tears of happiness.

24. března 2010 v 20:11 | blbka. |  written.
prý že ten co není nešťastný nepíše na blog. moc pravda to asi není. teda aspoň podle mě, protože já nejsem nešťastná, takže se teď cítím trošku špatně, protože jiní lidé nešťastní jsou, což je mi moc líto, ale nic s tím neudělám, protože to neumím. neumím nic.

moje maminka se mě dneska ptala jestli jsem na sado maso a taky jestli se nechci trošku zklidnit. asi to bude tím že mám po celém těle modřiny a fleky, ale vůbec nevím kde jsem k nim přišla ! přísahám.

myslím že se tady zabiju. protože lindinečka je nemocná. beátka je pryč. můj milý je zaneprázdněn a o víkendu tady není. kristíínka se mnou určitě nikam nebude chtít jít a navíc ani nemůžu, protože nemám ani korunu a maminka mi nechce žádnou dát takže musím počkat na duben. což je dost hrozné. takže nebudu mít co dělat. doufám že budu moct jít aspoň v sobotu do stounu na FRÍSTAJL BETL kámo.

včera jsem poprvé brečela štěstím. jako fakt brečela jako fakt štěstím. a on se mi smál a vůbec to nechápal a neumí utírat slzy. nebo jako umí ale dělá to úplně vtipně. je to asi jediná věc kterou neumí. asi budu zase brečet.

nebudu tady psát věci za které by mě linda zmlátila. nebudu nebudu nebudu !! i když se mi chce, to nepopírám :D

ode dneška budu zase pilná studentka. po kolikáté už ?

dostala jsem kytikytikytičku od vaclíčka.

je roztomilý když žárlí.

POTŘEBUJI MLUVIT S BEÁTOU MAJTANOVOU, DĚKUJI.

:)))))))))))))))))))))))

lovelovelove.