DVACÁTÉHO OSMÉHO října.

28. října 2010 v 21:48 | blbka. |  written.
včera jsem byla s mamkou v ostravě. začala jsem milovat ikeu a nevím, proč tam jako skoro nejezdíme a proč jsem tam byla asi třikrát v životě, když tam mají tvarovátka na led za dvacet pět korun a plechovky s barevnýma puntíkama za čtyřicet devět! jinak jsem si nekoupila nic. asi nebyla nakupovací nálada.

dneska jsem vstala, uklidila celou moji stranu pokoje, vysála, utřela prach,  urovnala věci od danečka, udělala místo novým plechovkám z ikei a byla jsem na sebe pyšná.

daneček mě dneska uvítal nejkrásněji na světě. a miluju, když mu ležím hlavou na klíně a stěžuju si, jak je to všechno úplně strašné a on se na mě dívá tím jeho pohledem a říká hezké věci.

má úžasnou kočku, na kterou žárlím.

dneska jsme se dívali na stiflera a uznávám, že to není zas tak hrozné, jak jsem vždycky tvrdila, že to je, i když jsem to vlastně nikdy předtím pořádně neviděla.

zrovna probíhá stiflerovský bengál a ty dvě kravky mi nedávají vůbec vědět o tom, jestli jsou či nejsou naživu! já je nesnáším.

stejně mám divný pocit, že tak zkazí kristinku a ona toho potom bude litovat! a ještě k tomu nejsem sama, kdo ho má, ale to tady teď nepatří.

těším se na zítřejší pornohvězdy a taky na to, až to pak budu názorně předvádět jemu.

áá, zrovna píše linda. prý že jí mirai řekl, ať založí kapelu. asi chce ať závidím! :D

a stejně se mám líp než všichni na téhle planetě! :P
i listen to his heart beat, cause it plays my favorite song ;)