temu daj, temu daj, temu dobre stóji.

7. června 2010 v 13:37 | blbka.
moje první kamarádka je pitomá. dělá blbosti a pak se ptá co má dělat. jako bych byla nejlepší rádce na světě nebo tak něco. což samozřejmě nejsem, pokud jste si ještě nevšimli.

moje druhá kamarádka ne hnusná zrádkyně! protože mi neříká podstatné detaily a pak tvrdí že byla na sračky a ještě to argumentuje tím že to neřekla nikomu! jako bych snad neměla žádnou protekci! :D

moje třetí kamarádka je děvka. omlouvám se za to hrubé vyjádření ale asi je to tak. je mi to líto! ale to co předvádíš začíná být podivné. každého věc, že. :P

další kamarádky nemám. vlastně ještě jednu, ale ta je slušná a hodná dívka o které tady nemůžu napsat nic hanlivého, jinak by mi nedala na konci června hašlerky.

v polsku to bylo kupodivu lepší než jsem čekala. moje první (?) opravdová platonická láska je gay. asi. asi určitě. ale je nejvtipnější na světě a strašně skvělá. a dala mi pusu.  vlastně dvě! a taky mi dal pusu PŘÍTEL mojí pitomé první kamarádky. a ještě mi dal pusu honza a to je všechno. doufám že bude alespoň můj drahý žárlit. jsem tak hodná.

fyzika a chemie ze čtyřky na trojku!

len temu nedavaj, len temu nedavaj, čo sa teho bóji. ;))

tddtddTTTD.

mám z polska krásné tričko co vypadá jako šaty. a dneska jsem si udělala CULÍKY!! a chci si zase obarvit vlasy. na takovou barvu jakou má katka kusá. mimochodem katka kusá je moc krásná, jestli to ještě nevíte.

ráda bych pomohla mé pitomé kamarádce. i když si za to vlastně může sama, že. jenže já jsem tak strašně ochotná pomoci, že to asi udělám.

škoda že danyjel se dnes musí učit zeměpis a není schopen si na mě udělat čas ani když jsme se neviděli takovou věčnost! spíš jsem mu asi neměla psát že to vůbec nevadí a škola je na prvním místě! :D asi jsem taky pitomá.

same time, last year. was it really any different?

třeba jsem byla jenom slepá. a ještě pitomější než jsem teď ;)