vrrr.

27. května 2010 v 11:13 | blbka. |  written.
řekla bych, že jsem založila skupinu mám talent na trapasy naprosto oprávněně. ještě chybí babička s dědou. a tety a strejdové. a bratranci a sestřenice. asi si z toho udělám něco jako sbírku.

málo klikám na weheartit. měla bych to napravit. jenže jsem se rozhodla, že dneska půjdu běhat !! není to skvělé ? vůbec nevadí že mi stačí jít trošku rychleji abych se zadýchala nebo byla zpocená jako prase. danečček říkal že prý taková ta co ji trochu nesnáším ale vlastně není tak hrozná jak si snažím namluvit jezdí na bruslích a říkal že je dobrá. no to teda rozhodně není.

je celkem smůla když ti člověk se kterým chceš trávit čas odjede 18. do itálie a vrací se až 27. vetší smůla je, když ty tam odjíždíš 26. a vracíš se 3. !!!!!!!! asi se zabiju. a prý na mě nebude myslet. tak milý !

už měsíc máme něco dělat v IVTčkách a já jsem to ani nezačala, takže jsem zvědavá co řeknu paní profesorce pechové. asi tam naklikám všechny možné funkce a ze všeho udělám tak pět různých grafů aby to aspoň zabralo těch patnáct stránek.

beáta je na slovensku a už ji tu chci protože si s ní musím promluvit. ještě jsem jí ani nevylíčila pěnu a šlehačku a šátek. a taky to jak byl hokej který jsem neviděla. vlastizrádce. on ho taky neviděl, takže za to nemůžeme.

jo a včera jsem omdlela. skoro. to se mi ještě nikdy nestalo!! daniel tvrdí že nejsem zvyklá na vodárnu. no to si snad ze mě dělá prdel ne. a rozhodla jsem se, že si ji minimálně měsíc nedám, protože to moc škodí mým plícím. ha!

netěším se na konec června! řekla bych že asi tak jako jediná z milionu. nebo možná z deseti.

a budeme psát z fyziky prý. a vzhledem k tomu že mi vychází čtyři PLUS (!!) bych se na to měla kouknout. pořád lepší než čtyři mínus, že. berme všechno z té lepší stránky. :P  (škoda že na konci června a na tom, že v sobotu jde na oslavu té jejíž jméno nebudu zveřejňovat - říkejme jí postižená kráva - žádné lepší stránky nevidím. )