DVACÁTÉHO DEVÁTÉHO listopadu.

29. listopadu 2010 v 21:19 | :))) |  written.
♥
hej už mě ta škola ale fakt sere. třeba věci jako dnešní tři neohlášené písemky z nejhorších předmětů na světě. a nemůžu si už vůbec postěžovat drahému, protože on strašně závidí, že mám lepší známky než on, ale dělá, že mu to vůbec nevadí.
dneska jsem se dejme tomu učila dějepis. a taky trošku zsv. a to jsem se ten posraný dějepis chtěla naučit pořádně, abych tam měla konečně jedničku! já jsem fakt hrozná. a řeším tady úplně totální sračky. jenom si počkejte, až budu mít diář a tam si budu úplně všechno zapisovat. to budu ještě nesnesitelnější než doteď a budu všechny obtěžovat vším, co tam napíšu.
dneska jsem tadeáše kopla do břicha, protože je to kokot a už mu nikdy nic neřeknu.
drahý žárlí na vaclíka. vlastně se nedivím, já bych taky žárlila. ale je to neškodný lukášek, kterého přece miluji! :D
chtěla bych, aby existovala možnost mít tenhle blog přístupný jenom na heslo. asi napíšu na blog@blog.cz, měli by o tom pouvažovat. tuším, že to takhle měly kdysi estranky, ale estranky jsou trapné a nikoho nezajímají.
v jysku prý mají zlevněné světýlka na 70 kč, což bude utvářet lepší dojem, než světýlka za 70 kč od vietnamců. měla bych už si je konečně koupit a ne jenom o tom pořád mluvit.
on a ona mají velice vtipný a jistě velice láskyplný vztah. až jsme se za břicho popadali. nebo aspoň já.
asi bych si přála ještě kulmu na vlasy a taky žehličku na vlasy, což moc nejde k sobě, ale já to potřebuju k životu, protože buď chci mít vlasy vlnité/kudrnaté úplně, nebo vůbec, nic mezi tím. jenže to už mi ježíšek asi nekoupí. ještě chci digitální fotorámeček, což je sice trošku nedůležité, ale komu to vadí. a ještě bych chtěla zlatý kočár a zámek s vlastní komnatou. ano. děkuji.
a jsem úplně naštvaná, protože markéta prý řekla tamtu věc, ale ona zase tvrdí, že to řekla elen a ještě si prý přimyslela další věci a já teď vypadám v očích všech jistě jako největší kráva na celém světě. asi to není novinkou, ale komu to vadí.

P.S. rač si povšimnout ó úžasného ruperta grinta! ♥