Květen 2010

až půjdem z hospody budem se mačkat!

28. května 2010 v 22:35 | blbka. |  written.
můj počítač nevidí můj mobil. nechápu to, přitom jsou hned vedle sebe!! a obvykle ho počítač vidí tak nevím proč zrovna teď když to potřebuju  začal stávkovat.

vysvětlete někdo mému milému, že nemám nic proti jeho rodičům. děkuji.

už se hrozně těším až budeme bydlet v domě vedle čtyřdomu, který bude obývat ten jehož delfínek je hnusný spolu s postiženou krávou, kterou zavraždí můj syn william, krásný po tatínkovi, bohužel zamilovaný do jejich dcery, která nebude po mamince. pak tam bude ještě ten pro kterého se musí trpět spolu s mou drahou a všechny bude buzerovat protože nebudou mít uklizeno. (mě samozřejmě ne, protože já si umím vybrat a můj vyvolený není pořádkomaniak, víte?)

dneska jsme psali z dějepisu a udělala jsem si tahák, poprvé v životě na papír! dala jsem ho okopírovat wojnarové a žamboch ho odhalil! tak doufám že nebude zkoumat mikroskopem rukopis nebo něco podobného aby nezjistil že je vlastně můj. ještě k tomu když jsem ho vůbec nemusela použít! jsem prostě nejlepší, chápeš ne.

je mi líto že pan profesor axman odejde a můj bratr už ho nepozná.

a je mi líto, že jsem největší kráva ze všech a že jsem se začala učit až poslední měsíc protože to toho už moc nespravím. je to moc smutné. protože jsem dneska zjistila že mi pořád bude vycházet asi šest trojek, ne-li nějaká ta čtyřečka. bylo by moc hezké kdyby mi to dopadlo ještě hůř než v prvním pololetí. to bych byla asi šťastná.

beátka se mi zítra vrací. jestli se na mě vysere i zítra, tak se na ni definitivně navždy vykašlu a už nikdy nebudeme kamarádky! pozorně si to všichni přečtěte, myslím to vážně.

dneska žamboch vypadal dost nebezpečně, když říkal že se velmi zlobí.

moc nechápu, jak to může všechno tak hezky zapadat. a jak to může umět tak dobře vysvětlit. sice asi s 90% toho co říká moc nesouhlasím ale je fakt, že někdy přemýšlím, proč ten jehož delfínek je hnusný dělá to co dělá. a taky to, že negování jistého kreténa pro kterého se musí trpět je celkem dossst účinné.

pepíčku těš se!
jdu si udělat příjemný otázkový večer, abyste vědělli :P !

BYTHEWAY, ZÍTRA JE TOMU PŘESNĚ JEDEN ROČEČEK! je to celkem divné, řekla bych že uběhlo mnohem víc času. že bych to nějak oslavila? hm, radši nee ;)

vrrr.

27. května 2010 v 11:13 | blbka. |  written.
řekla bych, že jsem založila skupinu mám talent na trapasy naprosto oprávněně. ještě chybí babička s dědou. a tety a strejdové. a bratranci a sestřenice. asi si z toho udělám něco jako sbírku.

málo klikám na weheartit. měla bych to napravit. jenže jsem se rozhodla, že dneska půjdu běhat !! není to skvělé ? vůbec nevadí že mi stačí jít trošku rychleji abych se zadýchala nebo byla zpocená jako prase. danečček říkal že prý taková ta co ji trochu nesnáším ale vlastně není tak hrozná jak si snažím namluvit jezdí na bruslích a říkal že je dobrá. no to teda rozhodně není.

je celkem smůla když ti člověk se kterým chceš trávit čas odjede 18. do itálie a vrací se až 27. vetší smůla je, když ty tam odjíždíš 26. a vracíš se 3. !!!!!!!! asi se zabiju. a prý na mě nebude myslet. tak milý !

už měsíc máme něco dělat v IVTčkách a já jsem to ani nezačala, takže jsem zvědavá co řeknu paní profesorce pechové. asi tam naklikám všechny možné funkce a ze všeho udělám tak pět různých grafů aby to aspoň zabralo těch patnáct stránek.

beáta je na slovensku a už ji tu chci protože si s ní musím promluvit. ještě jsem jí ani nevylíčila pěnu a šlehačku a šátek. a taky to jak byl hokej který jsem neviděla. vlastizrádce. on ho taky neviděl, takže za to nemůžeme.

jo a včera jsem omdlela. skoro. to se mi ještě nikdy nestalo!! daniel tvrdí že nejsem zvyklá na vodárnu. no to si snad ze mě dělá prdel ne. a rozhodla jsem se, že si ji minimálně měsíc nedám, protože to moc škodí mým plícím. ha!

netěším se na konec června! řekla bych že asi tak jako jediná z milionu. nebo možná z deseti.

a budeme psát z fyziky prý. a vzhledem k tomu že mi vychází čtyři PLUS (!!) bych se na to měla kouknout. pořád lepší než čtyři mínus, že. berme všechno z té lepší stránky. :P  (škoda že na konci června a na tom, že v sobotu jde na oslavu té jejíž jméno nebudu zveřejňovat - říkejme jí postižená kráva - žádné lepší stránky nevidím. )

kousni mě !

