CN umí dělit nulou.

10. března 2010 v 22:18 | blbka. |  written.
sem úplně nejvíc naštvaná na kreténa bratra protože když mu tady včera spal kamarád tak ten jeho kamarád šel na můj počítač a ještě se mě pak bratr snažil přesvědčit o tom že ho vůbec nezapínali. skoro bych tomu i věřila kdybych na icq neměla jméno zajda7. a poslední kapkou bylo to že přijdu a on má zapojené moje bedny protože JEHO MU NEFUNGUJOU !!! zabiju ho.

spala jsem u lindinečky s kikinečkou a bylo to fajjjn. fakt jako. a chci kikiiny vlasy protože s těmi mými mám pořád nějaké problémy. a taky chci s nima zase spát v posteli !

úplně nejlepší je sedět v zušce na té studené dlažbě dvacet minut než vyleze beáta aby ti pak mohla říct že na ni venku čeká pavel ale že mu psala ať se schová.

byla sem se svojí maminkou v čajce. ještě že tam nebyl nikdo známý protože by se mi určitě všichni smáli. ne, bylo to fajjjn. i když sem chtěla sedět tam kde nikdo nevidí akorát že tam to nějak nebylo možné. a dala sem si griotkovou úžasnou věc od které sem už zapomněla jméno ale byla úplně dobrá a chci si ji tam dávat pořád. a maminka tam chce vzít příště babičku a strejdu. no to by už opravdu nešlo, takový trapas mi tam dělat nebudou !!!

a taky už ví o té věci která mi úplně obrátila celý můj dosavadní život. dobře, možná kecám ale jsem ráda že sem se k tomu konečně dokopala protože by o té věci asi měla vědět. a bylo to moc hezké protože sem se zase na oplátku dozvěděla plno informací od ní.

piškotek kráva myšelka už není ve vztahu. to jim to vydrželo opravdu moc a moc dlouhou dobu. chudinečka, co si teď asi počne když mu první den psala jak moc ho milunká ? jsem tak strašně krutá.

jako antonín mě sere protože mě nepozvě k sobě domů na stejkovou párty a klidně si tam pozve jednu holku co má vlasy jak hrnec a trapné brýle. no, o vlasech bych raději měla pomlčet, možná je na tom pořád lépe než já.

asi se zabiju protože do pátku pořád zbývá noc a den a noc. a pak ještě kousek dne, chápeš ne. měla to být už jenom jedna noc a kousek dne akorát to asi nějak nevyjde. ještě že existují esemesky a tarif mých pět jinak bych byla asi už úplně ztracena.

ten idiot z jehož úsměvu jsem kdysi dávno umírala je úplně namyšlený kretén. opravdu nechápu co jsem na něm viděla. teď už jsem samozřejmě úplně poučená a všechno.

slzy chucka norrise léčí rakovinu. škoda, že nikdy nepláče.
když má dneska ty narozeniny.