DVANÁCTÉHO září.

12. září 2010 v 20:09 | blbka. |  written.
Miluju ho. To jste určitě nevěděli, co. Stejně bych vám to řekla i kdybyste to věděli už téměř dvanáct měsíců (zlomová událost kino Vlast).  A je nejlepší na světě, i když ho někdy nesnáším. Ach ano. To by stačilo.

Měla bych začít doma pomáhat mamince, protože jistí lidé musí doma dělat snad úplně všechno a já si pak připadám jako idiot, když jim (těm jistým lidem) "pomáhám" věšet prádlo a skládat to staré nebo zalívat kytky, protože to běžně nedělám. Doufám, že oni jistí lidé nikdy neuvidí moji skříň. A postel. Myslím zevnitř.

Těším se do školyyy. Na sešity a tak. A na Lithium a Krypton. Navíc zítra to bude určitě pohodička, protože máme Pechovou a taky tělák, kde nic nedělám. Ale asi bych měla začít, pokud chci vyběhnout na Lysou pod 63 minut :DD
A jsem ráda, že se mi Ostravička přesunula z pondělka na čtvrtek. Je to takové.. lepší.
Čočky si umím nasadit za neuvěřitelných 48 sekund! :D
Chci zpátky svůj mobil s dotykovým displejem. Dokonce jsem kvůli tomu i brečela, ale nepomáhá to.
Viděli jste Zvídavý dotazník 3? Jestli ne, tak se na to podívejte. Asi si půjdu koupit kus bílé látky za úžasných 750 korun! Inteligence blondýnek. (Já jsem samozřejmě mnohem inteligentnější! :D)
Streit je píča všech píč. Až to není pěkné.
Jdu se dívat na Československo má talent. Nebo na Talentmaniu. To si ještě rozmyslím, podle toho, na co se chci dívat zítra ze spožděním. Ach jo, tyhle problémy mi chybělyyy!

P.S. Kvůli tomu mobilu jsem nebrečela. Zatím.