Duben 2010

bez názvu.

26. dubna 2010 v 20:30 | blbka. |  written.
je to fajn fajn fajn, je to fajn fajnový !

mám tady před sebou na nástěnce perníkové srdíčko a to mě prosí abych ho snědla. nechci to udělat, ale asi mě nakonec úplně ukecá.

mladší polčák je buzerant.

jeden jistý člověk vypadá jako vandrák v plavkách, prý.

možná půjdu/eme (??) stanovat někam k řece kde je plno úchylů. vzrušující.

asi zabiju vlčka.

myslím že propadnu úplně ze všech předmětů protože začínám přestávat dávat pozor. vlastně jsem ani nezačala, ale takhle to zní lépe.

a váhám mezi španělštinou a ruštinou. možná chci ruštinu jenže mašínová mě zabije.

nechce se mi psát.

grr. ach.

17. dubna 2010 v 15:16 | blbka. |  written.
víšco, netěšit se je asi lepší. protože tě pak neserou takové nepodstatné detailíčečky jako třeba že máš po sto letech volný byt, ale k ničemu ti to není, protože jistí lidé betonují plot a jsou dočasně nedostupní, zavolejte později.

náladu mi nelepší ani fakt, že jsem byla včera a dneska v ostravě a maminka mi koupila věci. je nejhodnější na celém světě, ale ještě hodnější by byla kdyby odcházela z bytu častěji než jednou za sto let a zrovna v době kdy nikdo nebetonuje plot.

ode dneška hubnu. vlastně od včerejška, jenže to neplatí, protože jsem si to trošku pokazila tím že jsem sežrala dva cheesburgery a zmrzlinu a ještě malou tortillu z kfc. nenažrané hovado. zato dnes jsem snědla jen pár kuliček hroznů (kyselý hrozny nejsou hrozný!) a špagety. nejspíš bych měla jít běhat nebo něco takového, jenže nepůjdu. protože čekám až mi napíše nebo zavolá ten co betonuje plot a nemá čas !!

---

nakonec to vůbec nedopadlo tak hrozně, abyste věděli. ten co betonoval plot je nejlepší na světě.

babybell, sýr který chce ven !

14. dubna 2010 v 19:22 | blbka. |  written.
víte co, něco vám řeknu abyste věděli. takový strach jsem už neměla TAKHLE strašně moc dlouho. bojím se, protože jsou třídní schůzky. na tom by nebylo nic divného akorát že se nebojím kvůli známek, i když to bych možná taky měla, jako spíš kvůli tomu že by se mohlo přijít na skoro půl roku starou záležitost za kterou by mě naši úplně zabili. tak se tu modlím ať je všechno v pořádku.

mimochodem jsem dneska byla v čajovně na upřímném rozhovoru s L a K. zjistila jsem že mám několik druhů ksichtů které pořád střídám a taky že se ve mně mlátí dva různí lidi a že když se baví zbytek holek z naší třídy (mám na mysli ty černé ovce.) tak že vypadám jako že si myslím že jsem lepší než ony. i'm not arrogant, i'm just better than you. haha, hahaha, ha. samozřejmě ironie.

jeden nejmenovaný pár gpb má asi problémy. ne že by mě to překvapovalo. ne že bych jim snad přála ať se rozejdou, to jako vůbec, jsem přeci přejícná. (přející ?)

taky jsem se pěkně dozvěděla co na mně kdo nesnáší, ne že bych to nevěděla už dříve, ale stejně to byl moc zajímavý rozhovor. možná s tím něco udělám, ale ještě si to rozmyslím protože se mi moc nechce.

mám tady poslední sýreček babybell a nevím jestli ho chci sníst protože stál 8,725 korun.

musím se všem pochlubit že jsem měla dvojku ze čtvrtletky z matiky a linda měla čtyřku. vždycky to bývá obráceně, tak doufám že teď to bude zase chvilku takhle protože mi to tak vyhovuje více.

není to jediná věc kterou si pořád střídáme, další věcí je třeba to jak si jeden člověk vybírá se kterou z nás se bude zrovna "kamarádit" podle toho jak to zrovna cítí nebo co já vím. to už mi vyhovuje méně, ale koho to zajímá.

můj přítel bude mít prý třídní důtku, je to rebel !!! rebelové jsou sexy. no každopádně jako doufám že si najde o víkendu čas na svou hodnou a milou nearogantní nepovyšující se přítelkyni, jinak bude rozmrzelá a bude po nocích brečet a stěžovat si lindě a kiki, které z toho budou na nervy a linda bude žvýkat věci nahlas.

takže. čau. jdu klikat na weheartit jako postižená.