všechno nebo nic.

26. července 2010 v 18:37 | blbka. |  written.
ahoj.
zase píšu, tak doufám že jsou všichni nadšení a tleskají.

už je tomu rok. dobré ne? dneska. teda možná včera, protože to si nejsem jistá. myslím že spíš dneska. je to zvláštní, kolik se toho změnilo a jak je to všechno jiné. lepší. mnohem. milionkrát! a ani mi nějak nevadí, že nechlastám pět dní v kuse! jsem totiž přece hodná holka.

poslouchám dokola piano cover stop&stare od davida sidese (kterého jsem mimochodem začala poslouchat taky zhruba před rokem, pokud si dobře vzpomínám.) nejúžasnější na světě! 

jestli to někoho zajímá, tak mám svoji skvělou sbírku rozšířenou o dalšího příbuzného. už si zvykám. stejně to byl nejlepší víkend na světěěě (: škoda že je zase pryč.

už bych jela do toho chorvatska s kačeničkou a nemůžu se dočkat až od ní budu odhánět chorvaty, protože má přítele. škoda že to vyjde tak blbě!

ani nevíte, jak jsem se na tohle těšila! nejvíc na světě. ne že bych věděla, že se někdy dočkám.

dneska jsem byla s danyjelem v ostravě. koupila jsem si tričko za 80 korun! za chvilku budu stejně dobrá jako linda, jen počkej! a závidím vendi, že má tak hodného přítele (?) který jí koupí tolik dárků! (obzvlášť jeden :DD)
fakt ale.

smazala jsem si komára z icq, protože on si mě dal do ignoru. tak aby mě náhodou nesvádělo mu psát v deštivých večerech, aby mi pustil vip rádio ;) ne že bych takové touhy mívala kdovíjak často.

asi si půjdu přečíst celý imperceptible, protože mám chuť mít takovou tu nostalgickou náladu, kterou nesnáším, protože pak brečím, a citlivky už nejsou in! teď ale brečet nebudu. teď už se budu jenom smát, protože.

zjistila jsem, že mě baví smát se postiženým blonďatým kravičkám. nic proti blond barvě vlasů, to že jsi blondýna ještě neznamená že se ti budu smát, musíš k tomu mít určité předpoklady, neboj.

taky jsem si ve futuru koupila vanilkové vonné tyčinkyy! strašně se těším až se bude dřív stmívat a budu si zase dělávat soukromé hřbitovy, klidně i bez dovolení, protože jsem rebel. 

včera jsem si četla můj deníček a musím psát víc. protože mě to pak baví číst zpětně. takže budu psát i sem. protože.

už to bude rok od té doby co jsem si začala psát na imperceptible. tzn rok od..? hádej.

jednou se role vystřídat musely, co sis myslel?