do you wanna play my piano ?

30. března 2010 v 19:18 | blbka. |  written.

(:
dneska mi došlo, že jelení mají parohy. teď nemyslím nikoho konkrétního, prostě jeleni. tak trošššku ironie. asi to byl osud, or something like that. mluvíme stále o jelenech, aby někdo náhodou neodběhl od cesty. jsem tak bystrá.

awwwwww, he's sooo perfect. (tento zcela nepodstatný řádek - možná ne zas tak moc nepodstatný alespoň pro mě - je tady jen - hlavně - kvůli lindy, abych napravila reputaci blogařek co neumí používat to slovo.)

vůbec nevím proč když mi NĚKDO napíše ať mu pošlu tamto co chtěl, napíšu mu tak dobře a pošlu mu to, místo abych napsala ne nepošlu ti to a ukončila konverzaci a již nikdy více si s ním nepsala a ignorovala jeho existenci stejně jako on ignoruje tu moji.

nejvíc nesnáším když musí odejít pryč zrovna když právě odcházejí pryč i naši. to dokáže celkem naštvat, víš.

beáta si raději provozuje fáze místo aby mi psala jak se má, abych se necítila tak moc osamocená. nebavím se s ní.

tatínek si myslí, že mám líbánkovou cystitidu a posílá mi o tom poučné články a říká abych to tak moc nepřeháněla. vůbec tomu nerozumí a nechce si to nechat vysvětlit.

ale je fakt dobré a příjemné ležet doma a nemoct ven, i když ti skoro nic není a venku je zrovna tak hezky ! (o co se to snažím, stejně bych byla doma i tak, protože jsem lemra líná.)

moje galerie na weheartit má už přes 80 stránek. ano, tak moc se nudím. přijďte mě někdo navštívit, prosím !!! ale ne jenom na půl hodiny jako beáta, která přijela na kole, vlastně spíš vedle kola, protože jí v půlce cesty spadl řetěz a ona ho neuměla spravit. (to máš za to že mi nepíšeš a fázuješ si když já ne ! :D)

ještě k tomu mi brácha zakázal dívat se na monka, protože mě chce dohnat a já ho poslouchám, protože mi vozí z ostravy cheeseburger.

moje sestřenice je naprostá píča protože si koupila úplně tu samou mikinu na kterou se mě ptala kde jsem ji koupila. a taky stejné brýle, akorát jinou barvu, ale jsou prostě stejné ! a ať si sežene reálného přítele, a ne imaginárního !! a taky by nemusela obtěžovat svou existencí okolí. jo, přesně tak.

chci vidět toho krásného vyžehleného, abych mohla posoudit, zda mé přítelkyně nekecaly a opravdu je tak moc dechberoucí. možná bych měla přestat psát jako kretén. možná bych měla přestat psát. jo.

xoxo.

muck.