DVANÁCTÉHO listopadu.

12. listopadu 2010 v 16:22 | blbka. |  written.
.
dnešek je nejhorší den na světě!
ráno se vzbudím a nemůžu najít peněženku s ISIC kartou. tak ji hledám asi 40 minut, protože mi došlo, že na oběd je pizza, kterou si přece nemůžu nechat ujít. (to proto, že včera jsem tu kartu taky neměla a tak jsem si myslela, že dneska mi oběd už nedá.)
samozřejmě, že jsem ji nenašla a navíc bych už nestihla dojít na čas a tak jsem vzbudila tatínka, aby mě odvezl. byl strašně nadšen. --> špatná událost číslo jedna.
přijdu do školy a zjistím, že moje úžasná barevná popsaná a špinavá peněženka je celou dobu v batohu tyvole! --> špatná událost číslo dvě.
potom mi dojde, že jsem nechala doma celou svačinu a pití. takže mě musí zásobovat můj drahý, který si myslí, že jsem sociální případ, protože nemám na jídlo. --> špatná událost číslo tři.
teď přichází to nejhorší. je dějepis. moje známky jsou dva a tři. trojku jsem měla jen proto, že jsem poškrtala správnou odpověď. už jsem to říkala snad každému, ale to nevadí, ráda to napíšu znovu :D ten kretén vyvijal má stejné známky jako já a to tam vyrušuje a nedává pozor a nic neví a já mu potom ještě jako hloupá hodná duše půjčím svoje krásné zápisy. no, teď se dostávám k pointě a to je to, že mě žamboch vyvolal a zkoušel mě. ach ano, je to tak. myslela jsem že se zabiju. vlastně se pořád chci zabít, protože jsem chtěla jedničku na vysvědčení do prdele! to už se mi teď asi určitě nepodaří.--> špatná událost číslo čtyři.
skončilo vyučování, přežila jsem. ještě k tomu nás pustil o čtvrt hodiny dříve, což mi trošku spravilo náladu. a POTOM. přijdu do jídelny A ZJISTÍM, ŽE NA OBĚD PIZZU NEMÁM!! --> špatná událost číslo pět. ta to zabila. to už bylo naprosto neunesitelné! :D existuje vůbec takové slovo?
ještě k tomu mi došlo, že dneska musím vrátit CDčka do knihovny a nemám je u sebe a neumím prodloužit půjčovací dobu, protože nikdo není schopen mi to vysvětlit.
aspoň trošku mi spravilo den to, že jsem šla s drahým a jiřím do antikvariátu. to byl celkem zážitek. (nesmím mu prý říkat jirko, protože je z toho celý nesvůj.)
s mojí dnešní smůlou teď ještě úplně zkrachuje dnešní čajovna a já se půjdu oběsit. jdeš taky?
paráda, špatná událost číslo šest --> WOJNAROVÁ NEJDE! :D