DVACÁTÉHO ČTVRTÉHO října.

24. října 2010 v 20:34 | blbka. |  written.
linda řekla, napiš na blog. já jsem řekla, že až večer, protože budu plná endorfinu. ona řekla, že tady bude jenom ááá a dan tamto a tamto. asi měla pravdu, ale pokusím se ovládnout.

daneček mi donesl bonboniéru, která není jen tak obyčejnou bonboniérou!
no dobře, konec, už tady dneska nenapíšu nic o danečkovi.
je neděle večer a mně se vůbec nelíbí, že je zítra škola. absolutně vůbec! nechciii. nemám úkol pro sfrka, ale to mě zas tak moc netíží. asi mu řeknu, že jsem slavila výročí se svým přítelem,  ha! jsem zvědavá, co mi na to řekne. určitě mi bude závidět, že on žádné výročí slavit nemůže, teda pokud jsem dobře informována.
zase mám tendenci dělat ááááá. ale nebudu, protože.
vlastně nemám co víc napsat :D smutné. i když..
hraje mi tady ta drum věc, která mi hrála celou cestu z polska v červnu. dobrý pocit :))
paranormal activity 2 stáhli z kin. no to mě teda pěkně nasrali, kreténi! já se těším už měsíc a oni to týden před premiérou zruší? no to teda ne jako. ale vzhledem k tomu, že dan se bál už u začátku jedničky, bude určitě zajímavé dívat se s ním na dvojku i na počítači.
ach, kde jsou ty rebelské časy, kdy jsem byla ráda za čtyřku a ignorovala jsem požadavky všech profesorů?
těším se na svoje narozeninkyyyy ;)
kupte mi prosím někdo papouška a já ho naučím dělat tohle → !!!
jan samička fojtík je úplná píča.
rokkkkk, chápeš to? jo, vím že jsem říkala že dneska žádný daneček nebude, ale to prostě nelze. úplně přesně vidím ten den, kdy jsme byli v té čajceee! ach. a mám ráda když mi cucá prst :D (ano vlčku, doufám že si to přečteš a ve škole budeš mít nemístné poznámky)
těším se na lyžák. tečka.