo to že přijdu a on má zapojené moje bedny protože JEHO MU NEFUNGUJOU !!! zabiju ho.

spala jsem u lindinečky s kikinečkou a bylo to fajjjn. fakt jako. a chci kikiiny vlasy protože s těmi mými mám pořád nějaké problémy. a taky chci s nima zase spát v posteli !

úplně nejlepší je sedět v zušce na té studené dlažbě dvacet minut než vyleze beáta aby ti pak mohla říct že na ni venku čeká pavel ale že mu psala ať se schová.

byla sem se svojí maminkou v čajce. ještě že tam nebyl nikdo známý protože by se mi určitě všichni smáli. ne, bylo to fajjjn. i když sem chtěla sedět tam kde nikdo nevidí akorát že tam to nějak nebylo možné. a dala sem si griotkovou úžasnou věc od které sem už zapomněla jméno ale byla úplně dobrá a chci si ji tam dávat pořád. a maminka tam chce vzít příště babičku a strejdu. no to by už opravdu nešlo, takový trapas mi tam dělat nebudou !!!

a taky už ví o té věci která mi úplně obrátila celý můj dosavadní život. dobře, možná kecám ale jsem ráda že sem se k tomu konečně dokopala protože by o té věci asi měla vědět. a bylo to moc hezké protože sem se zase na oplátku dozvěděla plno informací od ní.

piškotek kráva myšelka už není ve vztahu. to jim to vydrželo opravdu moc a moc dlouhou dobu. chudinečka, co si teď asi počne když mu první den psala jak moc ho milunká ? jsem tak strašně krutá.

jako antonín mě sere protože mě nepozvě k sobě domů na stejkovou párty a klidně si tam pozve jednu holku co má vlasy jak hrnec a trapné brýle. no, o vlasech bych raději měla pomlčet, možná je na tom pořád lépe než já.

asi se zabiju protože do pátku pořád zbývá noc a den a noc. a pak ještě kousek dne, chápeš ne. měla to být už jenom jedna noc a kousek dne akorát to asi nějak nevyjde. ještě že existují esemesky a tarif mých pět jinak bych byla asi už úplně ztracena.

ten idiot z jehož úsměvu jsem kdysi dávno umírala je úplně namyšlený kretén. opravdu nechápu co jsem na něm viděla. teď už jsem samozřejmě úplně poučená a všechno.

slzy chucka norrise léčí rakovinu. škoda, že nikdy nepláče.
když má dneska ty narozeniny.

bongo bong.

8. března 2010 v 21:09 | blbka. |  written.
musím sem psát. prostě. protože pak nebudu mít co číst zpětně a nebudu si moct říkat bože tys byla ale trapná piča.

moje sestřenka je úplná kopírka a myslí si že když byla se mnou dvakrát v čajce tak že je čajovnový mástr-king nebo něco podobného a že když si ještě k tomu udělá milion fotek s vodárnou a dýmečíčkem tak že se z ní všichni poserou neboco.

mám nové číslo tak si mě kdyžtak přidejte jo ? je to 73*4*82*1. a teď to budou určitě všichni luštit a nikdo na to nepřijde. a jsem šťastná protože mám konečně zadarmo esemesky na lindinečku a beátečku a mého milého a maminku a mástr-kinga sestřenku. z těch posledních dvou zas tak moc nadšená nejsem.

jsem smutná, protože můj drahý a milý je pryč a já sem tu chudinečka osamocená a on si lyžinkuje někde na slovensku (ano, moc ráda kradu jiným lidem slova.) a mám obavy že se určitě zamiluje do nějaké slovenky, protože kryštof říkal že jsou krásné.

těším se až jedna nejmenovaná osoba přijde do školy a zjistí že jejich třídu zastihnul nějaký vetřelec a bude strašně neprokouknutelné kdo to všechno způsobil.

otravuje mě tady pořád ferko. on asi nechápe, že to opravdu není to samé jako když jsme byli na slovensku když mi píše caw a milion smajlíků a chce ať si s ním povídám.

už jenom zítřek a pozítřek a popozítřek. jo, to zvládnu. snaddd.

a víš co ? hoří mi tady svíčky ! konečně. nevím jestli maminka jenom dělá že jí to nevadí aby na mě nemusela řvát před tetama a strejdou nebo už přenesla přes srdce ty skvrny od vosku a bude mi zase povolovat můj soukromý hřbitov. kam si chci někoho samozřejmě taky pozvat, že.

a linda je úplně hrozná kráva protože sem včera měla být v čajce s někým a nakonec sem tam s někým nebyla protože jeho maminka mě asi nemá ráda a ona si tam klidně s NĚKÝM je a ještě k tomu tam mají svíčky !!! nesnáším je. teď mi dochází že si vlastně vůbec ten člověk nezaslouží mít někdo velkýma písmenkama. vlastně bych je ráda ještě zmenšila asi tak na velikost 0,5. jo lindo, už o něm nebudu říkat špatné věci.

a bolí mě hlava a jdu spát ať už se probudím a je čtvrtek !!


lálálá.

4. března 2010 v 11:25 | blbka. |  written.
už týden sem tu nic nenapsala, asi to bude tím že nemám žádný problém ani nemám nic tak akutního k napsání sem, a navíc se mi sem už vůbec nechce psát jenže se za to pak budu fackovat protože mi bude chybět dokumentace tohoto skvělého období, chápeš ne.

včera jsem u něj byla poprvé od toho úžasného trapasu z kterého ještě teď nejsem vůbec vzpamatovaná a nebylo to zas tak hrozné jak sem čekala, ještě nám jeho maminka udělala chlebíčky které nemám ráda ale komu to vadí :D

je to divné když jsou třeťáci na lyžáku a nikoho z nich nepotkávám. už mi chybí lukášek. mám na mysli vaclíka, žádného jiného. jako fakt. ti ostatní lukášci ať si tam klidně zůstanou. promiň lindo ale já to takhle cítím !!

už nebudu psát potože daniel tady oxiduje.