25. května 2010 v 21:52 | blbka. |  written.
hej víte co, je to fajn.

a nejlepší je sedět s ním v planetáriu vedle polčáka mladšího, nožku přes nožku sedícího, kreténa. doufám že si ničeho nevšimnul. ixdé. mimochodem ty hvězdičičky byly úplně úžasné. dokonce jsem chvilku dávala pozor !

život šprta je strašně těžký, už mě to moc nebaví. ale stejně to musím vydržet, protože kiki ty hašlerky prostě nedám ! takže jsem si pěkně opsala biolu z učebnice a můžu doufat že jsem si aspoň něco zapamatovala.

mám trošku přestavěný stůl a tak. štve mě že už si nemůžu jenom otočit monitor do postele, ale musím udělat ty dva kroky !! pohybem ku zdraví.

danečččččček nám žárlinká :PPP roztomilý.

takhle si to představuješ ?

bejdžáta je na slovensku, mohla jsem tam být s ní ! smůlka. a ani mi nepíše, protože to má prý moc drahé. tady jde alespoň vidět, na kolik si mě cení !! :'( --- staníková.

jde na oslavu od té krávy kterou nesnáším nejvíc na světě a asi s tím nic neudělá, ví jak mi bude ale půjde tam. iggggnor. moc pěkné. jenže není jako já přece :PP

ale je to přece nejlepší na světě. vlastně fakt je.

tak.

22. května 2010 v 11:53 | blbka. |  written.

BEÁTA MAJTANOVÁ JE NEJVĚTŠÍ KRÁVA NA SVĚTĚ !!

doufám že si to ALESPOŇ přečteš a bude tě to mrzet !! :D

UMŘU.

21. května 2010 v 21:58 | blbka. |  written.
myslím že bych mohla vyprávět o tom, jaké to je když skoro lítáš.  taky o tom, jak skvělé je světlo v koupelně, když zapálíš jenom pár svíček a napustíš si vanu s pěnou. taky o tom, jaké to je když brečíš štěstím. taky o tom, jaké to je když při tom vidíš někoho jiného. taky o tom, jak úžasný je to pocit.

jenže nebudu, protože to tu čteš, vlčku :P

abys věděl.

18. května 2010 v 22:15 | blbka. |  written.

EVERYTHING YOU DO IS SUPER FUCKING CUTE.

se na to můžu vysrat, píšu článek dlouhý jak nevím co a pak se někam ztratí. není to skvělé ?

pokud se přetrhne šance, tak je celý frýdek místek čtyři metry pod vodou. není to skvělé ? obzvlášť když bydlím v přízemí a zrovna moc nechci mít v pokoji hnědou vodu ve které určitě ještě plavou ryby !! :D ach můj bože já jsem zase tak strašně vtipná.

kateřina prohlašuje, že danečček je až druhý nejkrásnější v jejich týmu a že první nejkrásnější je ten odbarvený, co se líbal s třicetiletou šéfkou svého bratra. není to skvělé ? ona asi nechápe jak moc jsem háklivá na to když někdo říká že můj přítel není nejkrásnější na světě, protože každý přece vidí že je !! :D nečti to tu, nemá to tu cenu, jak vidíš :).

šokující fakta poslední doby jsou opravdu šokující.

měla bych si zjistit co máme na čtvrtek. když už máme to volno. protože jistí lidé budou asi stěhovat nábytek zpátky do přízemí. (jen jestli není ještě příliš brzy, pořád ještě se nevylila šance, na to se přeci nesmí zapomínat !!) tak abych ten čas využila nějak přínosně. navíc nechci kristiince kupovat hašlerky.

i když by si to zasloužila, protože mi ukázala never shout never, což je nejjjjúžasnější skupina na celém světě, nebo alespoň pro dnešek.

celkem obdivuju tu, co napsala mojí sestře ať neignoruje jejího přítele (?). já bych tedy rozhodně tak příjemná nebyla. asi bych se na ni dívala mým zlým pohledem kterým všechny odpuzuju.

tak zas někdy, pokud se neprotrhne ta šance a nezaplaví mi počítač.

P.S.
nejvíc miluju, když máš po sto letech ÚPLNĚ volný byt, jakože tak že nemusíš mít obavy že někdo přijde v nevhodnou chvíli a on si radši místo toho uvažuje že půjde radši na kiss a pak se ještě rozčiluje že je mi to jedno (když dělám že je mi to jedno) když jemu je taky vždycky všechno jedno (nebo spíš doufám že taky jenom dělá že je mu všechno jedno) !!! moje problémy bych opravdu nikomu nepřála :D nebo možná jo, ale komu to vám neprozradím, protože byste byli moc chytří.

such a rainy day.

