Červen 2010

say goodbye to sunshine, sunshine.

24. června 2010 v 10:12 | blbka. |  written.
miluju skins nejvíce na celém světě.
zítra asi už nepůjdu do školy, protože nejde ani bea, takže by mohla přijít a budeme se na ně dívat spolu.
což znamená že dneska jsem tady naposledy. asi budu brečet.
jsem pozvaná na lysou párty 16+. nechápu proč, když vůbec nejsem 16+ ani krásná děvka.
daneček je pořád pryč, ale už nejsem tak moc neklidná, protože.
pořád v lihu, grejt?
zítra odjíždíme do itálie, doufám že se mineme a budeme na sebe mávat z autobusu! to by bylo nejlepší na světě.
mám od komára luxusní učebnice jak cyp.
musím si vlasy umývat sprchovým gelem dove for men, protože moje speciální došly.
miluju chrise.
už chci třetího července, jinak umřu. škoda že jsou zrovna dramy.
těším se až se budu opékat na pláži a číst si BRAVO girl.
a těším se do třeťáku, až budu pracovat se svými luxusními učebnicemi jak cyp.
eeeeej.
a příští vysvědčení bude lepší. o hodně. vsadím se s tebou o hašlerky!
pár trojek by stačilo. čtyřka z češtiny je trapas.
už vím proč jsem paranoidní kráva. to komár mě to naučil.
zabijeme komára, masa naděláme.
asi bych měla začít balit, i když je vlastně pozdě, protože normální lidi balí týden předem, že.
naučte mě někdo jak se dávají do mobilu videa s titulkama, děkuji.
omezila jsem návštěvy čajovny.
dneska se jde do čajky.
8 měsíců :)
lovelovelove ♥

blbka!

18. června 2010 v 15:14 | blbka. |  written.
neuvidíme se tolik dní, kolik mám zbývajících tabletek v plátíčku (15)! není to skvělé?! jdu se zahrabat a naučit se, jak nebýt žárlivka a kráva. klidně si zaplatím kurz. dobrovolníci na doučování?

temu daj, temu daj, temu dobre stóji.

7. června 2010 v 13:37 | blbka.
moje první kamarádka je pitomá. dělá blbosti a pak se ptá co má dělat. jako bych byla nejlepší rádce na světě nebo tak něco. což samozřejmě nejsem, pokud jste si ještě nevšimli.

moje druhá kamarádka ne hnusná zrádkyně! protože mi neříká podstatné detaily a pak tvrdí že byla na sračky a ještě to argumentuje tím že to neřekla nikomu! jako bych snad neměla žádnou protekci! :D

moje třetí kamarádka je děvka. omlouvám se za to hrubé vyjádření ale asi je to tak. je mi to líto! ale to co předvádíš začíná být podivné. každého věc, že. :P

další kamarádky nemám. vlastně ještě jednu, ale ta je slušná a hodná dívka o které tady nemůžu napsat nic hanlivého, jinak by mi nedala na konci června hašlerky.

v polsku to bylo kupodivu lepší než jsem čekala. moje první (?) opravdová platonická láska je gay. asi. asi určitě. ale je nejvtipnější na světě a strašně skvělá. a dala mi pusu.  vlastně dvě! a taky mi dal pusu PŘÍTEL mojí pitomé první kamarádky. a ještě mi dal pusu honza a to je všechno. doufám že bude alespoň můj drahý žárlit. jsem tak hodná.

fyzika a chemie ze čtyřky na trojku!

len temu nedavaj, len temu nedavaj, čo sa teho bóji. ;))

tddtddTTTD.

mám z polska krásné tričko co vypadá jako šaty. a dneska jsem si udělala CULÍKY!! a chci si zase obarvit vlasy. na takovou barvu jakou má katka kusá. mimochodem katka kusá je moc krásná, jestli to ještě nevíte.

ráda bych pomohla mé pitomé kamarádce. i když si za to vlastně může sama, že. jenže já jsem tak strašně ochotná pomoci, že to asi udělám.

škoda že danyjel se dnes musí učit zeměpis a není schopen si na mě udělat čas ani když jsme se neviděli takovou věčnost! spíš jsem mu asi neměla psát že to vůbec nevadí a škola je na prvním místě! :D asi jsem taky pitomá.

same time, last year. was it really any different?

třeba jsem byla jenom slepá. a ještě pitomější než jsem teď ;)

tvůj přítel nosí podprsenku?

2. června 2010 v 21:21 | blbka. |  written.
učím se. opravdu. chemii jsem napsala na jedna mínus a zlepšila si ji celkově na trojku. občanku jsem napsala taky celkem dobře, takže by ta trojka snad mohla být taky. teď už chybí ze čtyřek stáhnout jenom matiku a fyziku a budu nejšťastnější na světě. náhodou na to že jsem se začla doopravdy učit na začátku května to není tak špatné. :P

safrk ví, že nosím spodní prádlo svého přítele, není to skvělé?

měli se přece milovat navždy! tak nevím co teď jako dělají. ať se k sobě okamžitě vrátí. asi se o to osobně postarám. abyste všichni věděli.

danečček mi tady nechal klobouk a tu žlutou věc. nejspíš výčitky svědomí? alespoň že mi to názorně ukázal. to je teda moc pěkné. a taky mám ty jeho pověstné trenky se zizalkama, o kterých mi psal někdy v září. hiii!

ten jehož delfínek je hnusný má fotku v koupelně. v tamté koupelně s tamtou vanou!

musím se jít učit matiku. protože potřebuju jedničku, protože nechci čtyřku, protože chci mít samé dobré a chvalitebné známky, chápeš ne.

DAL JÍ PUSU!

ke dni dětí jsem dostala plno slevových kartiček na akvapark, tak by mě celkem zajímalo k čemu mi budou když jsem v něm asi tak dva roky nebyla kvůli depresím z mého těla. budu tam asi chodit jenom v noci a pěkně v ručníku. takk.

a v pátek jedu do polska. vůbec se mi tam nechce. ale přece to nebude tak hrozné, že. protože se všichni naučili říkat si zvládnu to a ne nezvládnu to.