DVACÁTÉHO PRVNÍHO listopadu.

21. listopadu 2010 v 22:19 | blbka. |  written.
.
vzbudila jsem se v jedenáct a stejně to nestačí.
prý už mám objednaný netbooček! já se táák hrozně moc těším. i když kvůli toho vznikly spory ohledně toho, jestli je spravedlivé bráchovi koupit notebook a mně "jenom" netbook. to zní jako bych byla v nějaké královské rodině.
dneska se mi táák nic nechtělo dělat, že jsem zase z mojí prezentace o španělsku, kterou mám už na úterý udělala úplné hovno. a včera jsem taky nic neudělala, protože u nás byla linda a potom jsem byla v čajovně s tajnou společností, o které se nikdo nesmí dozvědět. z toho vyplývá, že celé zítřejší odpoledne budu dělat ten posraný referát. to jsem si zase něco vybrala, fakt. ani nemluvím o tom, že neumím češtinu ani matiku. nějak to začínám flákat, to se mi nelíbí, musím to zase vzít prvně do svých rukou! :D
vsadím se, že zítra zase tyvole nevstanu. hmm, neuškodilo by zaspat první dvě hodinečky. DO PRDELE teď mi došlo, že zítra píšem i z periodické soustavy prvků. no tak fajn, můžu zaspat rovnou celý den, že. nenávidím pondělky.
dneska tady byl danečeeeeek. a bylo to pěěěěknééééé. a usnula jsem a když mě po půl hodině vzbudil, hrál antonín dvořák a já jsem si myslela, že se mi snad zdá. a prý tam celou dobu seděl a díval se, jak krásně spím. ne, nesmím tady psát takové ty věci! stejně je nejúžasnější.
obrázek to vystihuje. já chci v noci objímat jeho a ne jenom jeho mikinu!