DVACÁTÉHO TŘETÍHO listopadu.

23. listopadu 2010 v 22:18 | blbka. |  written.
.
WHAT HAPPENS WHEN BELLA SWAN HAS A PERIOD?
je to tak boží, že je to až nechutné. jinak bych to asi nedokázala vysvětlit. mimochodem dnešní den je taky nejhorší na světě. jdu si o tom povyprávět.
jsem pěkně blbá, že jsem si dobrovolně vybrala referát o španělsku. ne že by snad bylo podstatné to, že je to o španělsku. spíš jsem pěkně blbá, že jsem si to nechala na poslední chvíli a to zrovna v den, kdy nějakým zázrakem nešla wikipedie. fakt dobré.
zbytek se mi vyprávět nechce, rozmyslela jsem si to. prostě je to hrozné, protože jsem myslela, že budu mít z matiky jedničku a místo toho budu mít asi čtyřku, protože kurva vůbec neumím viettovy vzorce do píče a to mi tadeáš celou dobu říkal, že v tom případě, který myslím, se to znaménko měnit nemá!!!!! jsem tak blbá až to bolí.
včera jsem byla běhat. věř tomu nebo nevěř, ale uběhla jsem asi deset kilometrů. i kdybys ubral nulu, pořád je to na mě šíleně moc. většinou spíš uběhnu tak dvacet metrů do jídelny a to už nemůžu. ale s ním to jde tak heezkyyy.
byla jsem na harryho pottera v češtině a je to směšné. fakt je to směšné. smála jsem se ve chvílích, kdy se nikdo nesmál. ale když umřel dobby, tak jsem brečela, to je snad jasné. nejsem tak NECITLIVÁ (!!) jako kristina! :D
nesnáším toho člověka, co jí to všechno udělal.
víš co? přišel mi netbook. sice to nemám vědět, ale vím to. protože mamka se chovala divně a dělala že venčí lejdynu hned před vchodem a strašně nenápadně šla k tomu autu co rozváží balíky a ještě více nenápadně nás hnala dovnitř sníst si pizzu. a taky mi to řekl brácha. takže teď už můžu s klidem říct, že kecy "ježíšek ti nic nedonese!" můžu neslyšet. bože, já jsem tak hrozná.
zítra bych měla jít zase běhat. ať se dostanu do formy :DDDD jo. akorát bych měla začít se vším všudy! u všech všudy!!
jdu spát, protože jsem včera spala jenom 5,5 hodin nebo tak nějak, to všechno kvůli tomu debilnímu referátu. kdybych nešla běhat, nikdy by se to nestalo! ale stálo to za to ;)