až půjdem z hospody budem se mačkat!

28. května 2010 v 22:35 | blbka. |  written.
můj počítač nevidí můj mobil. nechápu to, přitom jsou hned vedle sebe!! a obvykle ho počítač vidí tak nevím proč zrovna teď když to potřebuju  začal stávkovat.

vysvětlete někdo mému milému, že nemám nic proti jeho rodičům. děkuji.

už se hrozně těším až budeme bydlet v domě vedle čtyřdomu, který bude obývat ten jehož delfínek je hnusný spolu s postiženou krávou, kterou zavraždí můj syn william, krásný po tatínkovi, bohužel zamilovaný do jejich dcery, která nebude po mamince. pak tam bude ještě ten pro kterého se musí trpět spolu s mou drahou a všechny bude buzerovat protože nebudou mít uklizeno. (mě samozřejmě ne, protože já si umím vybrat a můj vyvolený není pořádkomaniak, víte?)

dneska jsme psali z dějepisu a udělala jsem si tahák, poprvé v životě na papír! dala jsem ho okopírovat wojnarové a žamboch ho odhalil! tak doufám že nebude zkoumat mikroskopem rukopis nebo něco podobného aby nezjistil že je vlastně můj. ještě k tomu když jsem ho vůbec nemusela použít! jsem prostě nejlepší, chápeš ne.

je mi líto že pan profesor axman odejde a můj bratr už ho nepozná.

a je mi líto, že jsem největší kráva ze všech a že jsem se začala učit až poslední měsíc protože to toho už moc nespravím. je to moc smutné. protože jsem dneska zjistila že mi pořád bude vycházet asi šest trojek, ne-li nějaká ta čtyřečka. bylo by moc hezké kdyby mi to dopadlo ještě hůř než v prvním pololetí. to bych byla asi šťastná.

beátka se mi zítra vrací. jestli se na mě vysere i zítra, tak se na ni definitivně navždy vykašlu a už nikdy nebudeme kamarádky! pozorně si to všichni přečtěte, myslím to vážně.

dneska žamboch vypadal dost nebezpečně, když říkal že se velmi zlobí.

moc nechápu, jak to může všechno tak hezky zapadat. a jak to může umět tak dobře vysvětlit. sice asi s 90% toho co říká moc nesouhlasím ale je fakt, že někdy přemýšlím, proč ten jehož delfínek je hnusný dělá to co dělá. a taky to, že negování jistého kreténa pro kterého se musí trpět je celkem dossst účinné.

pepíčku těš se!
jdu si udělat příjemný otázkový večer, abyste vědělli :P !

BYTHEWAY, ZÍTRA JE TOMU PŘESNĚ JEDEN ROČEČEK! je to celkem divné, řekla bych že uběhlo mnohem víc času. že bych to nějak oslavila? hm, radši nee ;)