16. května 2010 v 21:13 | blbka. |  written.
prší ! úplně dlouho. škoda že neprší příští pátek nebo sobotu, to by mohlo být velice romantické a takkk. jenže to by se taky mohlo stát že se vylije voda z řeky a to by nebylo moc dobré, protože bydlím kousíček. a v přízemí. třeba může být příjemné chodit po pokoji po kolena ve vodě ale radši to nechci zažít. byla by mi totiž zzzimečka.

:O
snědla jsem asi čtyři kusy mamčiny skvělé buchty a před chvilkou celou pizzu z mražáku a zapila to asi půl litrem mulťáku takže je mi teď celkem dost blbě.

půlku dne jsem prospala, protože nikdo z mých nejmilejších nereagoval na moje esemesky, protože někteří byli v zahraničí, někteří provozovali páté fáze, někteří se vrací pozdě v noci, někteří jsou zatopení, takže na mě všichni serou.

taky jsem se dívala s mou milou rodinou na přátelé z manželské postele a byl to úžasný zážitek, protože můj opilý tatínek zjistil že jsem mu nějak vyrostla. úžžasné.

vlastně ani nevím, jestli chci slunko.


buďte zdrávi.

15. května 2010 v 11:03 | blbka. |  written.
že bych třeba zase začala psát ? třeba bude o čem, protože teď se možná budu mít špatně. není to skvělé ?

možná bych dneska mohla jet k hastíkovi na chatu jenže asi nepůjdu protože:
a) nechci působit vtíravým dojmem, protože mě tam zval jedině danyjel s. ne že bych si jeho pozvání nevážila, akorát myslím že kromě něj a lindičky tam o mojí přítomnost nikdo moc nestojí, takže asi tak.
b) nemám dárek a jelikož jsem slušně vychovaná dívka tak vím že  bez dárku se většinou na narozeninové oslavy nechodí. (obzvlášť pokud by to byl můj hodně dobrý kamarád, že danyjeli ?)
c) teď asi není vhodná doba jít chlastat, protože by to nemuselo dopadnout nejlépe, vzhledem k tomu jak úžasně se k sobě s daneččkem chováme.

ale stejně mám chuť vzít tak aspoň litr něčeho aspoň padesátiprocentního a trošku se napít do bezvědomí a třeba umřít na otravu alkoholem. myslím že momentálně by to nikomu nevadilo. dokonce ani mně ne a to se mám přece tak strašně ráda ! :D

můj otec je jasnovědec a já nechci ať umí jasnovědět (?).
gaura je nespravedlivý a vůbec neumí ocenit mou skvěle udělanou práci. za to že jsem si spletla zmýdelňování se ztužováním si přece nezasloužím trojku !
a vlček je největší pipinka na světě a asi ho brzo zabiju. (doufám že jsem ho alespoň potěšila zmínkou o něm.)

mimochodem od začátku května je ze mě šprt a mám krásné sešity, do každého předmětu jinak barevný, s proužkem zebřího papíru a s obrázkem souvisejícím s daným předmětem ! jsem na sebe pyšná.

poslední dobou chodím spát strašně brzo. už asi v devět ležím v posteli, protože nemám nervy na to sedět tady a čekat jestli se uráčí napsat a potom dělat že mi vůbec nevadí že nepíše. takže radši ležím a snažím se co nejdřív usnout abych se ráno vzbudila a opakovala to co minulý den. ach. a nenapsal a nenapsal. ale strašně mu chybím, chápeš ne.

dneska asi ve dvě ráno mě vzbudilo prasknutí struny mojí kytary. vůbec nevím jak jako může takhle z ničeho nic sama prasknout struna. určitě je to nějaké znamení. asi se začnu bát že na mě třeba až budu spát z ničeho nic spadne a zabije mě. i když to by byla možná rychlejší smrt než ta na otravu alkoholem. budu o tom uvažovat.

ti, kteří už nejsou tak slavní jako dříve jsou úplně jinačí než před rokem. a jsou to čuráci. hlavně ten jeden, vládce všech čuráků na zeměkouli. nebo ne, to by byl zase v něčem nejlepší a to přece nikdo nechce. řekla bych, že mu ta jeho sláva chybí. bez té svojí crew a tak dále je to celkem obyčejný traged co se dal na disko a jezdí se taxíkem ožírat do klubů, protože to je jinčí kalba kámo.

chci samé jedničky. a asi se tady na to všechno vykašlu a stanu se princeznou nebo něčím takovým. protože už mě to nebavííí !

dlfjkgh.

15. května 2010 v 8:53 | blbka. |  written.
řekněte mi někdo prosím, že tohle je noční můra a každou chvilku skončí. děkuji.