PATNÁCTÉHO listopadu.

15. listopadu 2010 v 20:39 | blbka. |  written.
.
tak jak se cítíš poslední den jako patnáctiletá?
dá se to. vlastně se mám moc dobře. moc to řešíš pičooo.
těším se na zítřek prostě :))
škoda, že ve středu budou naši doma, mohla by to být velice příjemná oslava ve dvou. a škoda, že jistí lidé jdou ve středu na lysou sakra! ale jinak mi to vůbec nevadí, neboj se.
mať mi dneska říkala, jak mě rodila. popisovala celkem detaily. stejně to nechápu, je to podobné, jako by sis nechala svoje exkrementy, kdyby byly živé a vypadaly stejně jako ty, akorát ve zmenšené podobě. lákavá představa.
miluju the string quartet. moc moc. já jsem věděla že si mám stáhnout jejich verze toho cédéčka od sum 41!
štve mě, že tento týden odpadne hudebka. proč musí být ten svátek zrovna ve středu? v pondělí by mi to vyhovovalo více, děkuji.
dneska jsem zařídila strašně moc věcí. vrátila jsem CDčka do knihovny, šla k doktorce, ta mi napsala moji vodičku, pak jsem šla na polikliniku do lékárny tu vodičku vyzvednout, potom jsem chtěla domů, ale potkala jsem martina s ondrou, tak jsem s nima šla na autobusák vyřídit si čipovou kartu. a pak jsem šla domů a myslím, že mi upadnou nohy. mimochodem mám bouli na holeni z toho, jak jsem se kopla do kladiny, pokud to někoho zajímá!
tadeáš by měl sakra otevřít oči a to rychle. nejrychleji jak to jen jde. ale já mu je otvírat nebudu, protože by mě zmlátil. to není moc správný přístup.
zjistila jsem, že miluju přáníčka. škoda, že jsem to neřekla dříve, mohla bych všechny upozornit, že by mi mohli nějaké to přáníčko k narozeninám věnovat :D
začínám mít z té školy velice neblahý pocit. prostě mě strašně sere, že i když dávám pozor, tak to potom stejně do písemky zapomenu a pak už se mi to nechce řešit doma.
uvažuju, jestli je výhodnější našetřit si na nový mobil nebo si prostě koupit mp3ku. řekla bych, že mobil je výhodnější, jenže mať mi na něj asi moc nepřidá, protože ten svůj nemám ani rok, i když vypadá, že už přežil snad úplně všechno. (ale ještě ho nikdo nepoblil, asi poprosím tadeáše.)
já se táááák těším na ten pátek!
flashmob + KFC + McDonnald + obchody + Harry Potter + nachos + jemný alkohol + ony dvě + pizza = ♥ :D