JEDENÁCTÉHO listopadu.

11. listopadu 2010 v 18:07 | blbka. |  written.
.
dneska by měl přijet martin na bílém koni. nepřijel.
včera byly třídní schůzky. vychází mi trojka z chemie a fyziky (a češtiny, kterou nepočítám). jinak dvojky jedničky. jsem relatívně spokojená, především s jedničkou ze zsv a biolgie. ale mohlo to být lepší. jenže moje znalost fyziky a chemie je dost žalostná, takže bych měla spíš skákat radostí za trojky.
byla jsem v ostravičce a chyběl prim. fakt úžasné bylo, že jsem musela hrát sama bez něj a ještě se snažit zrychlovat, když to neumím. a v neděli je vystoupení, to bude úžasné.
nechce se mi tam, protože jsem mohla být celý den s drahým a takhle spolu budem asi jenom k večeru. ach jo!
v úterý mám narozeninyy. já se tak těším. doufám, že mi maminka dá raffaelo, po ničem jiném netoužím :D
za chvilku jdu do divadla na nějakého anarchistu. bude to divné, protože jdu s babičkou a drahý tam bude s maminkou, takže se tam potkáme stejně tak jako před rokem a dvěma týdny. jéé, to bude pěkné.
děda by měl včera sedmdesát.
v sobotu to bude fakt skvělé, uvidím se s mojí postiženou rozmazlenou sestřenicí, která má jenom šest párů conversek a poškrábaný dvanáctimegapixelový podvodní foťák, chudinka malá. ta anglie s ní bude snad za trest! ale já jí řeknu pěkně do očí, že je rozmazlená a ať se chová jinak, protože jinak jí budu muset zabít.
zítra jdeme do čajovny jako za starých časů!!
přišel strejda, co mě viděl s drahým a jiřím v hospodě, tak ho musím jít kontrolovat, jestli si náhodou nevymyslí vlastní verzi plnou alkoholu a drog. nic takového nevedu, samozřejmě.