tvůj přítel nosí podprsenku?

2. června 2010 v 21:21 | blbka. |  written.
učím se. opravdu. chemii jsem napsala na jedna mínus a zlepšila si ji celkově na trojku. občanku jsem napsala taky celkem dobře, takže by ta trojka snad mohla být taky. teď už chybí ze čtyřek stáhnout jenom matiku a fyziku a budu nejšťastnější na světě. náhodou na to že jsem se začla doopravdy učit na začátku května to není tak špatné. :P

safrk ví, že nosím spodní prádlo svého přítele, není to skvělé?

měli se přece milovat navždy! tak nevím co teď jako dělají. ať se k sobě okamžitě vrátí. asi se o to osobně postarám. abyste všichni věděli.

danečček mi tady nechal klobouk a tu žlutou věc. nejspíš výčitky svědomí? alespoň že mi to názorně ukázal. to je teda moc pěkné. a taky mám ty jeho pověstné trenky se zizalkama, o kterých mi psal někdy v září. hiii!

ten jehož delfínek je hnusný má fotku v koupelně. v tamté koupelně s tamtou vanou!

musím se jít učit matiku. protože potřebuju jedničku, protože nechci čtyřku, protože chci mít samé dobré a chvalitebné známky, chápeš ne.

DAL JÍ PUSU!

ke dni dětí jsem dostala plno slevových kartiček na akvapark, tak by mě celkem zajímalo k čemu mi budou když jsem v něm asi tak dva roky nebyla kvůli depresím z mého těla. budu tam asi chodit jenom v noci a pěkně v ručníku. takk.

a v pátek jedu do polska. vůbec se mi tam nechce. ale přece to nebude tak hrozné, že. protože se všichni naučili říkat si zvládnu to a ne nezvládnu to.