ČTVRTÉHO listopadu.

4. listopadu 2010 v 15:36 | blbka. |  written.
mám strašnou chuť jít k vietnamcům a koupit si spoustu blikajících a neblikajících světýlek na vánoční stromeček a rozvěsit si je po celé půlce mého pokoje. do vánoc to nevydržím, koupím si je už někdy brzo!

mám strašnou chuť jít jenom tak třeba do tesca nebo podobného obchodu a nakoupit si plno vánočních nebo podzimních blbostí, kterých je teď všude plno. třeba milion svíček k těm světýlkům nebo toho plyšového medvídka s červenou čepičkou v taštičce.

mám strašnou chuť nejít dneska do ostravičky, ani nevím proč.

mám strašnou chuť lehnout si, pustit si prci prci prcičky 4,5,6,7 .. protože jsem je ještě neviděla. a uvařit si k tomu kakajko a nic nedělat.

mám strašnou chuť nějak zamaskovat cucflek, co mám na krku od daniela. šáteček není moc vhodné řešení, pořád se rozvazuje. asi budu spoléhat na to, že mi ho zakryjou vlasy a že brzo vybledne.

mám chuť i na další věci, ale to tady nechci rozebírat.

poslední dobou jsem fakt šťastný člověk. dneska se mi v matice opět podařilo škrtnout správnou odpověď a přepsat to na nějakou úplnou blbost. ach, já jsem tak skvělá! aspoň že to zsv jsem napsala na jedna, jinak bych si šla skočit!

kiki, nauč mě prosím tě kopírovat z těch cédéček, linda měla pravdu, zobrazujou se tam jenom zástupci, brácha mě to špatně naučil :(

CHCI SPÁÁT!

poslední dobou se mi zdají úplně otřesné sny, třeba jako že mojeho danečka postihnul nějaký démon jako v paranormal activity nebo že se pokouším mluvit s miraiem a on mě pošle do prdele. nebo že se snažím schovat se ve vysoké trávě a je to v tom snu strašně živý a tísnivý pocit, jak tě tam chce všechno sežrat a tak.

nevím, co budu zítra dělat. buď můžu jít k danovi S. hrát pokr a pít tu jeho úžasnou vodku, která je prý lepší než všechny ostatní, čemuž moc nevěřím nebo pojedu s linduškou a kristinkou ke kristince domů a pak zase zpátky. hmm, nevím, těžká volba. asi půjdu domů a pustím si ty prcičky! protože dneska po ostravce jsem s beou a potom s danečkem, tak to asi nestihnu!

nooo, tak abych pomalu vyšla. taky bych mohla dělat, že jsem zaspala. ale to se neděláá.