DVACÁTÉHO ČTVRTÉHO listopadu.

24. listopadu 2010 v 21:43 | blbka. |  written.
.
MÁM NEJVĚTŠÍ SMŮLU NA CELÉM SVĚTĚ.
kdyby tě to zajímalo, tak jsem z těch posraných prvků dostala trojku a to jenom proto, že jsem napsala cesmium místo cesium. mohla bych mít dvojku, to, že jsem napsala, že prvek Re neexistuje bych asi nezachránila. ale jako šmídové uzná neptonium, tak proč by mi sakra nemohl uznat cesmium?! :D
mám čím dál tím více větší pocit, že i když se snažím dělat pro své známky maximum (nebo spíš tolik, kolik se mi chce) stejně to nějak nemá význam. celkem by mě zajímalo, proč to tak je. jsem přeci šestnáctiletá vysoce inteligentní středoškolačka, jak řekl kuba.
můj brácha mě dneska úplně naštval, protože si kupoval v hračkárně nějakou debilní plastelínu, na kterou chtěl přispět 7 korun. tak jsem mu přispěla. pak jsme šli do papírnictví a on chtěl zaplatit folii, na kterou se píše tužkou, o níž mi neřekl, že stojí 12 korun a dostal mě tak do poněkud trapné situace, když jsem pak zjistila, že mám jenom 11 a ten hajzl vytáhl z peněženky padesátikorunu, jako že to za mě velice velkoryse zaplatí. všichni mě serou!
dneska jsem se pokoušela hrát v hudebce na housle a hrtusové se to kupodivu líbilo a ptala se, jestli nechci o vánocích hrát v nějakém kvartetu. když řekla, že jde o kánon v D dur od pachelbela, nemohla jsem přece nesouhlasit.
a možná že chci nové housle, protože jsem do dneška žila v domění, že průměrné housle neseženu pod deset tisíc.
pak jsem se pohádala s danečkem. on se mi totiž smál a dělal si ze mě zase jenom srandu, tak jsem se naštvala a dala jsem mu "facku jak zmrd", což mi přijde jako přehnané označení. chtěl, ať se omluvím a byl strašně roztomilý. ale nakonec jsem se naštvala ještě více, už ani nevím proč. a odešla jsem pryč. úplně. dramaticky. a on se teď ptá co mě vlastně tak naštvalo a já nevím, co odpovědět. a zase nepíše smajlíky doprdele!
dneska sněžilo! poprvé.
ale fakt se mi to nějak přestává líbit. co to má jako být?
asi začnu být kamarádka s prvákama. inteligentníma krásnýma kamarádama mojeho bráchy, něco jako sládeček a tvrdý. protože lidé v mojem věku jsou na mě zlí a jenom mě serou! :D
ach jo, já mám tak těžký život..
BYTHEWAY, dneska je to 13 měsíců. doufám, že to nepřinese smůlu. zatím tomu všechno nasvědčuje.

edit: 21:52
už je to v pořádku, možná bude stačit, když mu nebudu říkat danone. stejně ho nesnáším! (♥)
poslední dobou mě strašně baví tady psát, tak jenom doufám, že to tady nikdo nečte. haha.
přiznejte se, denně je tady okolo třiceti lidí, což je celkem dost podezřelé na to, že adresu jsem dala asi jenom třem lidem.