abys věděl.

18. května 2010 v 22:15 | blbka. |  written.

EVERYTHING YOU DO IS SUPER FUCKING CUTE.

se na to můžu vysrat, píšu článek dlouhý jak nevím co a pak se někam ztratí. není to skvělé ?

pokud se přetrhne šance, tak je celý frýdek místek čtyři metry pod vodou. není to skvělé ? obzvlášť když bydlím v přízemí a zrovna moc nechci mít v pokoji hnědou vodu ve které určitě ještě plavou ryby !! :D ach můj bože já jsem zase tak strašně vtipná.

kateřina prohlašuje, že danečček je až druhý nejkrásnější v jejich týmu a že první nejkrásnější je ten odbarvený, co se líbal s třicetiletou šéfkou svého bratra. není to skvělé ? ona asi nechápe jak moc jsem háklivá na to když někdo říká že můj přítel není nejkrásnější na světě, protože každý přece vidí že je !! :D nečti to tu, nemá to tu cenu, jak vidíš :).

šokující fakta poslední doby jsou opravdu šokující.

měla bych si zjistit co máme na čtvrtek. když už máme to volno. protože jistí lidé budou asi stěhovat nábytek zpátky do přízemí. (jen jestli není ještě příliš brzy, pořád ještě se nevylila šance, na to se přeci nesmí zapomínat !!) tak abych ten čas využila nějak přínosně. navíc nechci kristiince kupovat hašlerky.

i když by si to zasloužila, protože mi ukázala never shout never, což je nejjjjúžasnější skupina na celém světě, nebo alespoň pro dnešek.

celkem obdivuju tu, co napsala mojí sestře ať neignoruje jejího přítele (?). já bych tedy rozhodně tak příjemná nebyla. asi bych se na ni dívala mým zlým pohledem kterým všechny odpuzuju.

tak zas někdy, pokud se neprotrhne ta šance a nezaplaví mi počítač.

P.S.
nejvíc miluju, když máš po sto letech ÚPLNĚ volný byt, jakože tak že nemusíš mít obavy že někdo přijde v nevhodnou chvíli a on si radši místo toho uvažuje že půjde radši na kiss a pak se ještě rozčiluje že je mi to jedno (když dělám že je mi to jedno) když jemu je taky vždycky všechno jedno (nebo spíš doufám že taky jenom dělá že je mu všechno jedno) !!! moje problémy bych opravdu nikomu nepřála :D nebo možná jo, ale komu to vám neprozradím, protože byste byli moc chytří.