ŠESTÉHO září.

6. září 2010 v 15:00 | blbka. |  written.
Nejlepší na světě je, když jdu schválně do knihovny, abych ho nepotkala, když vím, že končíme stejně a cestou zpátky ho stejně potkám. S cigaretou. Fakt skvělé. A zastavil se. Nevím, co jako čekal, že budu dělat. Sedla jsem si na lavičku a doufala, že se vrátí. Nevrátil se. Úžasný pocit ;)

Musím najít svůj žlutý sešit na chemii. A taky musím přečíst toho Umberta Eca. A taky Na velikosti nezáleží. A vůbec, stejně teď nemám co jiného dělat. Je to všechno úplně nanic, zvlášť když máme zítra první hodinu nějakou prezentaci v aule, které se mají zúčastnit všechny třetí ročníky. Fakt SKVĚLÉ!

Utopila jsem si mobil. Chtěla jsem si vzít nějaký náhradní, jenže ten shit starý Samsung nejde vůbec rozjet, ten Sony erricson pro změnu nemá baterku a ten třetí nemůžu najít. Jak to tak sleduju, tak je všechno fakt skvělé. Nemáte někdo na půjčení nějakou starou herku?

Vlastně je celkem dobře, že můj mobil nejede, protože tam jsou všechny jeho SMSky. Ne že bych je neměla všechny přepsané v deníčku, že. Asi jsem věděla, že se mi budou hodit.

Vůbec to nemělo být na Facebooku, protože se teď všichni ptají, co se stalo a mně se o tom nechce mluvit, protože to vlastně sama nevím. Fakt skvělé.
Damn it.

...

Chci jezdit do toho ostravského divadla. S ním. S nima, možná :D To by bylo nejlepší.

Stiflerovský bengál je už zase veřejná událost. Zajímalo by mě proč. Ne že bych si nějak fandila, to akorát Linda říkala, že tady někdo bude rozhazovat sítě. Ať si rozhazuje co chce.

Nechcí mít na Facebooku "Je to složité s" !!!