TŘETÍHO září.

3. září 2010 v 19:04 | blbka. |  written.
Přestěhovala jsem se z peněženky Animal, ve které jsem vlastně nikdy nastěhovaná nebyla, do peněženky Dakine, která je hezčí a má tam lepší okénko na fotky (kam si mimochodem dám fotku Daniela, pokud mi nějakou dá).

Byla jsem si zařídit kartičku knihovny, kam si budu chodit půjčovat knihy od Umberta Eca. Musím je přečíst všechny, abych předběhla Dejva a taky proto, aby mi dal jedničku na vysvědčení. Navíc se ta kartička hezky vyjímá v mojí nově zabydlené peněžence :D

Už se těším na Gauruu ;)

Miluju svoje místo u okna, je to tam mnohem lepší než u dveří. Navíc mě to zatím (už dva dny!) baví, takže ho mám spojeno se samými krásnými věcmi. Až na to, že ty dvě krávy za mnou (Wojnarová se Šmídovou!!!) si pořád zpívají, takže se nemůžu soustředit na Žambochův výklad, který vůbec není k smíchu.

Ta, co mě porodila, mi nechce dávat peníze a taky mi nechce koupit fixační pudřík Miss sporty, o který jsem ji žádala :( O ESPRITU connect raději ani nemluvím. Rozmazlenka, coooo.

Můj drahý předražený je úplně hrozný a na každou věc, co mu řeknu říká: "SE POSER!" a směje se u toho. Teď lituju, že jsem s tím  začala!

Jsem ráda, že odvykačka od jeho esemesek asi konečně zabrala, protože už nesedím u mobilu a nedívám se do přijatých zpráv co 35 sekund. Je to teď vlastně celé úplně dobré!

Chtěl jsem tě prostě slyšet..

Možná lituju, že jsem si vybrala ruštinu a ne španělštinu, protože Ručková zatím vypadá dost tragicky. Dneska nám pouštěla asi patnáctiminutovou nahrávku, která se za každým slovem sekla, takže nikdo nic vůbec neslyšel. Došlo jí to až po těch 15 minutách a ptala se nás, jaké zvlláštnosti má ruský přízvuk, což by snad měla říct ona nám a ne my jí. Potom nás naučila jednu větu a to "Kak tibja zavut?", kterou opakovala pořád dokola, jako opicím z jeskyně, které nejsou schopné si to zapamatovat. Napsala bych to azbukou, kdybych to uměla! Kdo ví, jestli se to s ní vůbec naučím :D

Odpoledne jsem si šla lehnout a říkala jsem si, ať hlavně nezaspím, protože v pět byla Ostravka. Vzbudila jsem se za pět pět. Fakt skvělé. A jedenáctého máme vystoupení. Fakt skvělé. Aspoň že to není na Radegastu nebo někde, kam by se mohl přijít kdokoliv podívat.

Těším se na svoji ISIC kartu, protože budu mít další věc v peněžence! A taky se celkem těším na ty obědy, protože se konečně najím a navíc, když zpočítám kolik peněz měsíčně jsem utratila jenom za jídlo, vlastně to tak šílený rozdíl nebude, že.

Včera jsem poprvé viděla Ninja Warrior (:D) a asi to začnu sledovat. Nejlepší jsou pavoučí skoky a vodní plošiny :D

Je babí létoooo! Nejlepší část roku, hned po jaru. A podzimu. A té části léta, kdy ještě není moc hic. Vlastně vůbec není nejlepší.

V ŽIVOTĚ NECHCI DVOJČATA!