PRVNÍHO listopadu.

1. listopadu 2010 v 21:24 | :)) |  written.
listopad. nejlepší měsíc v roce! skoro. hned po těch jarních a letních a prosinci a únoru a říjnu a tak. takže je zhruba v první desítce.
nějak mě začíná pobolívat v krku, asi to bude tím, jak jsem se včera nachladila v parku s ním. ale to vůbec nevadí, stojí mi to za to.
zítra píšeme z dějepisu a já to moc neumím a to jsem chtěla jedničku! sakra. jenže mám tak nějak pořád lepší věci na práci.
od té doby, co jsem si dala status "táááákhle moc :))" jsem viděla už tři úplně stejné od nějakých jiných lidí! kopírky! :D
za šestnáct šestnáct.
moje boty mi udělaly na nohách ZESPODA puchýř. můžeš mi vysvětlit jak je to vůbec možné a kdo mi ty nohy vyráběl? děkuji.
zítra jdu s drahou belatrix do čajovny. looking forward jak ciip. proč to pořád používám když je to úplně nejvíc debilní?
jsem zvědavá, jak dopadne kauza L+L! je to hrozně napínavé, úplná detektíívka.
ale neměla by s ním mít pátou fázi, protože je to přece jenom L, a Ls jsou kokoti. viz př → komár = kokot. ale proč ne, že. malí Lové s jeho charismatem a její chytrostí zkloubené s jeho štěstím a její krásou by byli vskutku vražední!
dneska jsem si půjčila z knihovny cédéčka. zhodnoťme to.
ferenc liszt → celkem slabota, čekala jsem něco.. hm, víc melodického? :D zní to spíš tak trochu jako by si hrálo malé dítě v úplně spodní oktávě klavíru.
mendelssohn-bartholdy, houslový koncert e moll → boží, věděla jsem, že si to musím bezpodmínečně půjčit, jinak nepřežiju. za chvilku budu největší znalec vážné hudby a už se se mnou nebude vůbec nikdo bavit!
amazonas od roberta jíši a bird song, nature's beauty → u toho budu asi usínat, ale je to dost dobré. na houslový koncert v e moll to však rozhodně nemá.
mysli si o mně klidně že jsem pitomá, příště si půjčím vivaldiho a mozarta :)

obejmout a nepustit.. mojamoja.