bongo bong.

8. března 2010 v 21:09 | blbka. |  written.
musím sem psát. prostě. protože pak nebudu mít co číst zpětně a nebudu si moct říkat bože tys byla ale trapná piča.

moje sestřenka je úplná kopírka a myslí si že když byla se mnou dvakrát v čajce tak že je čajovnový mástr-king nebo něco podobného a že když si ještě k tomu udělá milion fotek s vodárnou a dýmečíčkem tak že se z ní všichni poserou neboco.

mám nové číslo tak si mě kdyžtak přidejte jo ? je to 73*4*82*1. a teď to budou určitě všichni luštit a nikdo na to nepřijde. a jsem šťastná protože mám konečně zadarmo esemesky na lindinečku a beátečku a mého milého a maminku a mástr-kinga sestřenku. z těch posledních dvou zas tak moc nadšená nejsem.

jsem smutná, protože můj drahý a milý je pryč a já sem tu chudinečka osamocená a on si lyžinkuje někde na slovensku (ano, moc ráda kradu jiným lidem slova.) a mám obavy že se určitě zamiluje do nějaké slovenky, protože kryštof říkal že jsou krásné.

těším se až jedna nejmenovaná osoba přijde do školy a zjistí že jejich třídu zastihnul nějaký vetřelec a bude strašně neprokouknutelné kdo to všechno způsobil.

otravuje mě tady pořád ferko. on asi nechápe, že to opravdu není to samé jako když jsme byli na slovensku když mi píše caw a milion smajlíků a chce ať si s ním povídám.

už jenom zítřek a pozítřek a popozítřek. jo, to zvládnu. snaddd.

a víš co ? hoří mi tady svíčky ! konečně. nevím jestli maminka jenom dělá že jí to nevadí aby na mě nemusela řvát před tetama a strejdou nebo už přenesla přes srdce ty skvrny od vosku a bude mi zase povolovat můj soukromý hřbitov. kam si chci někoho samozřejmě taky pozvat, že.

a linda je úplně hrozná kráva protože sem včera měla být v čajce s někým a nakonec sem tam s někým nebyla protože jeho maminka mě asi nemá ráda a ona si tam klidně s NĚKÝM je a ještě k tomu tam mají svíčky !!! nesnáším je. teď mi dochází že si vlastně vůbec ten člověk nezaslouží mít někdo velkýma písmenkama. vlastně bych je ráda ještě zmenšila asi tak na velikost 0,5. jo lindo, už o něm nebudu říkat špatné věci.

a bolí mě hlava a jdu spát ať už se probudím a je čtvrtek !!