PRVNÍHO září.

1. září 2010 v 17:24 | NIKDO! |  written.
Téma týdne je bouřka. Možná o ní něco napíšu, protože je mi velice blízká. Asi tak jako papír tužce nebo hodinky ruce. Možná nenapíšu radši už nic :D

Ale asi bych měla. každý den alespoň nějakou nudnou poznámku ze svého nudného života plného nudných lidí (:*) a nudných okamžiků s nudnými detaily, a až mi bude šedesát, najdu si tenhle blog a přečtu si to znova. Akorát to nebude mít stejný efekt jako deníček s listím.

Nesnáším, když profesorka diktuje rozvrh a za každým druhým předmětem udělá aspoň jeden kretén "COŽE? NO TO JAKO NE!" jako by snad nebylo jedno, jestli bude mít matiku od desíti nebo jedenácti nebo jako by ho snad zabilo 45 minut navíc. Všichni se z toho poserte!

Musím si zvykat na normální písmenka na začátku vět, jelikož jsem kultivovaný středoškolák. Od teď až navždyckyyy! (Facebook se nepočítá, tam to nevypadá moc hezky.)

Nevím kdo sakra vymyslel, že se budou peníze na obědy stahovat rodičům z účtu. Teď budu už úplně chudá a ani si nemůžu vymyslet nějakou originální výmluvu, protože už je na GPB taky bratr a ten má za týden třídní schůzky, kde se to určitě bude řešit. Proč k nám musel přijít zrovna teď! Ta elektronická žákovská mu patří. Tak.

Náhodou náš rozvrh není vůbec tak strašný. Nevím proč si pořád všichni stěžujou, když s tím zaprvé stejně nic neudělají a zadruhé nemají v podstatě na co, protože i kdyby ho vymysleli nejlépe na celém světě, vždycky se najde nějaký debil, který bude nespokojený, že.

Já už jsem se to naučila. Nebo se aspoň snažím. Nehledat problémy tam, kde nejsou. Teď nemyslím rozvrh a nepočítám Danielovy smajlíky v esemeskách, to považuju za nejzávažnější věc ever. Jedna jistá slečna VP by se to asi taky měla naučit ;) - sedím od Daniela asi tak 3 metry, tak doufám, že to postačí.

Chtěl jsem tě vidět, abys věděla.

Potřebuju k životu ESPRIT connect. Ale nejdřív mi musíš očuchat ruku a schválit mi to.

Je to jak v jiný dimenzi.